Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2014, 18:14

autor: Góral

Sleeping Dogs zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One?

Internetowy sklep ShopTo.net zamieścił w swojej ofercie grę Sleeping Dogs HD na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Odświeżona wersja produkcji z 2012 roku ma się ukazać 21 listopada bieżącego roku, jednak firma Square Enix nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Sleeping Dogs HD ukaże się w tym roku? - Sleeping Dogs zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One? - wiadomość - 2014-06-14
Sleeping Dogs HD ukaże się w tym roku?

Według internetowego sklepu ShopTo.net sandobox studia United Front Games – Sleeping Dogs – trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jeżeli sprzedawca się nie myli, to gra o tytule Sleeping Dogs HD ukaże się na wspomnianych już platformach oraz komputerach PC 21 listopada bieżącego roku. Firma Square Enix, wydawca produkcji, nie potwierdziła tych doniesień, ale w gruncie rzeczy nie byłoby to nic dziwnego, w końcu podobnej edycji doczekał się ostatni Tomb Raider, to samo za kilka miesięcy spotka Grand Theft Auto V, serię Metro czy też PayDay 2. Można w ciemno obstawiać, że to jeszcze nie koniec i odświeżone wersje hitów z poprzedniej generacji konsol ukazywać będą się na next-genach.

Sleeping Dogs w skrócie:
  • Gatunek: gra akcji z otwartym światem
  • Deweloper: United Front Games
  • Premiera: 14 sierpnia 2012 roku
  • Platformy sprzętowe: PlayStation 3, Xbox 360, PC

Podobny trend miał miejsce również za czasów PlayStation 3 i Xboksa 360. Edycji HD doczekały się takie tytuły jak God of War, Devil May Cry, Metal Gear Solid, Ratchet & Clank, itd. Jak więc widać gracze lubują się w odświeżonych wersjach znanych już produkcji i podczas obecnej generacji zapewne także będziemy raczeni tego typu rzeczami.

Sleeping Dogs ukazało się w sierpniu 2012 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC. W grze wcielamy się w detektywa Wei Shena, która stara się zdobyć zaufanie bossów mafii Sun On Yee. Tytuł inspirowany jest azjatyckimi filmami akcji oraz grami w stylu Grand Theft Auto. W trakcie zabawy musimy więc wykonywać przeróżne zlecenia, a do poruszania się po sporych rozmiarów mieście służą nam udostępnione przez twórców pojazdy.