Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Evolve

Zapomniany shooter powrócił, gracze wybłagali reaktywację serwerów

Adrian Werner, 28 lipca 2022, 11:16

Firma 2K Games sprawiła graczom miłą niespodziankę, reaktywując zamknięte pięć lat temu serwery sieciowej strzelanki Evolve.

2K Games wyłącza serwery Evolve Stage 2

Michał Kułakowski, 2 czerwca 2018, 08:39

We wrześniu kompletnie wyłączona zostanie wersja free-to-play gry Evolve, która wystartowała w 2016 roku roku pod tytułem Evolve Stage 2. Posiadacze oryginalnej pudełkowej edycji Evolve będą mogli wciąż prowadzić mecze na konsolach oraz komputerach PC, ale bez żadnego wsparcia ze strony deweloperów oraz rozgrywki rankingowej.

Twórcy Evolve pracują nad nową grą

Krzysztof Sobiepan, 14 grudnia 2016, 10:42

Deweloper Turtle Rock Studios pracuje nad nowym kooperacyjnym FPS-em pod skrzydłami Perfect World Entertainment – wydawcy Star Trek Online, Blacklight Retribution i Neverwinter. W udzielonym wywiadzie członkowie studia wypowiedzieli się na temat swojej koncepcji, wspomnieli też o Evolve i procesie produkcji w firmie.

Evolve - studio Turtle Rock zaprzestało prac nad grą

Adrian Werner, 26 października 2016, 09:59

Studio Turtle Rock zaprzestało prac nad Evolve. Oznacza to również, że plany przeniesienia Evolve Stage 2, czyli wersji free-to-play gry, na konsole prawdopodobnie nie zostaną nigdy zrealizowane.

Wieści ze świata (Evolve, Stellaris, Shadwen) 10/8/2016

Krzysztof Mysiak, 10 sierpnia 2016, 14:35

Dziś piszemy o aktualizacjach z nowymi mapami i postaciami do Evolve, zapowiedzi dużej łatki 1.3 do Stellaris oraz o 15. urodzinach Frozenbyte, w ramach których studio wypuściło darmowe poziomy do Shadwen i rozpoczęło wyprzedaż swoich gier na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Evolve Stage 2 stopniowo traci graczy

Maciej Kowalczyk, 28 lipca 2016, 11:42

Od przejścia Evolve na model free-to-play minęły trzy tygodnie i wydawać by się mogło, że obecnie produkcja studia Turtle Rock radzi sobie świetnie. Rankingi popularności gry na Steam wskazują jednak na ciągły spadek zainteresowania – Evolve Stage 2 straciło już ponad 70% bazowej ilości graczy.

Evolve Stage 2 - dzięki przejściu na free-to-play gra zyskała milion nowych graczy

Adrian Werner, 14 lipca 2016, 11:33

Studio Turtle Rock nie pomyliło się przestawiając sieciową strzelankę Evolve na model free-to-play. Zespół właśnie poinformował, że od momentu tej zmiany produkcja zyskała milion nowych graczy.

Evolve - zmiana na free-to-play okazała się strzałem w dziesiątkę

Adrian Werner, 9 lipca 2016, 11:00

Studio Turtle Rock ma powody do zadowolenia. Przestawienie strzelanki Evolve na model free-to-play wskrzesiło popularność gry, a populacja bawiących się w nią użytkowników serwisu Steam wzrosła o ponad 2500%.

Evolve przechodzi na model free-to-play

Adrian Werner, 7 lipca 2016, 10:16

Strzelanka Evolve nie okazała się tak dużym przebojem, jak oczekiwano. Twórcy postanowili dać projektowi drugą szansę poprzez przestawienie gry na model darmowy z mikropłatnościami. Nowa wersja otrzymała tytuł Evolve Stage Two i jej otwarte testy ruszą dzisiaj wieczorem.

Wieści ze świata (Hearthstone, Forza Motorsport 6 / Fallout 4, Guitar Hero Live, Evolve, Borderlands) 5/11/2015

Krzysztof Mysiak, 5 listopada 2015, 15:00

Dziś piszemy m.in. trybie co-op w Hearthstone, inspirowanej Falloutem 4 zawartości do Forzy Motorsport 6, planach rozwoju Guitar Hero Live oraz „ostatecznych wydaniach” gry Evolve i serii Borderlands na konsolach. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Final Fantasy XV, Evolve, PES 2014, Galactic Civilizations III) 12/8/2015

Krzysztof Mysiak, 12 sierpnia 2015, 13:15

Dziś piszemy m.in. o równoczesnej premierze Final Fantasy XV na całym świecie, dużej łatce do Evolve, planowanym wyłączeniu serwerów Pro Evolution Soccer 2014 oraz nowym patchu i DLC do Galactic Civilizations III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Evolve, Forza Motorsport 6, Horizon: Zero Dawn) 19/6/15

Łukasz Szliselman, 19 czerwca 2015, 11:59

Dziś piszemy m.in. o drugim Season Passie Evolve, nieobecności Jeremy'ego Clarksona w Forza Motorsport 6 oraz wydajności gry Horizon: Zero Dawn. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Evolve, Massive Chalice, Monster Hunter X, Chaos Reborn) 1/6/2015

Krzysztof Mysiak, 1 czerwca 2015, 15:20

Dziś piszemy m.in. o nakreślonej przez Take-Two Interactive przyszłości marki Evolve, premierze gry Massive Chalice, zapowiedzi Monster Hunter X na 3DS oraz dużej aktualizacji do Chaos Reborn, która dodaje nowy tryb wieloosobowy. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Evolve – czterech nowych łowców, potwór oraz tryb obserwatora

Luc, 31 marca 2015, 19:51

Najnowszy patch dla Evolve dodaje kilka niezwykle interesujących elementów - czterech nowych łowców, bestię, dwie kolejne mapy oraz tryb obserwatora. Niestety za część z nich trzeba sporo zapłacić.

Wieści ze świata (Evolve, Arma III, Farming Simulator 15) 20/3/15

Łukasz Szliselman, 20 marca 2015, 14:13

Dziś piszemy m.in. o nowych postaciach i mapach do gry Evolve, kolejnym DLC do Arma III oraz dacie premiery konsolowych wersji Farming Simulator 15. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Alien: Isolation, PhysX, Evolve, Worlds of Magic) 5/3/15

Krzysztof Mysiak, 5 marca 2015, 15:55

Dziś piszemy m.in. o domniemanym odejściu Phila Harrisona z Microsoftu, filmie prezentującym wczesną wersję gry Alien: Isolation z widokiem TPP, udostępnieniu za darmo technologii PhysX, wzbogaceniu Evolve o tryb obserwatora oraz przesiadce Worlds of Magic na silnik Unity 5. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Star Citizen, Evolve, Warhammer: End Times – Vermintide) 23/2/15

Łukasz Szliselman, 23 lutego 2015, 13:15

Dziś piszemy o postępach zbiórki społecznościowej na rzecz Star Citizen, soundtracku do gry Warhammer: End Times – Vermintide oraz wsparciu dla Nvidia GameWorks w Evolve. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

W tydzień po premierze Evolve rozegrano blisko 6 mln meczów

Kamil Zwijacz, 21 lutego 2015, 11:48

Twórcy gry Evolve opublikowali infografikę, dzięki której poznaliśmy statystyki produkcji po pierwszym tygodniu obecności na rynku. Okazało się, że do 18 lutego rozegrano blisko 6 mln spotkań, a najwięcej razy zwyciężały osoby wcielające się w bestie.

Evolve nie dało rady Dying Light. Top Empik - Tydzień 7

Przemysław Zamęcki, 16 lutego 2015, 15:12

Dying Light nadal panuje niepodzielnie na PC i PlayStation 4. Wrocławskiej grze nie dała rady nawet debiutujące stwory spod szyldu Evolve, Zapraszamy do zapoznania się z bestsellerami ubiegłego tygodnia z dwustu placówek sieci Empik w całej Polsce.

Evolve nadaje ton pozostałym grom. Top 10 Steam (8 - 14 lutego)

Przemysław Zamęcki, 16 lutego 2015, 10:40

Pierwsze miejsce Evolve nie dziwi. Premiera nowego tytułu przyczyniła się do zmiany lidera, którym w poprzednim notowaniu było Dying Light od Techlandu. Zapraszamy do zapoznania się z bestsellerami ubiegłego tygodnia na popularnej platformie dystrybucji cyfrowej Steam.

Evolve - dziś rozpoczynają się kosmiczne łowy

Kamil Zwijacz, 10 lutego 2015, 10:00

Od dziś w sklepach na całym świecie można nabyć kooperacyjną strzelankę Evolve. Najnowsza produkcja studia Turtle Rock doczekała się pierwszych recenzji, które sugerują, że fani co-opa posiadający konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC otrzymali bardzo dobrą produkcję.

Evolve - obejrzyj rozgrywkę w trybie dla jednego gracza

Kamil Zwijacz, 31 stycznia 2015, 12:17

Evolve, nowa strzelanka studia Turtle Rock, to produkcja dedykowana zabawie w ramach współpracy. Nie oznacza to jednak, że w grze zabraknie trybu dla jednego gracza. Właśnie on jest bohaterem najnowszego materiału wideo.

Dzisiaj rusza otwarta beta Evolve na Xbox One

Michał Jodłowski, 15 stycznia 2015, 12:15

Dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego ruszają otwarte beta-testy gry Evolve na konsoli Xbox One, które potrwają do 19 stycznia. Aby wziąć udział w becie, należy posiadać wykupiony abonament Xbox Live Gold.

Evolve - zdradzono szczegóły Season Passa i ujawniono czwartą bestię

Kamil Zwijacz, 13 stycznia 2015, 21:10

Twórcy strzelanki Evolve zdradzili szczegóły dotyczące przepustki sezonowej, cyfrowych wersji gry oraz zaprezentowali zwiastun z czwartą bestią - Behemotem. Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC 10 lutego.

Evolve – znamy ostateczne wymagania sprzętowe

Krzysztof Mysiak, 12 stycznia 2015, 16:25

Studio Turtle Rock ujawniło ostateczne wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Evolve – sieciowego FPS-a z asymetrycznym multiplayerem 4v1. Są one troszkę niższe niż te, które podano przy okazji alfa-testów, ale wciąż mogą sprawić problemy kilkuletnim blaszakom.

Evolve - prace nad grą zostały zakończone; obejrzyj intro produkcji

Kamil Zwijacz, 9 stycznia 2015, 09:32

Studio Turtle Rock poinformowało, że zakończyło prace nad strzelanką Evolve, która ukaże się 10 lutego na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. Jednocześnie opublikowano intro produkcji.

Evolve - trzeci grywalny potwór, tryb offline, termin betatestów

Łukasz Szliselman, 19 grudnia 2014, 10:52

Studio Turtle Rock ujawniło, że trzecim grywalnym potworem w Evolve będzie Wraith – niewielki, ale szybki skrytobójca. Otwarte beta-testy gry odbędą się w dniach 15-19 stycznia na Xboksie One. Twórcy zapowiedzieli też pojawienie się trybu offline.

Evolve - szczegóły trybu Evacuation

Adrian Werner, 4 grudnia 2014, 09:43

Studio Turtle Rock ujawniło szczegóły trybu Evacuation, który znajdziemy w kooperacyjnej strzelance Evolve. W jego skład wejdą trzy obszerne wyzwania rozgrywane na odrębnych mapach.

Wieści ze świata (Evolve, Warface, Red Factions: Guerrilla) 3/12/2014

Łukasz Szliselman, 3 grudnia 2014, 14:29

Dziś piszemy m.in. o fabularnym zwiastunie gry Evolve, zamknięciu xboksowych serwerów sieciowej strzelaniny Warface oraz pojawieniu się Red Factions: Guerilla na Steamie. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Evolve - wszystkie DLC z nowymi mapami będą darmowe

Adrian Werner, 22 listopada 2014, 16:39

Studio Turtle Rock ogłosiło, że wszystkie DLC z mapami do nadchodzącej strzelanki Evolve dostępne będą dla graczy za darmo.

Wieści ze świata (Evolve, Mordheim: City of the Damned) 3/11/14

Marcin Skierski, 3 listopada 2014, 13:02

Dziś piszemy m.in. o przedłużonych testach wersji alfa Evolve, a także rychłym pojawieniu się gry Mordheim: City of the Damned na Steamie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Evolve – zdobądź klucz do testów alfa; poznaj wymagania sprzętowe

Łukasz Szliselman, 24 października 2014, 11:08

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy pulę kodów do zamkniętych testów gry Evolve. W związku ze zbliżającą się alfą swojej multiplayerowej produkcji, studio Turtle Rock ujawniło aktualne (choć nie ostateczne) wymagania sprzętowe wersji PC.

Evolve - alfa testy odbędą się w dniach 30 października - 2 listopada

Kamil Zwijacz, 9 października 2014, 18:08

Studio Turtle Rock poinformowało, że 30 października rozpoczną się testy alfa gry Evolve na konsoli Xbox One. Dzień później do zabawy dołączą wybrani użytkownicy PlayStation 4 i komputerów PC. Zabawa zakończy się 2 listopada.

Evolve – wielka figurka Goliata dostępna w sprzedaży

Krzysztof Mysiak, 3 października 2014, 12:16

Twórcy gry Evolve, studio Turtle Rock i 2K Games, ogłosili, że firma TriForce przygotowała kolekcjonerskę figurkę Goliata – jednego z grywalnych potworów. Podstawowy model mierzy ok. 73 cm wysokości, waży kilkanaście kilogramów i kosztuje 750 dolarów. Oprócz tego jest też wersja specjalna za 800 dolarów.

Evolve - wkrótce ruszy druga edycja zamkniętych testów alfa

Jakub Mirowski, 31 sierpnia 2014, 14:19

Podczas trwającego w Seattle festiwalu PAX Prime studio Turtle Rock ujawniło, że ich nadchodzący sieciowy FPS Evolve już wkrótce doczeka się drugiej edycji zamkniętych testów wersji alfa. Tym razem szansę na przedpremierową zabawę otrzymają także posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One.

Nagrody dla najlepszych gier targów gamescom 2014 przyznane

Michał Kułakowski, 16 sierpnia 2014, 15:40

Znamy zwycięzców w plebiscycie na najlepsze gry pokazane na targach gamescom 2014, które miały miejsce w tym tygodniu. W sumie wyróżniono pond 10 tytułów, w kilkunastu kategoriach. Bezapelacyjnym zwycięzcą plebiscytu została strzelanka Evolve, stworzona przez 2K Games oraz Turtle Black Studios.

Evolve – otwarte beta-testy w styczniu ekskluzywnie na Xboksie One

Łukasz Szliselman, 12 sierpnia 2014, 17:00

Posiadacze konsoli Xbox One będą mogli wziąć udział w otwartych beta-testach gry Evolve. Rozpoczną się one niedługo przed premierą gry - 8 stycznia 2015 roku. Ponadto zapraszamy do obejrzenia nowego gameplaya pokazanego na targach Gamescom 2014.

Evolve - data premiery przełożona, gra ukaże się dopiero w 2015 roku

Kamil Zwijacz, 6 sierpnia 2014, 09:27

Kooperacyjna strzelanka Evolve od studia Turtle Rock miała ukazać się 21 października bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC, jednak ze względu na chęć jej dopracowania, premiera została przesunięta na 10 lutego 2015 roku.

Evolve – zobacz gameplaye z zamkniętej alfy na PC

Łukasz Szliselman, 5 sierpnia 2014, 09:32

Do sieci trafiły nagrania z rozgrywką z Evolve - nowej kooperacyjno-rywalizacyjnej gry twórców Left 4 Dead. Zobacz, jak Kraken radzi sobie z polującymi na niego łowcami na gameplayu z wersji alfa!

Evolve - ruszyły zapisy do zamkniętej wersji alfa

Jakub Mirowski, 5 lipca 2014, 11:07

Ruszyły zapisy do zamkniętej wersji alfa Evolve, sieciowej gry akcji, obwołanej najlepszą produkcją tegorocznych targów E3. Niestety, będzie ona udostępniona tylko dla mieszkańców Ameryki Północnej posiadających PC.

Evolve i No Man’s Sky najlepszymi grami E3 2014 według jurorów The Game Critics Awards

Adrian Werner, 2 lipca 2014, 08:30

Amerykańscy dziennikarze przyznali The Game Critics Awards, czyli nagrody dla najlepszych produkcji tegorocznych targów E3. Największymi zwycięzcami okazały się gry Evolve i No Man’s Sky.

Gameplay z Evolve; pierwsze DLC potwierdzone

Michał Jodłowski, 12 czerwca 2014, 11:10

W czasie targów E3 odbył się turniej Evolve, z którego zapis udostępniono w serwisie YouTube. Nagranie rozgrywki przedstawia w całości jeden mecz między drużyną łowców a potworem zwanym Krakenem.

Nowy zwiastun oraz zapowiedź beta testów Evolve

Jakub Mirowski, 9 czerwca 2014, 20:57

Podczas konferencji Microsoftu na E3 swój występ zaliczyli twórcy Left 4 Dead, Turtle Rock Studios. Zaprezentowany został nowy zwiastun Evolve, zapowiedziano również beta testy, które mają się rozpocząć jeszcze tej jesieni.

Evolve - data premiery kooperacyjnego FPS-a od twórców Left 4 Dead

Marcin Skierski, 22 maja 2014, 15:40

Ujawniona została dokładna data premiery gry Evolve autorstwa zespołu Turtle Rock Studios, odpowiedzialnego wcześniej za strzelaninę Left 4 Dead. Przy okazji zapraszamy do przeczytania zapowiedzi, która pojawiła się dzisiaj w serwisie gry-online.pl.

Evolve - obejrzyj rozgrywkę z kooperacyjnego FPS-a studia Turtle Rock

Kamil Zwijacz, 24 kwietnia 2014, 15:04

Deweloperzy ze studia Turtle Rock zaprezentowali nowy materiał wideo, zawierający kilka minut rozgrywki z gry FPS Evolve. Nagranie pokazuje wszystkie najważniejsze elementy produkcji, która ukaże się jesienią bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC.

Evolve na pierwszym gameplayu z komentarzem twórców

Łukasz Szliselman, 12 lutego 2014, 10:18

Twórcy Left 4 Dead pokazali gameplay z ich nowej produkcji nastawionej na rozgrywkę sieciową – Evolve. Gra pozwoli wcielić się w członka czteroosobowej drużyny łowców lub ewoluującego z czasem potwora. Tym sposobem twórcy chcą zaoferować unikalne połączenie kooperacyjno-rywalizacyjnej rozgrywki.

Evolve – nowe screeny z sieciowego FPS-a od twórców Left 4 Dead

Adam Zechenter, 28 stycznia 2014, 12:26

Walka łowców z Goliatem – to właśnie możemy zobaczyć na nowych screenach z Evolve, gry twórców Left 4 Dead. W materiale graficznym zaprezentowano m.in. szczegóły wyglądu czterech klas postaci.

Evolve - nowa gra twórców Left 4 Dead na pierwszych screenach

Kamil Zwijacz, 12 stycznia 2014, 12:17

Serwis Game Informer opublikował pierwsze screeny i szkice koncepcyjne Goliata - obcego, w którego wcielimy się w wieloosobowej strzelance Evolve. Produkcja zadebiutuje jesienią na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC.

Evolve – ujawniono szczegóły na temat nowego dzieła studia Turtle Rock

Krzysztof Mysiak, 9 stycznia 2014, 13:31

Nowy numer magazynu Game Informer przyniósł szczegóły na temat Evolve, nowego multiplayerowego FPS-a od twórców Left 4 Dead. Poznaliśmy przede wszystkim zasady rozgrywki, a także charakterystykę obu mierzących się stron konfliktu.

Ujawniono Evolve – nowego multiplayerowego FPS-a kooperacyjnego od twórców Left 4 Dead

Krzysztof Mysiak, 7 stycznia 2014, 20:25

Ujawniono grę Evolve, stawiający na kooperację multiplayerowy shooter od studia Turtle Rock, czyli twórców Left 4 Dead. Nowy tytuł będzie koncentrował się na walce czterech kosmicznych łowców z potężnym obcym, który potrafi zmieniać swoją postać. Evolve powstaje przy użyciu technologii CryEngine i ukaże się jesienią na pecetach oraz konsolach nowej generacji.