Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ori and the Blind Forest

Nagrody D.I.C.E. przyznane – Fallout 4 grą roku i najlepszym RPG, Wiedźmin 3 z trzema statuetkami

Arantasar, 19 lutego 2016, 14:20

Rozdano prestiżowe nagrody D.I.C.E. Grą roku został Fallout 4, który zwyciężył także w kategoriach RPG/MMORPG oraz wybitnego osiągnięcia w zakresie reżyserii. Po trzy statuetki zdobyły również Wiedźmin 3: Dziki Gon, Rocket League oraz Ori and the Blind Forest.

Ori and the Blind Forest otrzyma duży dodatek DLC

Adrian Werner, 7 sierpnia 2015, 12:20

Zespół Moon Studios pracuje nad dużym rozszerzeniem DLC do przebojowej platformówki Ori and the Blind Forest. Dodatek trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Ori and the Blind Forest zaczęło przynosić zyski już w tydzień po premierze

Jakub Mirowski, 10 kwietnia 2015, 09:02

Thomas Mahler, dyrektor produkcji Ori and the Blind Forest, poinformował, że tytuł studia Moon zaczął przynosić zyski już w tydzień po premierze. Podzielił się także informacjami na temat planów zespołu na przyszłość.

Ori and the Blind Forest debiutuje na PC i XONE

Góral, 11 marca 2015, 11:18

Tworzona przez cztery lata gra platformowa Ori and the Blind Forest zadebiutowała dziś w wersji na komputery PC i konsolę Xbox One. Tytuł okazał się jednym z najmilszych zaskoczeń bieżącego roku i zgarnął doskonałe oceny niemal w każdym serwisie zajmującym się tematyką gier wideo.

Ori and the Blind Forest, State of Decay na Xboksa One – Microsoft ujawnia daty premier swoich gier

Pirlond, 20 stycznia 2015, 18:14

Koncern Microsoft ujawnił konkretne daty premiery trzech wydawanych przez siebie gier – symulatora budowania lunaparków ScreamRide, platformówki Ori and the Blind Forest oraz State of Decay w wersji na Xboksa One. Pierwsze dwie ukażą się w marcu, a trzecia pojawi się w maju.

Ori and the Blind Forest dopiero w przyszłym roku

Adrian Werner, 23 listopada 2014, 12:49

Firma Moon Studios poinformowała, że platformówka Ori and the Blind Forest zaliczy poślizg i ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Ori and the Blind Forest pojawi się także na PC

Renox, 12 sierpnia 2014, 15:48

Do tej pory wiedzieliśmy z całą pewnością, że unikalna, dwuwymiarowa platformówka ze stajni studia Moon Game – gra Ori and the Blind Forest - pojawi się na konsoli Xbox One. Na konferencji Microsoftu w ramach targów Gamescom 2014 dowiedzieliśmy się jednak, że wspomniana produkcja dostępna będzie także na komputerach osobistych.

Ori and the Blind Forest – oryginalna platformówka na XONE

Ender, 9 czerwca 2014, 19:55

Jedną z nowych ekskluzywnych gier zapowiedzianych podczas konferencji Microsoftu jest Ori and the Blind Forest - dwuwymiarowa platformówka, która ukaże się na Xboksie One. W trakcie prezentacji pokazano krótki trailer wprowadzający graczy w klimat produkcji