Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Rogue

Games with Gold w lutym – m.in. Jedi Academy i Assassin's Creed Rogue

Vergil, 29 stycznia 2019, 18:45

Firma Microsoft opublikowała listę gier, które w lutym zostaną udostępnione abonentom Xbox Live Gold w ramach programu Games with Gold. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują Assassin’s Creed Rogue oraz kultowe Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy.

Premiera Assassin's Creed Rogue Remastered

AlexB, 20 marca 2018, 10:05

Dziś na PlayStation 4 oraz Xboksie One swoją premierę ma zremasterowana wersja Assassin's Creed Rogue. Z tej okazji kanał Candyland przygotował porównanie graficzne oryginału z nową wersją na PS4 i PS4 Pro. Doczekaliśmy się również pierwszych recenzji tytułu.

Assassin's Creed Rogue Remastered zapowiedziane

Vergil, 11 stycznia 2018, 18:40

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin's Creed: Rogue Remastered, czyli odświeżoną wersję ostatniej odsłony swojego flagowego cyklu, która zadebiutowała na PlayStation 3 i Xboksie 360. Tytuł zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One, a na jego premierę nie będzie trzeba długo czekać.

Assassin's Creed: Rogue HD w bazie koreańskiej organizacji ratingowej

Góral, 6 grudnia 2017, 13:25

Niedawno donosiliśmy, że we włoskich sklepach przyjmowane są zamówienia przedpremierowe na niezapowiedzianą grę Assassin's Creed: Rogue HD. Dziś pojawiła się ona w bazie koreańskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom wideo.

Assassin's Creed: Rogue HD zmierza na PS4 i XOne?

Góral, 28 listopada 2017, 08:37

W ofercie kilku włoskich sklepów pojawiła się gra Assassin's Creed: Rogue HD na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dying Light i Minecraft ponownie dominują sprzedaż. Top Empik - Tydzień 11

Przemysław Zamęcki, 17 marca 2015, 11:58

Nie pomogła pecetowa premiera Assassin's Creed: Rogue, aby dzieło Ubisoftu trafiło na szczyt pudła. Dying Light po tygodniu na drugiej pozycji znowu przewodzi spychając z tronu The Sims 4. Zapraszamy do zapoznania się z ubiegłotygodniowymi bestsellerami Empiku.

Assassin's Creed: Rogue - kompendium wiedzy [aktualizacja po premierze PC-towej wersji]

Góral, 12 marca 2015, 08:23

Przygotowaliśmy dla Was kolejne kompendium wiedzy, tym razem dotyczące gry Assassin's Creed: Rogue na komputery PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Artykuł zawierający najważniejsze informacje będzie stale aktualizowany o nowe szczegóły ujawniane przez firmę Ubisoft.

Assassin's Creed: Rogue - templariusz Shay rozpoczyna łowy na PC

Góral, 10 marca 2015, 08:59

Od dziś miłośnicy serii Assassin's Creed bawiący się na komputerach osobistych mogą cieszyć się grą Assassin's Creed: Rogue. Produkcja pierwotnie ukazała się w listopadzie 2014 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Assassin's Creed: Unity i Rogue - 10 mln egzemplarzy w sklepach

Góral, 12 lutego 2015, 19:00

W najnowszym raporcie finansowym koncernu Ubisoft ujawniono, że do końca 2014 roku do sklepów wysłano łącznie 10 mln egzemplarzy gier Assassin's Creed: Unity i Assassin's Creed: Rogue. Niestety nie zdradzono jakie ilości przypadają na poszczególne produkcje.

Assassin’s Creed: Rogue – data premiery wersji PC i wymagania sprzętowe

Draug, 5 lutego 2015, 20:05

Firma Ubisoft sypnęła garścią informacji na temat pecetowej wersji gry Assassin’s Creed: Rogue. Poznaliśmy dokładny termin premiery (nastąpi ona za niewiele ponad miesiąc), a także minimalne wymagania sprzętowe. Przy okazji ruszyła przedsprzedaż tytułu, kusząca całkiem ciekawymi dodatkami pre-orderowymi.

Pecetowy Assassin’s Creed: Rogue w kwietniu?

Ender, 4 lutego 2015, 17:59

Według jednego z czeskich sklepów internetowych, pecetowa wersja gry Assassin’s Creed: Rogue trafi do sprzedaży w kwietniu. Produkcja jest portem konsolowej edycji, która w ubiegłym roku zadebiutowała na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Tydzień Asasynów. Top Empik - Tydzień 46

Przemysław Zamęcki, 18 listopada 2014, 11:39

Assassin’s Creed: Unity okazało się najchętniej kupowaną grą ubiegłego tygodnia przez posiadaczy komputerów PC i konsoli PlayStation 4. Dane zostały zebrane z dwustu salonów sieci Empik w całej Polsce.

Assassin's Creed: Unity i Rogue debiutują na polskim rynku

Góral, 13 listopada 2014, 10:29

Dwa dni po amerykańskiej premierze gier Assassin's Creed: Unity i Assassin's Creed: Rogue, obie produkcje trafiły do naszego kraju w polskich wersjach językowych (napisy). Przy okazji firma Ubisoft zabrała głos w sprawie kiepskiej optymalizacji pierwszego z wymienionych tytułów, twierdząc, że dotyczy to przede wszystkim użytkowników podzespołów koncernu AMD. Wydawca zapewnił jednak, że trwają już prace nad stosownymi patchami.

Światowa premiera Assassin's Creed: Unity oraz Assassin's Creed: Rogue

Entelarmer, 11 listopada 2014, 10:20

Światowa premiera Assassin's Creed: Unity oraz Assassin's Creed: Rogue już dzisiaj, a tymczasem w sieci pojawiły się informacje o pierwszych patchach AC: Unity dla wersji na PlayStation 4 oraz PC. Co poprawiają?

Assassin’s Creed: Rogue na PC potwierdzony

luckie, 13 października 2014, 18:42

Firma Ubisoft potwierdziła oficjalnie, że Assassin’s Creed: Rogue doczeka się wydania na PC. Wersja na komputery osobiste pojawi się na początku 2015 roku, a wiec później niż edycje na PlayStation 3 i Xboksa 360. Opublikowano też nowy zwiastun fabularny gry z polskimi napisami.

Assassin’s Creed: Rogue na 20-minutowym gameplayu

luckie, 29 września 2014, 18:55

Z okazji targów EGX 2014 zaprezentowano świeży fragment rozgrywki z Assassin’s Creed: Rogue. Na ponad 20-minutowym gameplayu pokazano w akcji walkę morską, infiltrację bazy oraz nowy typ misji – powstrzymanie zamachu.

Cykl Assassin's Creed porzuca numery w tytułach kolejnych odsłon

Adrian Werner, 28 września 2014, 11:20

Firma Ubisoft poinformowała, że zeszłoroczne Assassin’s Creed IV: Black Flag to ostatnia odsłona cyklu, która posiadać będzie numer w tytule. Nazwy kolejnych gier z tej marki wybierane będą wyłącznie w oparciu o fabularne szczegóły kampanii.

Assassin’s Creed: Rogue - wersja PC coraz bardziej prawdopodobna

Adrian Werner, 27 września 2014, 14:41

Pojawiły się plotki sugerujące, że firma Ubisoft ma w planach pecetową wersję Assassin’s Creed: Rogue, czyli gry zapowiedzianej do tej pory tylko na konsole poprzedniej generacji.

Assassin’s Creed: Rogue może pojawić się na PC

Meehow, 17 września 2014, 12:20

W czasie sesji Q&A, jeden z producentów Assassin’s Creed: Rogue poinformował między innymi, że istnieje spory popyt na wersję pecetową, więc twórcy rozważą jej stworzenie.

Assassin's Creed: Unity opóźnione. Gra ukaże się w listopadzie

Renox, 28 sierpnia 2014, 19:57

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Assassin's Creed: Unity zaliczy dwutygodniową obsuwę. Najnowsza odsłona bijącego rekordy popularności cyklu ukaże się na rynku dopiero 13 listopada, a wszystko to za sprawą chęci dopracowania omawianego tytułu przez jego twórców. Bez niewielkiego opóźnienia nie obeszła się również gra Assassin's Creed: Rogue.

Assassin’s Creed: Rogue – zapisy rozgrywki z targów gamescom 2014

Draug, 13 sierpnia 2014, 11:23

Firma Ubisoft upubliczniła dwa zapisy rozgrywki z gry Assassin’s Creed: Rogue, prezentujące zabawę zarówno na lądzie, jak i na morzu. Oba filmy (o łącznej długości ponad 15 minut) są dostępne z polskimi napisami.

Assassin's Creed: Rogue - zobacz zawartość edycji kolekcjonerskiej

Góral, 7 sierpnia 2014, 09:56

Firma Ubisoft rozpoczęła przedsprzedaż gry Assassin's Creed: Rogue na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Tytuł, oprócz standardowego wydania, doczeka się także edycji kolekcjonerskiej, w cenie 279,90 zł. Zawierać ona będzie artbook, specjalne pudełko, dwie dodatkowe misje, ścieżkę dźwiękową oraz trzy litografie.

Assassin’s Creed: Rogue bez trybu wieloosobowego

Meehow, 6 sierpnia 2014, 14:10

Jak wynika z informacji podanej w najnowszym numerze magazynu Game Informer, świeżo zapowiedziane Assassin’s Creed: Rogue nie będzie posiadało multiplayera. Ma być to tytuł całkowicie skupiony na trybie dla jednego gracza.

Assassin’s Creed: Rogue staje się faktem [Aktualizacja: oficjalna zapowiedź]

Draug, 5 sierpnia 2014, 19:40

Istnienie gry Assassin’s Creed: Rogue (do niedawna Comet) zostało oficjalnie potwierdzone przez firmę Ubisoft. Produkcja zadebiutuje 11 listopada 2014 roku na X360 i PS3.

Assassin's Creed: Comet to teraz Assassin’s Creed: Rogue?

Góral, 31 lipca 2014, 10:30

W szwajcarskim sklepie WOG.ch pojawiła się na chwilę oferta z grą Assassin’s Creed: Rogue na konsole PlayStation 3, co sugeruje, że plotkowane od dłuższego czasu Assassin's Creed: Comet zmieniło nazwę. Niestety firma Ubisoft nie odniosła się w żaden sposób do tych doniesień.

Wieści ze świata (Skullgirls Encore, Assassin's Creed Comet) 11/7/14

Sarge, 11 lipca 2014, 18:27

Dziś piszemy o grze Skullgirls Encore w wersjach na PlayStation 4 i PlayStation Vita, szczegółach dotyczących Assassin's Creed Comet, a także o akcji promocyjnej dla posiadaczy strzelaniny Battlefield 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Assassin's Creed - w tym roku pojawią się jeszcze dwie części serii

Góral, 16 maja 2014, 09:25

Yves Guillemot, szef firmy Ubisoft, potwierdził wcześniejsze doniesienia mówiące o jeszcze dwóch odsłonach serii Assassin's Creed, mających pojawić się w tym roku. Pierwszą jest oczywiście Assassin's Creed: Unity na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC. Drugi projekt, dedykowany starszym urządzeniom, na razie owiany jest tajemnicą, ale najprawdopodobniej chodzi o plotkowane Assassin's Creed: Comet.

Assassin's Creed: Comet z akcją osadzoną w antycznym Rzymie?

Ender, 13 kwietnia 2014, 16:37

Czyżby tajemnicza gra Assassin's Creed: Comet, która ma pojawić się w towarzystwie Assassin's Creed: Unity, miała rozgrywać się w starożytnym Rzymie? Na taką rewelację może wskazywać wypowiedź jednego z twórców pracujących dla Ubisoft.

Uwielbiam Ubisoft, a w szczególności serię Assassin's Creed – kontrwpis

Osk, 3 kwietnia 2014, 15:10

Konrtwpis w odpowiedzi na średnio udany żart primaaprilisowy kolegi blogera z gameplay.pl.

Assassin’s Creed: Comet będzie kontynuacją Assassin’s Creed IV: Black Flag?

Draug, 26 marca 2014, 16:25

W sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat Assassin’s Creed: Comet, drugiej obok Unity gry z serii o konflikcie asasynów i templariuszy, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Według pogłosek będziemy mieli do czynienia z finałem sagi o rodzinie Kenwayów, a akcja będzie toczyć się w rejonie Oceanu Atlantyckiego w roku 1758.

Assassin's Creed: Unity - wyciekły pierwsze screeny z nowej odsłony serii

Góral, 19 marca 2014, 20:03

W serwisie Kotaku opublikowano pierwsze screeny z nowej odsłony serii Assassin's Creed, o podtytule Unity, dedykowanej konsolom PlayStation 4 i Xbox One. Co ciekawe, źródła popularnej witryny twierdzą, ze w tym roku otrzymamy jeszcze jedną część, o kodowej nazwie Comet, przeznaczoną na Xboksa 360 i PlayStation 3. Prawdopodobnie przynajmniej jedna z tych produkcji trafi także na komputery osobiste.