Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Theatre of War: Pola zagłady

Theatre of War 2: Kursk 1943 zapowiedziane

Maciej Śliwiński, 4 sierpnia 2009, 08:01

II Wojna Światowa od lat jest wdzięcznym tematem dla twórców gier komputerowych. Tym razem na ekrany monitorów zostanie przeniesiona kolejna batalia z tego okresu historii – bitwa na Łuku Kurskim. Strategię przedstawiającą trwającą blisko półtora miesiąca potyczkę przygotuje 1C Company w ramach serii Theatre of War 2.

Wieści ze świata (Cities XL, Neverwinter Nights 2, Singularity) 18/06/09

Jiker, 18 czerwca 2009, 12:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: byli pracownicy Factor 5 zarzucają swoim szefom defraudację, klucze do bety Cities XL już dostępne, Neverwinter Nights 2 już bez DRM, Xbox 360 Arcade z większą ilością pamięci wewnętrznej i inne. Zapraszamy do lektury.

Pojawił się dodatek do Theatre of War

fsm, 21 stycznia 2009, 13:59

Miłośnicy hiper-realistycznych strategii osadzonych w czasie II Wojny Światowej z pewnością znają grę Theatre of War. A jako że tytułów dla prawdziwych maniaków militariów nie jest zbyt wiele, ucieszyć powinna ich wiadomość o pojawieniu się pakietu misji do tej właśnie gry.

Zapowiedziano Theatre of War II

Elrond, 8 czerwca 2008, 14:40

Fanów strategii czasu rzeczywistego, a w szczególności produkcji firmy 1C, Theatre of War (wydanej w Polsce z podtytułem Pola zagłady), zainteresuje z pewnością fakt, iż nasi wschodni sąsiedzi przymierzają się do wydania drugiej części gry. Gra niezbyt wyszukanie nazwana Theatre of War II (w oryginale Sztuka wojny: Afryka 1943) powinna ukazać się jeszcze pod koniec tego roku.

Zapowiedziano dodatek do Theatre of War

lhorror, 10 maja 2007, 09:02

Firmy Battlefront.com i 1C zapowiedziały dodatek do Theatre of War o nazwie Battle for Moscow. Rozszerzy on grę o nową kampanię, która składać się będzie z 10 misji. Dzięki niej fani tej produkcji wezmą udział w drugim ataku Niemców na Moskwę w listopadzie 1941 roku (zarówno po stronie Rosjan, jak i sił III Rzeszy).

Ukończono prace nad zachodnią wersją Theatre of War

Vercetti, 10 kwietnia 2007, 13:55

Jak można dowiedzieć się z opublikowanego dzisiaj oświadczenia prasowego, studio Maddox Games ukończyło prace nad anglojęzyczną wersją strategii czasu rzeczywistego Theatre of War. Gra trafi do sprzedaży na całym świecie 19 kwietnia 2007.

Angielska wersja Theatre of War w przedsprzedaży

Sargeras, 26 marca 2007, 13:01

Firma wydawnicza 1C i portal Battlefront.com ogłosiły rozpoczęcie przedsprzedaży angielskiej edycji gry Theatre of War (obecnie na rynku jest dostępna tylko rosyjska wersja). Cena zakupu tytułu przed premierą wynosi 45$, to jest o 10$ mniej, niż jej cena detaliczna. Ponadto każdy klient otrzyma materiały na płycie DVD i podręcznik użytkownika.

Zachodnia premiera gry Theatre of War coraz bliżej

Krystian Smoszna, 21 marca 2007, 09:23

Niespełna miesiąc dzieli nas od światowej premiery gry Theatre of War, przygotowanej przez firmę 1C Company. Program, który w ubiegłym roku ukazał się w Rosji, już niedługo trafi do wielbicieli strategii ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

Prace nad Theatre of War zakończone! Premiera jeszcze w tym miesiącu

Łukasz Malik, 13 października 2006, 12:01

Rosyjski koncern 1C ogłosił dzisiaj, że zakończyły się prace nad długo oczekiwaną strategią czasu rzeczywistego zatytułowaną Theatre of War. Premiera w Rosji wyznaczona została na 20 października.

W gry od 1C Company zagramy później

ComCo, 1 sierpnia 2005, 10:18

Zła informacja dla wszystkich osób oczekujących pojawienia się na półkach sklepów takich produkcji jak Outfront II (sequel strategii Soldiers: Heroes of World War II), PT Boats Knights of the Sea (morska symulacja okrętu wojennego), Whirlwind of Vietnam (symulator działań śmigłowca bojowego), czy World War II RTS (gra wojenna rozgrywana w czasie rzeczywistym). Wymienione tytuły ukażą się później.

Codemasters mówią "Nie!" Wartime Command

Elrond, 14 lipca 2005, 13:00

Wartime Command to w zamierzeniach znakomity RTS osadzony w realiach II Wojny Światowej, odtwarzający historyczne wydarzenia największego konfliktu ubiegłego stulecia. W zamierzeniach, gdyż wydanie gry stoi pod znakiem zapytania.

Operation Flashpoint 2 i Wartime Command opóźnione

ComCo, 7 sierpnia 2004, 10:00

Niestety, muszę Was zmartwić - firma Codemasters przesunęła na późniejszy termin momenty rynkowych debiutów trzech, długo oczekiwanych produkcji: Operation Flashpoint 2 (z wiosny 2005 na wiosnę 2006), Wartime Command (lato 2005 zamiast jesieni bieżącego roku) oraz xboxowej wersji Operation Flashpoint: Cold War Crisis (także lato 2005 zamiast jesieni 2004). Powodów powyższych decyzji nie ujawniono, w ogóle nie ma żadnych oficjalnych press-packów w tej sprawie. Po prostu pracownicy Codemasters zmodyfikowali daty premier na oficjalnych stronach internetowych poszczególnych produkcji.

Zapowiedź Wartime Command: Battle for Europe 1939-1945

Łosiu, 23 października 2003, 14:31

Po tym jak światło dzienne ujrzał znakomity symulator lotniczy osadzony w realiach II Wojny Światowej, jego twórca, zespół Maddox Games, wyszedł z ukrycia, zaistniał na światowym rynku i pozyskał nowe fundusze od Ubi Softu na opracowanie dodatku do swego dzieła - IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles. W międzyczasie również rozpoczął prace nad bardzo ambitnym projektem zatytułowanym Wartime Command: Battle for Europe 1939-1945 (wcześniej Battlefield Command: Battle for Europe 1939-1945, a jeszcze wcześniej WWII Real Time Strategy) i jego wczesną produkcyjną wersją zdobył zainteresowanie Codemasters Software (obecnie wydawca gry), a screenami z niej oraz ogólnymi informacjami i nasze. Czas płynie nieubłaganie i do przewidywanej premiery Wartime Command pozostało już około pół roku, dlatego też zapraszam was do zapoznania się z zapowiedzią owego tytułu. Ogólnie rzecz biorąc – jest na co cz

Battlefield Command „no more”

ComCo, 10 października 2003, 08:42

Ogólnoświatowy wydawca gier - firma Codemasters - poinformował, iż pudełka z grą o nazwie Battlefield Command (wojenny RTS) nie uświadczymy na sklepowych półkach. Lepiej jednak będzie jak gracze będą rozglądali się za jej nową nazwą, tj. Wartime Command: Battle For Europe 1939-1945, która w pełni oddaje zawartość pełnej wersji. A premiera? Dopiero na jesieni 2004 roku, chociaż dla pocieszenia może dodam, iż zapowiada się naprawdę świetna produkcja...

Oficjalna witryna Battlefield Command: Europe at War 1939 – 1945

Łosiu, 28 marca 2003, 10:20

Niejednokrotnie już przedstawiałem wam grę zatytułowaną Battlefield Command: Europe at War 1939 – 1945 (dawnej WWII RTS), w której, nie ukrywam, upatruję przełomu w dziedzinie taktycznych gier wojennych. Dlatego też z dużą przyjemnością informuję, iż Codemasters Software uruchomił małą witrynę poświęconą tej produkcji. Strona wykonana jest w technologii flash i znajdziemy na niej podstawowe informacje o grze oraz sporą dawkę, cudnych materiałów graficznych. Zapraszam.

Codemasters stawia na WWII Real Time Strategy

Łosiu, 5 grudnia 2002, 09:05

O grze strategicznej pochodzącej z firm Bitmap Brothers i Codemasters Software, World War II: Frontline Command, informowaliśmy już kilkakrotnie. Sam tytuł zapowiada się całkiem interesująco, a do tego gwarantem jego dobrej jakości był znany i ceniony wydawca. Piszę „był”, ponieważ jak podaje serwis Computer and Video Games, firma Codemasters Software przestała być zainteresowana wydaniem Frontline Commanda, na rzecz innej wojennej produkcji, do której zastrzegła sobie już prawa. Mowa tu o projekcie firmy Maddox Games, twórców gry IL-2 Sturmovik, zatytułowanym roboczo WWII Real Time Strategy.