Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2015, 08:59

autor: Góral

Assassin's Creed: Rogue - templariusz Shay rozpoczyna łowy na PC

Od dziś miłośnicy serii Assassin's Creed bawiący się na komputerach osobistych mogą cieszyć się grą Assassin's Creed: Rogue. Produkcja pierwotnie ukazała się w listopadzie 2014 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

W listopadzie 2014 roku Assassin's Creed: Rogue ukazało się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Po kilku miesiącach oczekiwania, przygodami Shaya Patricka Cormaca – byłego asasyna, który poluje na swoich dawnych braci jako templariusz - mogą cieszyć się fani popularnej serii firmy Ubisoft grający na komputerach PC. Produkcja jest w gruncie rzeczy tą samą grą, co na past-genowych konsolach, więc jeżeli interesuje Was nasza całościowa opinia dotycząca tytułu, to odsyłam do recenzji UV-a z zeszłego roku. Przygotowaliśmy jednak także tekst związany z PC-towym portem, skupiający się na technicznych aspektach nowej wersji Assassin's Creed: Rogue.

Assassin's Creed: Rogue po kilku miesiącach podróży dopłynęło do PC-towego portu. - Assassin's Creed: Rogue - templariusz Shay rozpoczyna łowy na PC-tach - wiadomość - 2015-03-10
Assassin's Creed: Rogue po kilku miesiącach podróży dopłynęło do PC-towego portu.
Assassin's Creed: Rogue w skrócie:
  • Gatunek: przygodowa gra akcji
  • Deweloper: Ubisoft
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: PS3, X360, PC
  • Data premiery: 11 listopada 2014 roku (konsole), 10 marca 2015 roku (PC)

Pisząc w skrócie, firma Ubisoft stanęła na wysokości zadania. Tytuł testowaliśmy na komputerze wyposażonym w procesor Intel i5-2500 3.30 GHz, 8 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną GeForce GTX 660 Ti. Konfiguracja ta w zupełności wystarczyła do komfortowej zabawy na maksymalnych detalach w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości 1920x1080. Dodatkowo gra wygląda nieco lepiej, niż konsolowy oryginał i w zasadzie jedyną poważną wadą na jaką trafił nasz recenzent jest problem z zawieszaniem się produkcji.

W Assassin's Creed: Rogue wcielamy się w asasyna Shaya Patricka Cormaca, który w wyniku pewnych wydarzeń przeszedł na drugą stronę barykady z zamiarem pozbycia się swoich byłych kolegów. Akcja produkcji rozgrywa się w XVIII wieku w kilku dużych lokacjach – Nowym Jorku, Dolinie Rzeki północnej części północnoamerykańskiego kontynentu i na wodach Oceanu Atlantyckiego.

Ostatnia aktualizacja: 2015-03-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed: Rogue

Assassin's Creed: Rogue