Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Sleeping Dogs: The Year of the Snake (PC)

Sleeping Dogs: The Year of the Snake

The Year of the Snake to długi na sześć misji fabularny dodatek DLC do gry Sleeping Dogs. Tym razem detektyw Wei Shen musi zmierzyć się z kultystami, którzy wyszli na ulice Hong Kongu i zaczęli mordować ludzi, chcąc zapewnić sobie w ten sposób miejsce w raju.

To jest dodatek do gry Sleeping Dogs.

Akcji | TPP | gangsterskie | sandbox | policyjne | TPS

Okładka Sleeping Dogs: The Year of the Snake (PC)

data premiery gry:

12mar2013

PC X360 PS3

Sleeping Dogs: The Year of the Snake to drugie fabularne rozszerzenie do sandboksowego Sleeping Dogs z 2012 roku. Dodatek opracowało studio United Front Games, czyli ten sam zespół, który wyprodukował podstawową wersję gry

Akcja rozpoczyna się w dzień obchodów chińskiego Nowego Roku. Grupa kultystów jest przekonana, że zbliża się koniec świata. Dlatego wychodzą na ulicę Hong Kongu chcąc oczyścić miasto ze wszystkich złych ludzi. Fanatycy wierzą, że tylko w ten sposób zapewnią zbawienie własnym duszom. Znany z podstawowej wersji gry Wei Shen nie zamierza się przyglądać temu bezczynnie i podejmuje próbę powstrzymania kultystów. Ma jednocześnie nadzieję, że skuteczne rozwiązanie tego problemu pozwoli mu odzyskać pozycję w policji Hong Kongu. Po wydarzeniach z kampanii jego szefowie zdegradowali go bowiem do funkcjonariusza drogówki, którego głównym zadaniem jest wystawienie mandatów.

Wszystkie te wydarzenia możemy obserwować na przestrzeni sześciu nowych misji. Poza świeżymi zadaniami DLC oferuje dwie dodatkowe bronie i tyle samo nowych umiejętności. Ponadto garderobę Wei Shena wzbogacają trzy wdzianka. The Year of the Snake nie jest rozszerzeniem samodzielnym i do działania wymaga posiadania podstawowej wersji Sleeping Dogs.

Kampania Sleeping Dogs oferowała poważną fabułę i oferowane misje musiały pozostawać wierne temu stylowi. Natomiast w przypadku DLC The Year of the Snake wszystkie te ograniczenia przestały obowiązywać i deweloperzy mogli zrealizować wszystkie swoje szalone pomysły. Dlatego dodatek posiada lżejszą atmosferę, sporo humorystycznych scenek oraz znacznie bardziej zwariowane misje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 109 głosów czytelników.

Gry podobne do Sleeping Dogs: The Year of the Snake

Klasyfikacja PEGI Sleeping Dogs: The Year of the Snake

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nawiązania do narkotyków lub jest pokazane zażywanie narkotyków. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Sleeping Dogs: The Year of the Snake

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core i5 3 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7

Sleeping Dogs: Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane
Sleeping Dogs: Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane

wiadomość9 sierpnia 2014

Firma Square Enix potwierdziła wcześniejsze informacje głoszące rychłe nadejście gry Sleeping Dogs: Definitive Edition. Ulepszona wersja produkcji z 2012 roku ukaże się w Europie 14 października w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

Sleeping Dogs zmierza na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One
Sleeping Dogs zmierza na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One

wiadomość6 sierpnia 2014

W ofercie sklepu Amazon pojawiła się gra Sleeping Dogs w wersji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Według informacji zawartych na stronie produktu, tytuł trafi do sklepów w połowie października tego roku i będzie posiadać wszystkie wydane do tej pory zestawy DLC.

Dodatek Sleeping Dogs: The Year of the Snake trafił do sprzedaży
Dodatek Sleeping Dogs: The Year of the Snake trafił do sprzedaży

wiadomość13 marca 2013

Do sprzedaży trafiło Sleeping Dogs: The Year of the Snake, czyli drugie fabularne DLC do zeszłorocznego sandboksa. Tym razem musimy powstrzymać kult wierzący w rychły koniec świata.

PC
X360
PS3