Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2013, 12:05

autor: qjin

Next Car Game na filmiku prezentującym model zniszczeń

Studio Bugbear Entertainment, znane przede wszystkim z serii FlatOut, zaprezentowało nowe nagranie demonstrujące zapowiedzianą niedawno grę wyścigową. Tym razem skupiono się na pokazaniu efektownego modelu zniszczeń.

Twórcy takich gier jak Ridge Racer Unbounded i Rally Trophy ogłosili na początku tego roku, że pracują nad nowymi wyścigami będącymi duchowym spadkobiercą serii FlatOut. Wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży Next Car Game dowiedzieliśmy się też nieco więcej o projekcie, a wczoraj udostępniono zupełnie nowy materiał prezentujący model zniszczeń samochodów.

Nagranie pokazuje tylko wstępny wygląd tego elementu – twórcy zaznaczyli, że ciągle pracują nad tym w pocie czoła i rezultat w finalnej wersji może być tylko lepszy. Trzeba przyznać, że już teraz prezentuje się to nader efektownie. Co zresztą nie dziwi, bo już seria FlatOut udowodniła, na co stać zespół Bugbear Entertainment w kwestii systemu zniszczeń.

Next Car Game nie skupi się wyłącznie na ściganiu – na torze nie zabraknie również demolki - Next Car Game na filmiku prezentującym model zniszczeń - wiadomość - 2013-09-14
Next Car Game nie skupi się wyłącznie na ściganiu – na torze nie zabraknie również demolki

Przypomnijmy, że zamówienia przedpremierowe możecie składać na oficjalnej stronie internetowej gry. Najtańszą opcję, gwarantującą dostęp do wczesnej i ostatecznej wersji tytułu, wyceniono na 25 dolarów (ok. 80 zł). Jednak można wspomóc producenta wyższą kwotą, dającą odpowiednio większą liczbę bonusów (m.in. płyta ze ścieżką dźwiękową, unikatowy samochód czy pojawienie się własnego nazwiska w napisach końcowych).

Premierę Next Car Game przewidziano na początek wiosny 2014 roku, natomiast wczesna wersja ma zostać udostępniona jeszcze w tym roku. Gra zostanie udostępniona wyłącznie na pecetach.