Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2018, 18:46

autor: "Vergil"

Assassin's Creed Rogue Remastered zapowiedziane

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin's Creed: Rogue Remastered, czyli odświeżoną wersję ostatniej odsłony swojego flagowego cyklu, która zadebiutowała na PlayStation 3 i Xboksie 360. Tytuł zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One, a na jego premierę nie będzie trzeba długo czekać.

O tym, że Assassin’s Creed: Rogue może doczekać się odświeżonej wersji, która trafi na PlayStation 4 i Xboksa One, słyszeliśmy od dłuższego czasu. Firma Ubisoft postanowiła w końcu wyłożyć karty na stół i oficjalnie zapowiedzieć Assassin’s Creed Rogue Remastered, które trafi na konsole Sony i Microsoftu 20 marca. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun tej produkcji oraz garść konkretów na temat zabiegów upiększających, jakim poddała ją ekipa Ubisoft Sofia (autorzy oryginału, który trafił na PlayStation 3 i Xboksa 360 w 2014 roku).

Zacznijmy od tego, że podczas gdy na podstawowych wersjach PlayStation 4 i Xboksa One Assassin's Creed Rogue Remastered zadziała w rozdzielczości 1080p, posiadacze PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One będą mogli się nią cieszyć w jakości 4K. Na tym jednak się nie kończy, gdyż autorzy pochylili się również nad kwestią tekstur, efektów wizualnych i renderowania środowiska – wszystko to ma sprawić, że tytuł będzie błyszczał bardziej niż kiedykolwiek.

Oprócz podstawowej wersji gry, w pudełku znajdziemy szereg dodatków – mowa o dwóch bonusowych misjach znanych z pierwowzoru (The Armor of Sir Gunn oraz The Siege of Fort de Sable), a także rozszerzeniach Master Templar i Explorer, w których znajdziemy broń, elementy kosmetyczne i specjalne stroje dla Shay’a (głównego bohatera); wśród tych ostatnich pojawi się nawet odzienie inspirowane ubiorem Bayeka z Assassin's Creed Origins.

Po The Ezio Collection nadeszła pora na odświeżenie kolejnej gry spod szyldu Assassin’s Creed, która dotychczas nie zawitała na PlayStation 4 i Xboksie One. Ubisoft wciąż ma szerokie pole do popisu – wszak w kolejce czeka jeszcze na przykład pierwsza i trzecia odsłona cyklu. - Assassin's Creed Rogue Remastered zapowiedziane - wiadomość - 2018-01-12
Po The Ezio Collection nadeszła pora na odświeżenie kolejnej gry spod szyldu Assassin’s Creed, która dotychczas nie zawitała na PlayStation 4 i Xboksie One. Ubisoft wciąż ma szerokie pole do popisu – wszak w kolejce czeka jeszcze na przykład pierwsza i trzecia odsłona cyklu.

Choć Assassin’s Creed: Rogue nie był hitem sprzedażowym, a sama gra nie prezentowała tak wysokiego poziomu jak wydany rok wcześniej Black Flag, jej zremasterowana wersja może stanowić łakomy kąsek dla fanów serii, którzy do tej pory nie mieli okazji jej sprawdzić. Ci, którzy przygodę Shay’a Patricka Cormaca mają już za sobą, raczej nie znajdą w niej nic, co mogłoby ich skłonić do zakupu.