Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2014, 22:25

autor: Sarge

EA Sports UFC - demo dostępne na PlayStation 4 i Xboksie One

Firma Electronic Arts udostępniła wersję demonstracyjną gry EA Sports UFC na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Demo pozwala ponownie rozegrać ubiegłoroczny pojedynek między Jonem Jonesem a Alexandrem Gustafssonem.

Dzisiaj w usługach PlayStation Network oraz Xbox Live pojawiło się demo gry EA Sports UFC. Produkcja studia EA Canada jest przygotowywana wyłącznie z myślą o PlayStation 4 oraz Xboksie One. Wersja demonstracyjna pozwala na odtworzenie pojedynku z września ubiegłego roku, kiedy Jon Jones zmierzył się z Alexandrem Gustafssonem. Demo na PlayStation 4 zajmuje niecałe 2,8 GB i podobnie powinno być na Xboksie One. Jeśli nie macie możliwości osobistego sprawdzenia gry, a chcielibyście zobaczyć ją w akcji, to w sieci pojawiło się już wiele materiałów wideo prezentujących rozgrywkę. Kilka z nich możecie obejrzeć w tej wiadomości. Przypomnijmy, że premiera pełnej wersji EA Sports UFC w Europie będzie miała miejsce 20 czerwca bieżącego roku.

EA Sports UFC to sportowa symulacja walk MMA oparta na oficjalnej licencji amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki – Ultimate Fighting Championship (UFC). W produkcji studia EA Canada spotkamy więc znanych zawodników, choć pojawi się również możliwość stworzenia od podstaw nowych postaci. Całość działa na silniku nowej generacji Ignite.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

EA Sports UFC

EA Sports UFC