Walka w Battlefield 4 rozgorzeje już w najbliższy weekend w Warszawie

Chcąc wygrać możliwość zagrania w Battlefield 4 już w ten weekend należy wziąć udział w przygotowanym z tej okazji konkursie.

Electronic Arts Polska Press Release

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Walka w Battlefield 4 rozgorzeje już w najbliższy weekend! Choć do premiery pozostało bez mała 2 miesiące, to już w tę sobotę 14 września 40 szczęśliwców otrzyma możliwość stanięcia twarzą w twarz w grze, która przenosi starcia na niedostępny dla innych tytułów poziom.

Dla wszystkich fanów, którzy nie mogą się już doczekać emocji związanych z Battlefield 4, firma Electronic Arts przygotowała imprezę #B4BF4! W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia kilkudziesięciu szczęśliwców będzie miało okazję wzięcia udziału w przedpremierowej rozgrywce toczonej na mapie „Sztorm na Paracelach” pokazywanej w trakcie targów Gamescom.

Chcąc wygrać możliwość zagrania w Battlefield 4 już w ten weekend należy wziąć udział w przygotowanym z tej okazji konkursie. Wystarczy zalogować się na battlelog.battlefield.com i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w naszej imprezie?”. Jury nagrodzi zaproszeniami 40 najciekawszych odpowiedzi.

Walka w Battlefield 4 rozgorzeje już w najbliższy weekend w Warszawie - ilustracja #1

Z całego wydarzenia zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. 14 września między godziną 17:00 a 21:00 pod adresem Twitch.tv będzie można obejrzeć całe 4 godziny gry w Battlefielda 4 z polskim komentarzem! Partnerem przedpremierowego pokazu jest firma AMD, która dostarcza 32 komputery PC uzbrojone w potężne procesory AMD FX oraz niezwykle szybkie karty graficzne AMD Radeon HD Serii 7000 wykorzystujące zaawansowaną architekturę GCN. Połączona moc tego sprzętu umożliwia uzyskanie maksimum możliwości najnowszej technologii Frostbite™ 3, dzięki której Battlefield 4 dostarcza wrażeń niespotykanych gdziekolwiek indziej.

Za stworzenie realistycznego pola walki odpowiadać będą monitory marki LG. Wśród nich znajdą się najnowsze modele UltraPanoramiczne 29EA93, które oferują szersze pole widzenia stając się dodatkowym wyposażeniem żołnierza w Battlefield 4.

Battlefield 4

Battlefield 4

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 29 października 2013

Informacje o Grze
7.7

GRYOnline

7.5

Gracze

8.5

Steam

7.9

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Alien Rage – znamy wymagania sprzętowe

Następny
Alien Rage – znamy wymagania sprzętowe

Uplay - sieciowa usługa Ubisoftu również na konsolach nowej generacji

Poprzedni
Uplay - sieciowa usługa Ubisoftu również na konsolach nowej generacji

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl