Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2018, 19:30

autor: Ender

Znamy datę premiery Wreckfest na komputerach PC oraz konsolach

Studio Bugbear Entertainment ogłosiło ostateczne daty premiery długo wyczekiwanej wyścigowej gry Wreckfest, która zadebiutowała w steamowym programie wczesnego dostępu w 2014 roku. Tytuł pojawi się oficjalnie na komputerach PC w połowie czerwca, a na konsolach w listopadzie tego roku.

Wreckfest to długo oczekiwana gra wyścigowa, będąca duchowym następcą serii FlatOut oraz Destruction Derby, za której powstanie odpowiada fińskie studio Bugbear Entertainment. Projekt zapowiedziany został w sierpniu 2013 roku, a w rok później, po nieudanej zbiórce w serwisie Kickstarter, gra zadebiutowała w programie Wczesnego dostępu na Steamie. Od tamtego czasu twórcy wprowadzali regularnie acz z pewnym opóźnieniami, nowe łatki i opcje. Dziś ogłosili oficjalne daty premiery tytułu na komputerach PC oraz konsolach. Wreckfest pojawi się na pecetach 14 czerwca. Konsolowe porty na Xboksie One i PlayStation 4, w produkcji których pomaga firma THQ Nordic, powinny trafić do sprzedaży 20 listopada tego roku.

Wraz z premierą gra ma otrzymać całą masę nowej zawartości (ostatnia aktualizacja miała miejsce w kwietniu). Fani otrzymają między innymi tryb wyzwań z niezwykłymi pojazdami, takimi jak kombajn, które mają gwarantować kompletnie szalone wyścigi. Nowością będzie także możliwość wizualnej modyfikacji aut. Do naszej dyspozycji oddanych zostanie szereg ekscentrycznych przedmiotów kosmetycznych, takich jak np. płetwy rekina.

Jedną z największych atrakcji gry są widowiskowe kraksy - Znamy datę premiery Wreckfest na komputerach PC oraz konsolach - wiadomość - 2018-06-02
Jedną z największych atrakcji gry są widowiskowe kraksy
  1. Testujemy Next Car Game - godnego następcę serii FlatOut
  2. Wreckfest w serwisie Steam
  3. Oficjalna strona Wreckfest
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach