Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2015, 12:20

Ori and the Blind Forest otrzyma duży dodatek DLC

Zespół Moon Studios pracuje nad dużym rozszerzeniem DLC do przebojowej platformówki Ori and the Blind Forest. Dodatek trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Mamy dobre wieści dla miłośników gry Ori and the Blind Forest. Okazuje się, że autorzy tej wyśmienitej platformówki, czyli ludzie z zespołu Moon Studios pracują nad dużym dodatkiem DLC. Tak jak wersja podstawowa, rozszerzenie ukaże się na konsolę Xbox One oraz pecety. Premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku. Niestety, na tym kończą się udostępnione informacje. Na więcej konkretów przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Ponadto, podczas targów gamescom Moon Studios ogłosiło, że pracuje nad Ori and the Blind Forest: Definitive Edition, czyli rozszerzoną i ulepszoną wersją pierwowzoru, która także ukaże się na pecety i Xboksa One. Podczas tworzenia tego projektu autorzy posiłkują się sugestiami fanów odnośnie zmian w mechanizmach rozgrywki. Ponadto otrzymamy nowe poziomy oraz możliwe, że również dodatkowe zdolności.

Przypomnijmy, że opracowanie Ori and the Blind Forest zajęło Moon Studios aż pięć lat. Na szczęście gra okazała się dużym sukcesem finansowym i zaczęła przynosić zyski już tydzień po sprzedaży. Autorzy nie kryją, że mają ambitne plany względem tej marki. Obejmują one nie tylko kolejne gry, ale również ekspansje na inne media, w tym filmy animowane.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Ori and the Blind Forest