Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wiedźmin: Pogromca potworów

Wiedźmin: Pogromca potworów w tydzień przyniósł ponad 2 mln złotych

Gacek, 30 lipca 2021, 11:38

Według szacunków firmy Sensor Tower, Wiedźmin: Pogromca potworów w tydzień od premiery osiągnął przychód ponad 2 mln złotych i został pobrany co najmniej milion razy. Czy twórcom uda się utrzymać popularność produkcji?

Wiedźmin: Pogromca potworów pobrany już milion razy

Entelarmer, 29 lipca 2021, 08:47

Wiedźmin: Pogromca potworów nie zwalnia tempa. Mobilna gra polskiego studia Spokko została pobrana już milion razy przez użytkowników Androida.

Wiedźmin: Pogromca potworów już w TOP 10 najpopularniejszych gier Google Play w USA, UK i Niemczech

Adrian Werner, 26 lipca 2021, 11:05

Wiedźmin: Pogromca potworów doskonale radzi sobie na systemie Android. Liczba pobrań przekroczyła pół miliona, a gra trafiła do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych w USA.

Wiedźmin: Pogromca potworów - grę pobrano 100 tys. razy

Entelarmer, 23 lipca 2021, 13:38

Pierwsze dni Wiedźmina: Pogromcy potworów okazały się pomyślne dla polskiej gry. Dzieło studia Spokko jest dobrze oceniane przez graczy i pobrano je już ponad 100 tysięcy razy.

Wiedźmin: Pogromca potworów - gracze błyskawicznie wbili 40. poziom przez błąd

Entelarmer, 22 lipca 2021, 14:35

Klątwa gier AR nie ominęła także polskiego Wiedźmina: Pogromcy potworów. Po wczorajszej premierze niektórzy gracze otrzymali ogromną liczbę punktów doświadczenia za… przejście samouczka. Ba, część osób zdołała osiągnąć maksymalny, 40. poziom.

Wiedźmin: Pogromca potworów już jest; gra wzbudza olbrzymie zainteresowanie

Przemysław Dygas, 21 lipca 2021, 09:05

The Witcher: Monster Slayer jest już możliwy do pobrania. Gra studia Spokko zadebiutowała w Google Play oraz App Store i od razu wzbudziła olbrzymie zainteresowanie.

Wiedźmin: Pogromca potworów - zobacz przedpremierowe gameplaye

Entelarmer, 15 lipca 2021, 08:24

Nowy Wiedźmin jest tuż za rogiem, ale część graczy bawi się w grze od dłuższego czasu. Dzięki temu możemy raz jeszcze sprawdzić, jak prezentuje się Wiedźmin: Pogromca potworów przed premierą.

WitcherCon - oglądaj z nami wydarzenie dla fanów Wiedźmina

Adrian Werner, 9 lipca 2021, 09:55

Dzisiaj wieczorem odbędzie się pierwsza część WitcherCon. W tej wiadomości znajdziecie godziny startów transmisji, wybór miejsc, gdzie będziecie mogli je oglądać, oraz listę paneli, które będą częścią tego wydarzenia.

W The Witcher: Monster Slayer zagramy jeszcze w tym miesiącu

hexx0, 2 lipca 2021, 16:54

The Witcher: Monster Slayer, inspirowana Pokemon GO gra AR/RPG od CD Projekt RED i studia Spokko, otrzymał datę premiery. Tytuł będzie dostępny na urządzeniach mobilnych jeszcze w tym miesiącu.

Premiera The Witcher: Monster Slayer tego lata. Niebawem ruszy wczesny dostęp

Karol Laska , 22 kwietnia 2021, 20:18

Znamy przybliżony termin, w którym zagramy w mobilne RPG pod tytułem The Witcher: Monster Slayer. Niektórzy internauci będą mieli okazję do przetestowania gry trochę wcześniej za sprawą przedpremierowych testów.

The Witcher: Monster Slayer już dostępny, ale jest haczyk

Adrian Werner, 31 sierpnia 2020, 13:27

Kilka dni po zapowiedzi gry The Witcher: Monster Slayer udostępniono jej wczesną wersję. Niestety, na razie tylko Nowozelandczycy mogą eksplorować świat Wiedźmina za pomocą technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Zapowiedziano The Witcher: Monster Slayer

Ender, 26 sierpnia 2020, 16:58

The Witcher: Monster Slayer to nowa gra mobilna oparta na wiedźmińskiej sadze, która wyraźnie inspirowana jest hitowym Pokemon GO. Za zapowiedzianą właśnie produkcję, wykorzystującą technologię rzeczywistości rozszerzonej, odpowiada debiutujące polskie studio Spokko.