Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sleeping Dogs

Ruszyła produkcja filmu na bazie gry Sleeping Dogs

Riddick, 5 lutego 2018, 11:20

Donnie Yen, aktor znany między innymi z filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie oraz z trzech części Yip-Mana, potwierdził na swoim Instagramie, że prace nad adaptacją filmową gry Sleeping Dogs idą pełną parą.

Sleeping Dogs trafi do kin. Główną rolę zagra Donnie Yen

Gameplay, 3 marca 2017, 15:08

Neal Moritz i jego firma Original Film wyprodukują kinową ekranizację gry akcji Sleeping Dogs. W filmie główną rolę zagra Donnie Yen, znany choćby z Łotra 1 i cyklu Yip Man.

Sleeping Dogs 2 miało mieć wielki otwarty świat i tryb kooperacji

luckie, 23 listopada 2016, 13:43

Całkiem udana gra akcji w stylu GTA, Sleeping Dogs, mogła otrzymać pełnoprawną kontynuację. W fazie projektu Sleeping Dogs 2 miało być osadzone w ogromnym chińskim mieście i oferować sieciowy tryb kooperacji. Niestety, ostatecznie projekt skasowano.

Sleeping Dogs: Definitive Edition z lepszymi teksturami i 1080p

Góral, 16 września 2014, 12:58

Na oficjalnym forum gry Sleeping Dogs: Definitive Edition community manager zdradził informacje dotyczące zmian w oprawie graficznej względem pierwotnej wersji popularnego sandboksa. Nowe wydanie poszczyci się lepszymi teksturami, natywną rozdzielczością 1080p i wolumetryczną mgłą.

Sleeping Dogs: Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane

Góral, 9 sierpnia 2014, 10:14

Firma Square Enix potwierdziła wcześniejsze informacje głoszące rychłe nadejście gry Sleeping Dogs: Definitive Edition. Ulepszona wersja produkcji z 2012 roku ukaże się w Europie 14 października w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

Sleeping Dogs zmierza na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One

Ender, 6 sierpnia 2014, 20:10

W ofercie sklepu Amazon pojawiła się gra Sleeping Dogs w wersji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Według informacji zawartych na stronie produktu, tytuł trafi do sklepów w połowie października tego roku i będzie posiadać wszystkie wydane do tej pory zestawy DLC.

Sleeping Dogs zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One?

Góral, 14 czerwca 2014, 18:14

Internetowy sklep ShopTo.net zamieścił w swojej ofercie grę Sleeping Dogs HD na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Odświeżona wersja produkcji z 2012 roku ma się ukazać 21 listopada bieżącego roku, jednak firma Square Enix nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Triad Wars - zapowiedziano nową grę w uniwersum Sleeping Dogs

Góral, 8 października 2013, 09:28

Zapowiedziano Triad Wars - nowy projekt studia United Front Games, osadzony w uniwersum Sleeping Dogs. Niestety na konkretne informacje musimy poczekać do przyszłego roku.

Sleeping Dogs staje się dochodową marką

qjin, 24 sierpnia 2013, 12:00

Mimo że kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że Sleeping Dogs schodzi z półek sklepowych poniżej oczekiwań, to koncern Square Enix ujawnił teraz, że ma powody do zadowolenia, gdyż gra wreszcie zaczęła przynosić zyski.

Najlepsze modyfikacje (16/04/2013) - m.in.Tropical Skyrim, Thrawn's Revenge i Aliens Survival Experience

Adrian Werner, 16 kwietnia 2013, 20:20

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy m.in. projekty zwiększające poziomy trudności w Rage i Aliens: Colonial Marines. Przeróbkę The Elder Scrolls V: Skyrim na klimaty tropikalne, rekonstrukcje starć z I wojny światowej na silniku Company of Heroes oraz modyfikację ulepszającą tryb kooperacyjny w Dark Souls.

Wieści ze świata (Minecraft, Sleeping Dogs, Theme Park Studio) 15/4/13

Sarge, 15 kwietnia 2013, 14:50

Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery pudełkowej wersji Minecrafta, trybie multiplayer w Sleeping Dogs, a także zbiórce pieniędzy na produkcję Theme Park Studio. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Tomb Raider, Hitman: Rozgrzeszenie i Sleeping Dogs - sprzedaż gier poniżej oczekiwań Square Enix

Sarge, 27 marca 2013, 10:00

Poznaliśmy przewidywane wyniki sprzedaży trzech gier wydanych przez firmę Square Enix: Tomb Raider, Sleeping Dogs oraz Hitman: Rozgrzeszenie. Choć wszystkie zdobyły spore grono fanów, to japoński wydawca miał wobec tych produkcji wyższe oczekiwania.

Dodatek Sleeping Dogs: The Year of the Snake trafił do sprzedaży

Adrian Werner, 13 marca 2013, 10:26

Do sprzedaży trafiło Sleeping Dogs: The Year of the Snake, czyli drugie fabularne DLC do zeszłorocznego sandboksa. Tym razem musimy powstrzymać kult wierzący w rychły koniec świata.

Sleeping Dogs – garść dodatków DLC w drodze, w tym jeden fabularny

luckie, 14 listopada 2012, 10:34

Zapowiedziano kilka dodatków DLC do gry Sleeping Dogs, określanej często jako „GTA na Dalekim Wschodzie”. Wśród nich znalazło się między innymi drugie fabularne rozszerzenie, pozwalające wziąć udział w turnieju sztuk walki, a także zestaw strojów z Hitmana, Deus Exa i Just Cause.

Sleeping Dogs – do sklepów trafiło 1,5 miliona egzemplarzy gry

Ender, 6 listopada 2012, 18:45

Firma Square Enix opublikowała wyniki sprzedaży swoich tytułów w trzecim kwartale tego roku. Największym hitem koncernu była gra Sleeping Dogs. W okresie od sierpnia do końca września tego roku, do sklepów trafiło 1,5 miliona egzemplarzy tytułu.

Słabnąca sprzedaż Sleeping Dogs i złe prognozy dla udziałowców Square Enix

Olek, 1 listopada 2012, 18:05

Nie takich wieści spodziewali się księgowi Square Enix. Spadek zainteresowania grą Sleeping Dogs okazał się jedną z przyczyn niekorzystnej zmiany prognoz finansowych japońskiego koncernu.

Wieści ze świata (Wasteland 2, Sleeping Dogs, DayZ, Resident Evil) 30/10/12

Sarge, 30 października 2012, 12:15

Dziś piszemy m.in. o grafice koncepcyjnej z gry Wasteland 2, dodatkach DLC do Sleeping Dogs, najnowszej łatce do moda DayZ, pomocy Cliffa Bleszinskiego w sprawie serii Resident Evil, a także kolejnej dacie premiery Iron Sky: Invasion. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Square Enix monitoruje poczynania graczy

Aver, 27 października 2012, 15:30

Serwis MCV opublikował fragmenty rozmowy z przedstawicielem londyńskiego studia koncernu Square Enix. Zajmuje się ono m.in. analizowaniem anonimowych danych zbieranych podczas gry od posiadaczy tytułów japońskiego koncernu. Informacje są wykorzystywane do badania trendów, ustawień konfiguracji, czy też najpopularniejszych funkcji w poszczególnych produkcjach.

Wieści ze świata (Hidden Runaway, Sleeping Dogs, Borderlands 2) 19/10/12

Sarge, 19 października 2012, 12:55

Dziś piszemy m.in. o głosowaniu na dodatek DLC do Sleeping Dogs, nawiązaniu do serii BioShock w grze Borderlands 2, premierze Hidden Runaway na iTunes, a także tajemniczym filmie Reload. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano dodatek DLC Nightmare in North Point do gry Sleeping Dogs

Aver, 15 października 2012, 13:38

Studio United Front Games zapowiedziało na targach Comic Con w Nowym Jorku fabularny dodatek DLC do gry Sleeping Dogs. Nightmare in North Point nawiązuje do filmu Wielka draka w chińskiej dzielnicy i pozwoli nam zmierzyć się z truposzami oraz wampirami rodem z chińskiej mitologii. Jego premiera nastąpi 30 października. Cena jak na razie pozostaje nieznana.

Sleeping Dogs otrzyma pięć nowych DLC, w tym jedno duże fabularne rozszerzenie

Adrian Werner, 22 września 2012, 10:44

Mamy dobre wieści dla fanów Sleeping Dogs. Firma Square-Enix zapowiedziała właśnie trzy nowe małe DLC do tej gry. W planach jest również duże fabularne rozszerzenie.

Dobra sprzedaż Sleeping Dogs w USA

luckie, 11 września 2012, 10:48

Sleeping Dogs, czyli GTA na Dalekim Wschodzie, zanotował całkiem niezłą sprzedaż w USA. Gra osiągnęła do tej pory bardzo dobre wyniki na rynku brytyjskim oraz na platformie Steam, a teraz dowiedzieliśmy się, jak poradziła sobie w Ameryce.

Sleeping Dogs - mini poradnik

Cascad, 24 sierpnia 2012, 10:30

Zbiór cennych porad i wskazówek dotyczących zdobywania achievementów/trophies do Sleeping Dogs.

Udostępniono demo gry Sleeping Dogs

Aver, 23 sierpnia 2012, 08:29

Na platformie cyfrowej Steam oraz w usługach Xbox Live i PlayStation Store pojawiło się demo gry Sleeping Dogs studia United Front Games. W tytule przenosimy się do Hong Kongu rządzonego przez chińskie triady.

Cenega o problemach z polską wersją Sleeping Dogs

Ender, 20 sierpnia 2012, 21:15

Firma Cenega wystosowała oficjalne wyjaśnienia związane z zamieszaniem wokół polskiej wersji językowej konsolowego Sleeping Dogs.