Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Evolve

2K Games wyłącza serwery Evolve Stage 2

Ender, 2 czerwca 2018, 08:35

We wrześniu kompletnie wyłączona zostanie wersja free-to-play gry Evolve, która wystartowała w 2016 roku roku pod tytułem Evolve Stage 2. Posiadacze oryginalnej pudełkowej edycji Evolve będą mogli wciąż prowadzić mecze na konsolach oraz komputerach PC, ale bez żadnego wsparcia ze strony deweloperów oraz rozgrywki rankingowej.

Twórcy Evolve pracują nad nową grą

Movis, 14 grudnia 2016, 10:42

Deweloper Turtle Rock Studios pracuje nad nowym kooperacyjnym FPS-em pod skrzydłami Perfect World Entertainment – wydawcy Star Trek Online, Blacklight Retribution i Neverwinter. W udzielonym wywiadzie członkowie studia wypowiedzieli się na temat swojej koncepcji, wspomnieli też o Evolve i procesie produkcji w firmie.

Evolve - studio Turtle Rock zaprzestało prac nad grą

Adrian Werner, 26 października 2016, 09:59

Studio Turtle Rock zaprzestało prac nad Evolve. Oznacza to również, że plany przeniesienia Evolve Stage 2, czyli wersji free-to-play gry, na konsole prawdopodobnie nie zostaną nigdy zrealizowane.

Wieści ze świata (Evolve, Stellaris, Shadwen) 10/8/2016

Draug, 10 sierpnia 2016, 14:35

Dziś piszemy o aktualizacjach z nowymi mapami i postaciami do Evolve, zapowiedzi dużej łatki 1.3 do Stellaris oraz o 15. urodzinach Frozenbyte, w ramach których studio wypuściło darmowe poziomy do Shadwen i rozpoczęło wyprzedaż swoich gier na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Evolve Stage 2 stopniowo traci graczy

Makek, 28 lipca 2016, 11:42

Od przejścia Evolve na model free-to-play minęły trzy tygodnie i wydawać by się mogło, że obecnie produkcja studia Turtle Rock radzi sobie świetnie. Rankingi popularności gry na Steam wskazują jednak na ciągły spadek zainteresowania – Evolve Stage 2 straciło już ponad 70% bazowej ilości graczy.

Evolve Stage 2 - dzięki przejściu na free-to-play gra zyskała milion nowych graczy

Adrian Werner, 14 lipca 2016, 11:33

Studio Turtle Rock nie pomyliło się przestawiając sieciową strzelankę Evolve na model free-to-play. Zespół właśnie poinformował, że od momentu tej zmiany produkcja zyskała milion nowych graczy.

Evolve - zmiana na free-to-play okazała się strzałem w dziesiątkę

Adrian Werner, 9 lipca 2016, 11:00

Studio Turtle Rock ma powody do zadowolenia. Przestawienie strzelanki Evolve na model free-to-play wskrzesiło popularność gry, a populacja bawiących się w nią użytkowników serwisu Steam wzrosła o ponad 2500%.

Evolve przechodzi na model free-to-play

Adrian Werner, 7 lipca 2016, 10:16

Strzelanka Evolve nie okazała się tak dużym przebojem, jak oczekiwano. Twórcy postanowili dać projektowi drugą szansę poprzez przestawienie gry na model darmowy z mikropłatnościami. Nowa wersja otrzymała tytuł Evolve Stage Two i jej otwarte testy ruszą dzisiaj wieczorem.

Wieści ze świata (Hearthstone, Forza Motorsport 6 / Fallout 4, Guitar Hero Live, Evolve, Borderlands) 5/11/2015

Draug, 5 listopada 2015, 15:00

Dziś piszemy m.in. trybie co-op w Hearthstone, inspirowanej Falloutem 4 zawartości do Forzy Motorsport 6, planach rozwoju Guitar Hero Live oraz „ostatecznych wydaniach” gry Evolve i serii Borderlands na konsolach. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Final Fantasy XV, Evolve, PES 2014, Galactic Civilizations III) 12/8/2015

Draug, 12 sierpnia 2015, 13:15

Dziś piszemy m.in. o równoczesnej premierze Final Fantasy XV na całym świecie, dużej łatce do Evolve, planowanym wyłączeniu serwerów Pro Evolution Soccer 2014 oraz nowym patchu i DLC do Galactic Civilizations III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Evolve, Forza Motorsport 6, Horizon: Zero Dawn) 19/6/15

luckie, 19 czerwca 2015, 11:59

Dziś piszemy m.in. o drugim Season Passie Evolve, nieobecności Jeremy'ego Clarksona w Forza Motorsport 6 oraz wydajności gry Horizon: Zero Dawn. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Evolve, Massive Chalice, Monster Hunter X, Chaos Reborn) 1/6/2015

Draug, 1 czerwca 2015, 15:20

Dziś piszemy m.in. o nakreślonej przez Take-Two Interactive przyszłości marki Evolve, premierze gry Massive Chalice, zapowiedzi Monster Hunter X na 3DS oraz dużej aktualizacji do Chaos Reborn, która dodaje nowy tryb wieloosobowy. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Evolve – czterech nowych łowców, potwór oraz tryb obserwatora

Luc, 31 marca 2015, 19:51

Najnowszy patch dla Evolve dodaje kilka niezwykle interesujących elementów - czterech nowych łowców, bestię, dwie kolejne mapy oraz tryb obserwatora. Niestety za część z nich trzeba sporo zapłacić.

Wieści ze świata (Evolve, Arma III, Farming Simulator 15) 20/3/15

luckie, 20 marca 2015, 14:13

Dziś piszemy m.in. o nowych postaciach i mapach do gry Evolve, kolejnym DLC do Arma III oraz dacie premiery konsolowych wersji Farming Simulator 15. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Alien: Isolation, PhysX, Evolve, Worlds of Magic) 5/3/15

Draug, 5 marca 2015, 15:55

Dziś piszemy m.in. o domniemanym odejściu Phila Harrisona z Microsoftu, filmie prezentującym wczesną wersję gry Alien: Isolation z widokiem TPP, udostępnieniu za darmo technologii PhysX, wzbogaceniu Evolve o tryb obserwatora oraz przesiadce Worlds of Magic na silnik Unity 5. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Star Citizen, Evolve, Warhammer: End Times – Vermintide) 23/2/15

luckie, 23 lutego 2015, 13:15

Dziś piszemy o postępach zbiórki społecznościowej na rzecz Star Citizen, soundtracku do gry Warhammer: End Times – Vermintide oraz wsparciu dla Nvidia GameWorks w Evolve. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

W tydzień po premierze Evolve rozegrano blisko 6 mln meczów

Góral, 21 lutego 2015, 11:48

Twórcy gry Evolve opublikowali infografikę, dzięki której poznaliśmy statystyki produkcji po pierwszym tygodniu obecności na rynku. Okazało się, że do 18 lutego rozegrano blisko 6 mln spotkań, a najwięcej razy zwyciężały osoby wcielające się w bestie.

Evolve nie dało rady Dying Light. Top Empik - Tydzień 7

Przemysław Zamęcki, 16 lutego 2015, 15:12

Dying Light nadal panuje niepodzielnie na PC i PlayStation 4. Wrocławskiej grze nie dała rady nawet debiutujące stwory spod szyldu Evolve, Zapraszamy do zapoznania się z bestsellerami ubiegłego tygodnia z dwustu placówek sieci Empik w całej Polsce.

Evolve nadaje ton pozostałym grom. Top 10 Steam (8 - 14 lutego)

Przemysław Zamęcki, 16 lutego 2015, 10:40

Pierwsze miejsce Evolve nie dziwi. Premiera nowego tytułu przyczyniła się do zmiany lidera, którym w poprzednim notowaniu było Dying Light od Techlandu. Zapraszamy do zapoznania się z bestsellerami ubiegłego tygodnia na popularnej platformie dystrybucji cyfrowej Steam.

Evolve - dziś rozpoczynają się kosmiczne łowy

Góral, 10 lutego 2015, 10:00

Od dziś w sklepach na całym świecie można nabyć kooperacyjną strzelankę Evolve. Najnowsza produkcja studia Turtle Rock doczekała się pierwszych recenzji, które sugerują, że fani co-opa posiadający konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC otrzymali bardzo dobrą produkcję.

Evolve - obejrzyj rozgrywkę w trybie dla jednego gracza

Góral, 31 stycznia 2015, 12:17

Evolve, nowa strzelanka studia Turtle Rock, to produkcja dedykowana zabawie w ramach współpracy. Nie oznacza to jednak, że w grze zabraknie trybu dla jednego gracza. Właśnie on jest bohaterem najnowszego materiału wideo.

Dzisiaj rusza otwarta beta Evolve na Xbox One

Meehow, 15 stycznia 2015, 12:15

Dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego ruszają otwarte beta-testy gry Evolve na konsoli Xbox One, które potrwają do 19 stycznia. Aby wziąć udział w becie, należy posiadać wykupiony abonament Xbox Live Gold.

Evolve - zdradzono szczegóły Season Passa i ujawniono czwartą bestię

Góral, 13 stycznia 2015, 21:10

Twórcy strzelanki Evolve zdradzili szczegóły dotyczące przepustki sezonowej, cyfrowych wersji gry oraz zaprezentowali zwiastun z czwartą bestią - Behemotem. Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC 10 lutego.

Evolve – znamy ostateczne wymagania sprzętowe

Draug, 12 stycznia 2015, 16:25

Studio Turtle Rock ujawniło ostateczne wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Evolve – sieciowego FPS-a z asymetrycznym multiplayerem 4v1. Są one troszkę niższe niż te, które podano przy okazji alfa-testów, ale wciąż mogą sprawić problemy kilkuletnim blaszakom.

Evolve - prace nad grą zostały zakończone; obejrzyj intro produkcji

Góral, 9 stycznia 2015, 09:32

Studio Turtle Rock poinformowało, że zakończyło prace nad strzelanką Evolve, która ukaże się 10 lutego na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. Jednocześnie opublikowano intro produkcji.