Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2014, 11:23

autor: Draug

Assassin’s Creed: Rogue – zapisy rozgrywki z targów gamescom 2014

Firma Ubisoft upubliczniła dwa zapisy rozgrywki z gry Assassin’s Creed: Rogue, prezentujące zabawę zarówno na lądzie, jak i na morzu. Oba filmy (o łącznej długości ponad 15 minut) są dostępne z polskimi napisami.

Assassin’s Creed: Rogue w skrócie:
  • Producent: Ubisoft Sofia (z pomocą sześciu innych zespołów)
  • Gatunek: sandboksowa przygodowa gra akcji z widokiem TPP
  • Realia: połowa XVIII wieku, Ameryka Północna
  • Platformy sprzętowe: X360, PS3
  • Termin premiery: 11 listopada 2014

Choć zabrakło miejsca dla Assassin’s Creed: Rogue na konferencji prasowej tak Microsoftu, jak i Sony, firma Ubisoft nie zapomniała o drugiej – obok Unity – odsłonie serii Assassin’s Creed debiutującej tej jesieni. W sieci pojawiły się dwa zapisy rozgrywki z omawianej produkcji, trwające w sumie ponad 15 minut i zaopatrzone w polskie napisy. Gameplaye, zatytułowane „Rozgrywka w River Valley” i „Arktyczna rozgrywka morska”, prezentują dwa z trzech regionów, które zwiedzimy w Rogue. Możemy zobaczyć, jak będzie wyglądała zabawa tak na lądzie, jak i na morzu, podziwiając w akcji asasyńsko-templariuszowskie umiejętności Shaya (zapewniane mu przede wszystkim przez nowy sprzęt), a także możliwości Morrigan, statku należącego do protagonisty.

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed: Rogue zadebiutuje 11 listopada bieżącego roku. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że łowy na asasynów staną się udziałem jedynie posiadaczy konsol siódmej generacji (Xbox 360 i PlayStation 3).

Ostatnia aktualizacja: 2014-08-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed: Rogue

Assassin's Creed: Rogue