Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2014, 14:10

autor: Meehow

Assassin’s Creed: Rogue bez trybu wieloosobowego

Jak wynika z informacji podanej w najnowszym numerze magazynu Game Informer, świeżo zapowiedziane Assassin’s Creed: Rogue nie będzie posiadało multiplayera. Ma być to tytuł całkowicie skupiony na trybie dla jednego gracza.

Assassin’s Creed: Rogue - Assassin’s Creed: Rogue bez trybu wieloosobowego - wiadomość - 2014-08-06
Assassin’s Creed: Rogue

Jak wynika z informacji podanej w najnowszym numerze magazynu Game Informer, świeżo zapowiedziane Assassin’s Creed: Rogue będzie zupełnie pozbawione trybu wieloosobowego i skupiać się będzie całkowicie na rozgrywce jednoosobowej. Jest to pierwszy tytuł z serii od czasu wydanego w 2009 roku Assassin’s Creed II, który nie posiada multiplayera. Niestety, firma Ubisoft nie udzieliła jeszcze żadnych konkretniejszych informacji dotyczących powodów takiej sytuacji. Przypomnijmy, że w planowanym na jesień Assassin’s Creed: Unity zrezygnowano z trybu rywalizacji wieloosobowej na rzecz czteroosobowej kooperacji.

Premiera Assassin’s Creed: Rogue planowana jest na 11 listopada bieżącego roku. Platformami docelowymi są jak na razie tylko konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Na temat gry szerzej pisaliśmy wczoraj w Serwisie Informacyjnym, gdzie odsyłamy po inne znane dotychczas fakty.

Ostatnia aktualizacja: 2014-08-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed: Rogue

Assassin's Creed: Rogue