Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2013, 13:08

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Battlefield 4 – obejrzyj transmisję z rozgrywki wieloosobowej w najbliższą sobotę

W ten weekend, 14 września, będzie można oglądać transmisję na żywo z rozgrywek wieloosobowych w Battlefield 4. Gracze z Polski wezmą udział w starciach na mapie Sztorm na Paracelach, zaprezentowanej podczas tegorocznego gamescomu.

W tę sobotę wybrańcy wypróbują mapę Sztorm na Paracelach

W najbliższą sobotę w Polsce odbędzie się przedpremierowy pokaz gry Battlefield 4. Transmisję na żywo z polskim komentarzem będzie można oglądać 14 września w godzinach od 17:00 do 21:00 na oficjalnym kanale firmy EA Polska w serwisie Twitch.tv.

W imprezie wezmą udział gracze wybrani w konkursie zorganizowanym przez polskiego dystrybutora Battlefield 4. Będzie to dobra okazja, by przyjrzeć się starciom wieloosobowym toczonym na mapie Sztorm na Paracelach. Uczestnicy będą grać na komputerach wyposażonych w procesory i karty graficzne firmy AMD (Radeon HD seria 7000). To właśnie na podzespołach z obozu „czerwonych” strzelanina studia EA DICE ma być najlepiej zoptymalizowana w dniu premiery.

Battlefield 4 ukaże się w Polsce 31 października 2013 roku w wersji na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Ponadto planowane są wydania na konsole Xbox One i PlayStation 4. Wymagania sprzętowe edycji pecetowej znajdziecie w tym miejscu. Ponieważ dla większości fanów cyklu liczy się przede wszystkim multiplayer, polecamy zajrzeć do tego newsa, opisującego wszystkie tryby wieloosobowe dostępne na starcie.