Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2016, 11:04

autor: luckie

Next Car Game: Wreckfest otrzymał grudniową aktualizację – twórcy obiecują przyśpieszenie prac

Najświeższa aktualizacja do Next Car Game: Wreckfest wprowadza m.in. ulepszoną trasę oraz nową wersję jednego z samochodów. Przy okazji twórcy ze studia Bugbear Entertainment obiecują przyśpieszyć prace nad grą.

Postępy w pracach nad Next Car Game: Wreckfest idą dość powoli – następca serii FlatOut od niemal trzech lat jest we wczesnym dostępie na Steamie (od stycznia 2014 roku) – ale niezmiennie do przodu. Przy okazji wypuszczenia grudniowej aktualizacji, twórcy ze studia Bugbear Entertainment zapewnili, że traktują ten projekt bardzo poważnie, o czym świadczyć ma chociażby nawiązanie współpracy z firmą (najpewniej chodzi o wydawcę), która pomoże im ukończyć grę. Obiecano także częstsze aktualizacje, począwszy od lutego 2017 roku, oraz zapowiedziano zwiększenie zespołu deweloperskiego w celu przyśpieszenia prac. To tyle, jeśli chodzi o obietnice, zajmijmy się zawartością najnowszego patcha.

American 2 w bardziej agresywnej wersji Rammer. - Next Car Game: Wreckfest otrzymał grudniową aktualizację – twórcy obiecują przyśpieszenie prac - wiadomość - 2016-12-23
American 2 w bardziej agresywnej wersji Rammer.

Grudniowa aktualizacja wprowadziła ulepszoną trasę Gravel z ciekawszym otoczeniem i poprawioną rozgrywką. Obok niej pojawiła się też nowa wersja samochodu American 2 (widoczna na powyższym obrazku), przezwana Rammer, z alternatywnym modelem prowadzenia. Przy okazji twórcy wyjaśnili, że brak zupełnie nowych aut spowodowany jest tym, że obecnie pracują nad ulepszeniem elementów wizualnych – dopiero gdy te będą gotowe, zespół poskłada dla nas kolejne bryki. Oprócz tego omawiany patch usprawnia fizykę pojazdów, sztuczną inteligencję rywali, asysty kierowcy, część efektów wizualnych oraz naprawia parę technicznych baboli – szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

O wcześniejszych aktualizacjach do Next Car Game: Wreckfest przeczytacie w tym newsie. Przy okazji warto wspomnieć, że tytuł jest aktualnie dostępny za połowę ceny w ramach zimowej promocji Steama – wersję Early Access można nabyć za 17,49 euro (ok. 77 zł). Domyślnie gra ma się ukazać nie tylko na PC, ale też na PlayStation 4 i Xboksie One.

  1. Oficjalna strona gry Wreckfest
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wreckfest

Wreckfest