Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat EA Sports UFC

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. King of Thieves, Ski Safari i EA Sports UFC)

Adrian Werner, 22 marca 2016, 11:54

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Battlestation: Harbinger, EA Sports UFC, Fishing Break, King of Thieves i Ski Safari 2.

EA Sports UFC – bijatyka MMA trafiła na smartfony i tablety

Adrian Werner, 25 kwietnia 2015, 12:18

Firma Electronic Arts wypuściła mobilną odsłonę marki EA Sports UFC. Gra dostępna jest na systemy iOS oraz Android i pozwala pokierować siedemdziesięcioma słynni zawodnikami MMA.

W Dragon Age: Inkwizycja spędziliśmy ponad 113 mln godzin

Kamil Zwijacz, 28 stycznia 2015, 13:44

Z opublikowanej przez firmę Electronic Arts infografiki wynika, że do końca 2014 roku gracze spędzili ponad 113 milionów godzin w trybie kampanii w Dragon Age: Inkwizycja. Ponadto koncern ujawnił ciekawostki dotyczące takich produkcji jak FIFA 15, EA Sports UFC czy też SimCity BuildIt.

Wieści ze świata (Microsoft VR, EA Sports UFC) 23/12/2014

Łukasz Szliselman, 23 grudnia 2014, 12:39

Dziś piszemy m.in. o plotkach na temat zestawu do wirtualnej rzeczywistości od firmy Microsoft oraz darmowym DLC z Bruce’em Lee do gry EA Sports UFC. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

EA Sports UFC nokautuje konkurencję. Top 10 UK (15 - 21 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 23 czerwca 2014, 13:06

EA Sports UFC okazało się najchętniej kupowaną grą ubiegłego tygodnia w sprzedaży detalicznej na wyspach brytyjskich. Zobacz jakie jeszcze gry cieszyły się zainteresowaniem mieszkańców deszczowej krainy.

EA Sports UFC - demo dostępne na PlayStation 4 i Xboksie One

Marcin Skierski, 3 czerwca 2014, 22:25

Firma Electronic Arts udostępniła wersję demonstracyjną gry EA Sports UFC na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Demo pozwala ponownie rozegrać ubiegłoroczny pojedynek między Jonem Jonesem a Alexandrem Gustafssonem.

EA Sports UFC pozwoli zagrać jako Bruce Lee. Premiera nastąpi 17 czerwca

Krzysztof Mysiak, 7 kwietnia 2014, 09:30

Zespół EA Sports ujawnił, że osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na grę EA Sports UFC, będą miały okazję zagrać jako Bruce Lee. Co więcej, nieoficjalne źródła donoszą, że premiera tego tytułu nastąpi 17 czerwca (wyłącznie na konsole Xbox One i PlayStation 4).

Fight Night – bokserska seria poszła w odstawkę

Aleksander Kaczmarek, 25 maja 2013, 13:10

Koncern Electronic Arts nie planuje w najbliższym czasie kolejnej odsłony cyklu Fight Night. Priorytetem jest bowiem adresowana na konsole nowej generacji gra EA Sports UFC i na niej skupia się zespół deweloperski studia EA Canada.

Zwiastun prezentujący możliwości silnika EA Sports Ignite był prerenderowany

Bartosz Woldański, 22 maja 2013, 18:25

Zaprezentowany wczoraj na konferencji prasowej Microsoftu zwiastun silnika EA Sports Ignite był prerenderowany. Wykorzystywano w nim jednak elementy pochodzące z ogłoszonych gier sportowych – poinformował Adrew Wilson, wiceprezes studia EA Sports. Chyba nie jest to wielkim zaskoczeniem?

EA Sports Ignite - prezentacja silnika nowej generacji wraz z grami sportowymi

Marcin Skierski, 21 maja 2013, 20:57

Dzisiejsza konferencja prasowa firmy Microsoft przyniosła ze sobą także prezentację silnika EA Sports Ignite. Zostanie on wykorzystany w nadchodzących grach od EA Sports na konsolach nowej generacji. Mowa między innymi o FIFA 14, NBA Live 14, Madden NFL 25 oraz EA Sports UFC.

Wieści ze świata (Spyro Kingdom, EA Sports UFC, Microsoft) 20/7/12

Marcin Skierski, 20 lipca 2012, 14:00

Dziś piszemy m.in. o anulowanej grze Spyro Kingdom reprezentującej gatunek MMO, zapowiedzi EA Sports UFC, wynikach finansowych koncernu Microsoft, a także zwolnieniach w firmie THQ. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

EA Sports przejęło prawa do UFC. Zespół THQ odpowiedzialny za serię zamknięty

Adrian Werner, 5 czerwca 2012, 13:18

Na swojej konferencji firma Electronic Arts ogłosiła przejęcie licencji UFC. W rezultacie firma THQ zamknęła wewnętrzne studio odpowiedzialne za serię UFC Undisputed.