Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wreckfest

PS Plus w maju: Battlefield V, Wreckfest i Stranded Deep

Przemysław Dygas, 28 kwietnia 2021, 19:09

Wiemy już, jakie gry Sony przygotowało dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus na maj. W nadchodzącym miesiącu ogramy Battlefield V, Wreckfest i Stranded Deep.

[Aktualizacja] THQ Nordic kupuje twórców Wreckfest oraz Goat Simulator

Aquma, 14 listopada 2018, 08:42

Firma THQ Nordic poinformowała o nabyciu dwóch studiów deweloperskich. Chodzi o Bugbear Entertainment – twórców Wreckfest, czyli udanej gry wyścigowej w stylu Destruction Derby, która trafiła na PC w czerwcu tego roku – a także Coffee Stain Studios (autorów Symulatora kozy).

Pecetowa premiera Wreckfest – nowej produkcji twórców FlatOut

ElMundo, 14 czerwca 2018, 20:42

Dziś wczesny dostęp opuściła pecetowa edycja Wreckfest – najnowszej gry fińskiego studia BugBear Interactive, które znamy chociażby z bardzo udanej serii gier wyścigowych FlatOut.

Znamy datę premiery Wreckfest na komputerach PC oraz konsolach

Ender, 1 czerwca 2018, 19:08

Studio Bugbear Entertainment ogłosiło ostateczne daty premiery długo wyczekiwanej wyścigowej gry Wreckfest, która zadebiutowała w steamowym programie wczesnego dostępu w 2014 roku. Tytuł pojawi się oficjalnie na komputerach PC w połowie czerwca, a na konsolach w listopadzie tego roku.

Next Car Game: Wreckfest otrzymał grudniową aktualizację – twórcy obiecują przyśpieszenie prac

luckie, 23 grudnia 2016, 11:04

Najświeższa aktualizacja do Next Car Game: Wreckfest wprowadza m.in. ulepszoną trasę oraz nową wersję jednego z samochodów. Przy okazji twórcy ze studia Bugbear Entertainment obiecują przyśpieszyć prace nad grą.

Wreckfest ukaże się nie tylko na PC-tach, ale także na PlayStation 4 i Xboksie One

Góral, 28 sierpnia 2016, 10:49

Ekipa Bugbear Entertainment poinformowała, że Wreckfest, duchowy spadkobierca serii FlatOut, ukaże się w przyszłym roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Next Car Game: Wreckfest nadal żyje i otrzymuje nowe aktualizacje

Draug, 24 czerwca 2016, 12:47

Studio Bugbear Entertainment nie przestaje rozwijać gry Next Car Game: Wreckfest – niedawna aktualizacja wprowadziła m.in. dodatkową trasę i nowy system uszkodzeń. Pojawia się jednak pytanie, czy prace nad tym tytułem, dostępnym od dwóch i pół roku w Steam Early Access, zostaną kiedykolwiek skończone?

Wieści ze świata (OlliOlli 2: Welcome to OlliWood, World of Tanks, The Lord of the Rings Online) 29/7/15

Góral, 29 lipca 2015, 17:28

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery PC-towego OlliOlli 2: Welcome to OlliWood, debiucie World of Tanks na Xboksie One oraz sierpniowej ofercie Games with Gold. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Wreckfest, gamescom 2015, Just Cause 3) 1/7/2015

Draug, 1 lipca 2015, 16:35

Dziś piszemy m.in. o dużej aktualizacji gry Next Car Game: Wreckfest, planach Microsoftu na targi gamescom 2015, potencjalnej możliwości zapewnienia wsparcia dla modów w konsolowych wersjach Just Cause 3 oraz niezapowiedzianym jeszcze nowym projekcie studia Warner Bros. Games Montreal. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dragon Age: Inkwizycja, The Book of Unwritten Tales 2, Resident Evil: Revelations 2) 15/1/2015

luckie, 15 stycznia 2015, 12:17

Dziś piszemy m.in. o dokonaniach graczy w Dragon Age: Inkwizycja, dacie wydania gry The Book of Unwritten Tales 2 oraz przesunięciu premiery Resident Evil: Revelations 2. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Next Car Game zmieniło nazwę na Wreckfest

Adrian Werner, 4 października 2014, 11:59

Studio Bugbear Entertainment ogłosiło, że gra Next Car Game porzuciło swoją tymczasową nazwę i od teraz projekt będzie funkcjonował po tytułem Wreckfest. Wypuszczono także nową aktualizację do wersji na wczesnym dostępnie.

Next Car Game – sukces wczesnej wersji na Steam Early Access uratował studio Bugbear przed bankructwem

Adrian Werner, 4 maja 2014, 05:29

Znane z Rally Trophy, Ridge Racer Unbounded oraz serii FlatOut studio Bugbear Entertainment zdradziło, że kilka miesięcy temu groziło mu bankructwo. Przed tym losem firmę uratowało pójście drogą deweloperów niezależnych oraz rozpoczęcie sprzedaży wczesnej wersji gry Next Car Game w ramach Steam Early Access.

Next Car Game odnotowuje ponad milion dolarów przychodu

Sarge, 30 stycznia 2014, 19:05

Sprzedaż gry wyścigowej Next Car Game pozwoliła do tej pory osiągnąć zespołowi Bugbear Entertainment ponad milion dolarów przychodu. Produkcja zyskała na popularności zwłaszcza po pojawieniu się jej wczesnej wersji na Steamie.

Wieści ze świata (Next Car Game, World of Warcraft, Titanfall) 16/1/14

Sarge, 16 stycznia 2014, 11:55

Dziś piszemy m.in. o udostępnieniu wczesnej wersji gry Next Car Game na Steamie, darmowej migracji postaci w World of Warcraft, a także o limitowanej edycji kontrolera do Xboksa One. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Next Car Game zarobiło pół miliona dolarów

luckie, 7 stycznia 2014, 12:44

Przedsprzedaż Next Car Game do tej pory przyniosła studiu Bugbear Games ponad 500 tysięcy dolarów przychodu. Gra mocno zyskała na popularności w grudniu, po opublikowaniu wczesnej grywalnej wersji produkcji.

Next Car Game na filmach z gry we wczesnym dostępie. Demo technologiczne dostępne dla wszystkich

Draug, 24 grudnia 2013, 09:24

Osoby wspierające Next Car Game otrzymały dostęp do gry we wczesnym dostępie (zawierającej dwa wozy i trzy tory), dzięki czemu Internet doczekał się wysypu nowych filmów z produkcji. Co więcej, twórcy udostępnili wcześniejsze demo technologiczne wszystkim graczom za darmo.

Next Car Game na filmach z dema technologicznego

Draug, 25 listopada 2013, 11:16

W sieci pojawiły się filmy nagrane przez użytkowników, którym dane było zagrać w demo technologiczne Next Car Game. Możemy dzięki nim zobaczyć, jak w praktyce sprawuje się system zniszczeń stworzony przez stuio BugBear Entertainment.

Next Car Game – zbiórka na Kickstarterze anulowana. Demo już dostępne dla graczy wspierających projekt

qjin, 24 listopada 2013, 13:15

Studio Bugbear Inc. dziękuje za finansowe (i nie tylko) wsparcie graczy, ale kampania crowdfundingowa na rzecz Next Car Game nie przebiegała tak pomyślnie, jak oczekiwano. W związku z tym podjęto decyzję, by nie przedłużać tego, co nieuchronne. Co będzie dalej z projektem?

Next Car Game na pierwszym gameplayu

luckie, 15 listopada 2013, 09:30

Twórcy serii FlatOut zaprezentowali pierwszy gameplay ze swojego nowego projektu. Next Car Game zaoferuje wirtualne wyścigi samochodowe w dużym stopniu nastawione na rozwałkę. Zobacz, jak efektowny model zniszczeń prezentuje się w akcji!

Next Car Game - nowa gra twórców serii FlatOut trafiła na serwis Kickstarter

Góral, 3 listopada 2013, 10:59

Twórcy serii FlatOut, studio Bugbear Entertainment, rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na Kickstarterze, na dokończenie gry Next Car Game. Tytuł ukaże się w przyszłym roku na komputerach PC, przy czym możliwa jest także wersja na konsole nowej generacji.

Next Car Game na filmiku prezentującym model zniszczeń

qjin, 14 września 2013, 12:05

Studio Bugbear Entertainment, znane przede wszystkim z serii FlatOut, zaprezentowało nowe nagranie demonstrujące zapowiedzianą niedawno grę wyścigową. Tym razem skupiono się na pokazaniu efektownego modelu zniszczeń.

Next Car Game - duchowy spadkobierca FlatOuta dostępny w przedsprzedaży

Góral, 31 sierpnia 2013, 09:45

Firma Bugbear Entertainment ujawniła nowe informacje na temat gry Next Car Game. Studio rozpoczęło również przedsprzedaż produkcji. Zamówienia premiowane będą dostępem do wczesnej wersji gry.