Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Minecraft: Dungeons

Dżungla w pierwszym DLC do Minecraft Dungeons

Czaruś, 30 maja 2020, 09:29

Potwierdziły się wcześniejsze przecieki na temat nadchodzących DLC do gry Minecraft Dungeons. Najbliższego dodatku – Jungle Awakens – możemy się spodziewać już w lipcu.

Minecraft: Dungeons – bug czyści dysk SSD przy deinstalacji

Aquma, 28 maja 2020, 09:13

W launcherze komputerowej wersji Minecraft: Dungeons znaleziono bardzo poważny bug. Błąd usuwa całą zawartość dysku SSD w momencie odinstalowywania programu z wykorzystaniem funkcji „dodaj / usuń programy” systemu Windows.

Premiera Minecraft: Dungeons - przystępnego hack and slasha

Entelarmer, 26 maja 2020, 15:26

Dziś zadebiutowała gra Minecraft: Dungeons. Hack'n'slash w klimatach popularnego sandboksa studia Mojang możecie już sprawdzić na PC i konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Minecraft Dungeons – wyciekły informacje o dodatkach DLC

Adrian Werner, 24 maja 2020, 09:10

W plikach przedpremierowej wersji Minecraft: Dungeons odnaleziono obrazki i screeny z dwóch nadchodzących dodatków DLC, zatytułowanych Creeping Winter oraz Jungle Awakens.

Xbox Game Pass w maju - miesiąc Minecraft: Dungeons

Adrian Werner, 22 maja 2020, 13:29

Firma Microsoft dodała do usługi Xbox Game Pass gry takie jak Alan Wake, Cities: Skylines czy MechWarrior 5: Mercenaries. Za kilka dni dołączy do nich Minecraft: Dungeons.

Recenzje Minecraft Dungeons - urocze Diablo, ale bez głębi

Entelarmer, 22 maja 2020, 13:19

W Internecie pojawiły się pierwsze recenzje Minecraft Dungeons. Krytycy zgadzają się, że studio Mojang dostarczyło niezłą i przystępną produkcję, która jednak niekoniecznie przemówi do fanów dungeon crawlerów.

Minecraft 2 może nigdy nie powstać

Entelarmer, 10 kwietnia 2020, 12:57

Studio Mojang AB poruszyło kwestię potencjalnej kontynuacji gry Minecraft. Twórcy stwierdzili w rozmowie z serwisem Game Informer, że wolą skupić się na wykorzystaniu marki przy tworzeniu innych gatunków gier.

Mapa Minecraft Dungeons pokazuje piękny świat w miniaturce

Adrian Werner, 10 kwietnia 2020, 09:39

Studio Mojang ujawniło mapę świata, który będziemy mogli eksplorować w grze Minecraft: Dungeons. Pokazuje ona, że możemy liczyć na dużą różnorodność widoków.

Data premiery Minecraft Dungeons

Vergil, 31 marca 2020, 17:33

Poznaliśmy dokładną datę premiery gry Minecraft: Dungeons. Jak się okazuje, dzieło studia Mojang zadebiutuje nieco później, niż dotąd zakładano. Niemniej zagramy w nie jeszcze tej wiosny.

Pierwsze 45 minut Minecraft Dungeons na nowym gameplayu

aadamus, 27 marca 2020, 17:52

Na kanale Windows Central opublikowano 45-minutowy gameplay pochodzący z Minecraft Dungeons. Zaprezentowany materiał ukazuje głównie eksplorację świata, walkę oraz działanie panelu ekwipunku.

Termin premiery Minecraft Dungeons i specjalne wydarzenie w Minecraft Earth

Vergil, 14 listopada 2019, 22:36

Gry Minecraft Earth i Minecraft: Dungeons otrzymały swoje „pięć minut” na tegorocznym X019. Dla fanów tej pierwszej przygotowano specjalne wydarzenie, natomiast gracze czekający na drugą z wymienionych produkcji mogą zaznaczyć w kalendarzu miesiąc jej premiery.

Minecraft Dungeons - kooperacyjny gameplay z imprezy MINECON

Adrian Werner, 29 września 2019, 12:22

W sieci pojawił się nowy gameplay z gry Minecraft: Dungeons, zarejestrowany podczas imprezy MINECON. Pokazuje on w akcji lokalny tryb kooperacyjny.

MINECON - nowości związane z Minecraft, Minecraft Dungeons i Minecraft Earth

Adrian Werner, 28 września 2019, 20:37

W trakcie imprezy MINECON 2019 ujawniono plany dalszego rozwoju gry Minecraft, pokazano nowy zwiastun Minecraft Dungeons i zapowiedziano wczesny dostęp mobilnego Minecraft Earth.

Minecraft Dungeons na 20-minutowym gameplayu

Adrian Werner, 22 sierpnia 2019, 09:47

Do sieci trafił 20-minutowy gameplay z gry Minecraft: Dungeons, zarejestrowany podczas tegorocznej edycji gamescomu.

Minecraft: Dungeons - gameplay oraz termin premiery

Entelarmer, 9 czerwca 2019, 22:18

Konferencja Microsoftu trwa w najlepsze. Firma zaprezentowała właśnie nowy zwiastun Minecraft: Dungeons, ukazujący fragmenty rozgrywki. Tytuł ukaże się na wiosnę 2020 roku.

Zapowiedziano Minecraft Dungeons

Adrian Werner, 30 września 2018, 08:05

Studio Mojang zapowiedziało Minecraft: Dungeons, czyli samodzielną przygodową grę akcji zainspirowaną gatunkiem dungeon crawler, w której udamy się eksplorować pełne potworów podziemia, bagna i kaniony w kooperacji z innymi graczami.