Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2013, 11:01

autor: qjin

Battlefield 4 – beta dla wszystkich od 1 października

Firma Electronic Arts poinformowała, że beta Battlefielda 4, jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, zostanie udostępniona wszystkim graczom na początku października, na miesiąc przed premierą pełnej wersji.

Pełna wersja gry Battlefield 4 zaoferuje na starcie dziesięć map - Battlefield 4 – beta dla wszystkich od 1 października - wiadomość - 2013-09-14
Pełna wersja gry Battlefield 4 zaoferuje na starcie dziesięć map

Na oficjalnym blogu koncernu Electronic Arts ujawniono, że w betę Battlefielda 4 wszyscy zainteresowani gracze zagrają 1 października 2013. Nastąpi to trzy dni po zamkniętych testach, do których dostęp otrzymają posiadacze Battlefielda 3 Premium, zamawiający Battlefielda 4 Digital Deluxe oraz nabywcy Medal of Honor Warfighter Digital Deluxe lub Medal of Honor Warfighter Limited Edition. Niestety, dokładnej daty startu bety dla ograniczonej liczby osób jeszcze nie potwierdzono.

Wczesna wersja gry zostanie udostępniona na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Będzie ona zawierać jedną mapę (Oblężenie Szanghaju) w wieloosobowym trybie rozgrywki Podbój (ang. Conquest). Jeśli nie jesteście pewni, czy Wasz komputer podała Battlefieldowi 4, to warto wcześniej zapoznać się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi, które zostały ujawnione kilka dni temu. Po więcej szczegółów na temat otwartych testów beta odsyłamy na oficjalną stronę internetową.

Na dzisiaj firma EA Polska przygotowała pokaz na żywo mapy Sztorm na Paracelach, a z kolei w becie, za dwa tygodnie, sprawdzimy się podczas Oblężenia Szanghaju - Battlefield 4 – beta dla wszystkich od 1 października - wiadomość - 2013-09-14
Na dzisiaj firma EA Polska przygotowała pokaz na żywo mapy Sztorm na Paracelach, a z kolei w becie, za dwa tygodnie, sprawdzimy się podczas Oblężenia Szanghaju

Przypominamy, że dzisiaj na kanale firmy EA Polska w serwisie Twitch.tv będziecie mogli obejrzeć transmisję na żywo z rozgrywki wieloosobowej. Start przewidziano na godzinę 17:00 i całość potrwa do godziny 21:00. Mapa, która będzie pokazywana, to Sztorm na Paracelach, demonstrowana podczas tegorocznych targów gamescom.

Datę wydania Battlefielda 4 na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 wyznaczono na 29 października (USA) i 31 października 2013 roku (Polska). W listopadzie pojawią się wersje na konsole nowej generacji, a dzięki opcji transferu statystyk pomiędzy platformami sprzętowymi będziecie mogli zacząć rozgrywkę na starszych urządzeniach i kontynuować ją na nadchodzącym sprzęcie po zakupie edycji na Xboksa One lub PlayStation 4 (w wybranych sklepach pojawi się możliwość „upgrade’u” gry za 10 dolarów).