Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2014, 12:07

autor: Orbech

NHL 15 – nowy zwiastun, data premiery gry oraz dema

Na konferencji prasowej koncernu Electronic Arts na targach Gamescom nie mogło zabraknąć gier sportowych. NHL 15, kolejna odsłona popularnej serii o hokeju na lodzie, oczywiście pojawiła się na prezentacji firmy. EA pokazało nowy zwiastun tytułu, ujawniło datę premiery gry oraz wersji demonstracyjnej.

Demo NHL 15 pojawi się 26 sierpnia, zaś pełna wersja gry trafi do czytników naszych konsol 12 września. - NHL 15 – nowy zwiastun, data premiery gry oraz dema - wiadomość - 2014-08-13
Demo NHL 15 pojawi się 26 sierpnia, zaś pełna wersja gry trafi do czytników naszych konsol 12 września.
NHL 15 w skrócie:
  • Producent: EA Sports,
  • Wydawca: Electronic Arts,
  • Gatunek: gra sportowa, hokej na lodzie,
  • Platformy sprzętowe: X360, XONE, PS3, PS4,
  • Data wydania: 9 września (Ameryka Północna), 12 września (Europa).

Trzeba przyznać, że choć hokej nie jest tak popularną dyscypliną sportową w Europie, jak w Ameryce Północnej, nie przeszkodziło to firmie Electronic Arts poświęcić jej sporo uwagi podczas tegorocznej konferencji prasowej na targach Gamescom w niemieckiej Kolonii. Elektronicy ujawnili datę premiery gry NHL 15, czyli kolejnej odsłony cyklu o wspomnianym wyżej sporcie. W NHL 15 mieszkańcy Ameryki Północnej zagrają 9 września, zaś europejscy gracze otrzymają tytuł 12 września. Jednak każdy, kto jest zainteresowany grą, będzie miał okazję wypróbować produkcję wcześniej, a to za sprawą wersji demonstracyjnej, która nadejdzie 26 sierpnia. Przedstawiciele EA Sports, kanadyjskiego studia odpowiedzialnego za stworzenie NHL 15, obiecali, że po raz pierwszy w historii gier sportowych zobaczymy naprawdę realistyczne kolizje pomiędzy zawodnikami, a także ulepszoną fizykę krążka. Poza tym trybuny i kibice mają wyglądać i zachowywać się jak na prawdziwym meczu. Do tego w grze znajdą się również drużyny z lig europejskich, a nie tylko z National Hockey League. Przypominamy, że tytuł pojawi się na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Na deser rzućcie okiem na nowy zwiastun gry, który firma EA pokazała na konferencji.