Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2021, 09:34

autor: Aquma

Minecraft: Dungeons - DLC Flames of the Nether ukaże się w lutym

Twórcy gry Minecraft: Dungeons – firma Mojang Studios – poinformowali, że 24 lutego produkcja otrzyma czwarte płatne DLC, zatytułowane Flames of the Nether. Produkcja dostanie również dużą, darmową aktualizację.

W SKRÓCIE:

  1. 24 lutego zadebiutuje nowy płatny dodatek do Minecraft: DungeonsFlames of the Nether;
  2. otrzymamy kilka nowych misji, przedmiotów i skórek;
  3. wraz z DLC zadebiutuje też duża aktualizacja wprowadzająca do gry endgame’ową mechanikę Ancient Hunts.

Deweloperzy z firmy Mojang Studios poinformowali, że 24 lutego ukaże się czwarte płatne rozszerzenie do gry hack’n’slash Minecraft: Dungeons, zatytułowane Flames of the Nether. Dodatek ma zabrać nas w podróż do zaświatów, pokazując nam znane miejsca w sposób, w jaki wcześniej ich nie widzieliśmy.

Dostaniemy sześć nowych misji, dwie skórki, kolejne artefakty, bronie i inny sprzęt. W grze pojawi się także Baby Ghast, którego będzie można trzymać jako tzw. peta.

Warto odnotować, że wraz z rozszerzeniem zadebiutuje też obszerna, darmowa aktualizacja, którą deweloperzy nazywają „najambitniejszą w historii Minecraft: Dungeons”. Patch wprowadzi do gry nową mechanikę zwaną Ancient Hunts. Po jej opisie można wywnioskować, że otrzymamy coś podobnego do Nephalem Riftów znanych z Diablo 3 – losowo wygenerowane, end-game’owe misje w Netherze, które będą jedyną szansą na zdobycie najlepszego sprzętu. Pojawią się również zmiany w trybie Apocalypse Plus oraz nowa waluta (złoto), którą będziemy mogli wykorzystać u kupca w obozie.

Przypominamy, że Minecraft: Dungeons jest dostępne na pecetach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

  1. Recenzja gry Minecraft: Dungeons – prawie jak Diablo, tylko dla dzieci
  2. Minecraft: Dungeons – poradnik
  3. Minecraft: Dungeons – strona oficjalna