Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2017, 13:33

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Assassin's Creed: Rogue HD w bazie koreańskiej organizacji ratingowej

Niedawno donosiliśmy, że we włoskich sklepach przyjmowane są zamówienia przedpremierowe na niezapowiedzianą grę Assassin's Creed: Rogue HD. Dziś pojawiła się ona w bazie koreańskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom wideo.

Debiut Cormacka na konsolach PlayStation 4 i Xbox One coraz bardziej prawdopodobny. - Assassin's Creed: Rogue HD w bazie koreańskiej organizacji ratingowej - wiadomość - 2017-12-06
Debiut Cormacka na konsolach PlayStation 4 i Xbox One coraz bardziej prawdopodobny.

Niedawno informowaliśmy, że w kilku włoskich sklepach pojawiła się wersja HD gry Assassin's Creed: Rogue, która ma się ukazać w połowie marca 2018 roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Dziś informacje na temat tej produkcji dotarły do nas z drugiego krańca globu. Koreańska organizacja przyznająca kategorie wiekowe grom wideo dodała do swojej bazy (dzięki, Gematsu) Assassin's Creed: Rogue HD w wersji na obecny sprzęt Microsoftu i Sony. Oficjalnego komunikatu od firmy Ubisoft nadal brakuje, ale wydaje się, że zapowiedź tej produkcji jest tylko kwestią czasu.

W Korei już wiedzą, że nadciąga Assassin's Creed: Rogue HD.

Assassin's Creed: Rogue w skrócie:
  1. przygodowa gra akcji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz PC-ty;
  2. pierwotnie ukazała się w listopadzie 2014 roku;
  3. najwidoczniej w przyszłym roku pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One.

Dla francuskiego wydawcy tego typu konwersje nie są pierwszyzną. Firma wydała już Assassin's Creed: The Ezio Collection (PS4 i XOne), czyli pakiet znanych z konsol PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputerów osobistych gier Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood oraz Assassin's Creed: Revelations, a nieco wcześniej przeniosła Assassin's Creed: Liberation z handhelda PlayStation Vita na PS3, X360 i PC-ty. Kolejny ulepszony port nie byłby więc żadnym zaskoczeniem.

Na koniec przypominamy, że ostatnią odsłoną serii Assassin's Creed jest wydane w październiku bieżącego roku Assassin's Creed Origins. Gra opowiadająca o początkach bractwa Asasynów zebrała naprawdę dobre oceny, a do tego jest ciągle rozwijana. Tytuł kupicie w wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste.