Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2013, 13:08

autor: luckie

Battlefield 4 – obejrzyj transmisję z rozgrywki wieloosobowej w najbliższą sobotę

W ten weekend, 14 września, będzie można oglądać transmisję na żywo z rozgrywek wieloosobowych w Battlefield 4. Gracze z Polski wezmą udział w starciach na mapie Sztorm na Paracelach, zaprezentowanej podczas tegorocznego gamescomu.

W tę sobotę wybrańcy wypróbują mapę Sztorm na Paracelach - Battlefield 4 – obejrzyj transmisję z pokazu gry w najbliższą sobotę - wiadomość - 2013-09-12
W tę sobotę wybrańcy wypróbują mapę Sztorm na Paracelach

W najbliższą sobotę w Polsce odbędzie się przedpremierowy pokaz gry Battlefield 4. Transmisję na żywo z polskim komentarzem będzie można oglądać 14 września w godzinach od 17:00 do 21:00 na oficjalnym kanale firmy EA Polska w serwisie Twitch.tv.

W imprezie wezmą udział gracze wybrani w konkursie zorganizowanym przez polskiego dystrybutora Battlefield 4. Będzie to dobra okazja, by przyjrzeć się starciom wieloosobowym toczonym na mapie Sztorm na Paracelach. Uczestnicy będą grać na komputerach wyposażonych w procesory i karty graficzne firmy AMD (Radeon HD seria 7000). To właśnie na podzespołach z obozu „czerwonych” strzelanina studia EA DICE ma być najlepiej zoptymalizowana w dniu premiery.

Battlefield 4 ukaże się w Polsce 31 października 2013 roku w wersji na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Ponadto planowane są wydania na konsole Xbox One i PlayStation 4. Wymagania sprzętowe edycji pecetowej znajdziecie w tym miejscu. Ponieważ dla większości fanów cyklu liczy się przede wszystkim multiplayer, polecamy zajrzeć do tego newsa, opisującego wszystkie tryby wieloosobowe dostępne na starcie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 4

Battlefield 4