Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 marca 2016, 11:54

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. King of Thieves, Ski Safari i EA Sports UFC)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Battlestation: Harbinger, EA Sports UFC, Fishing Break, King of Thieves i Ski Safari 2.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store, Google Play i Windows Store.

Battlestation: Harbinger

Battlestation: Harbinger przeszło bez większego echa, a szkoda, bo to jedna z najciekawszych kosmicznych strategii dostępnych obecnie na rynku mobilnym. Na szczęście twórcy nie zamierzają porzucać swojego dzieła i w zeszłym tygodniu wypuścili sporą aktualizację. Rozszerzyła ona grę o siedem nowych typów statków oraz kilka struktur. Ponadto znacząco ulepszono sztuczną inteligencję i dodano tryb endless, w którym naszym zadaniem jest wytrwanie jak najdłużej przeciwko niekończącym się falom nieprzyjaciół.

EA Sports UFC

Cały czas rozwija się również mordobicie EA Sports UFC. Dzięki najnowszej aktualizacji do listy grywalnych zawodników dołączyli Dong Hyun Kim oraz Kazushi Sakuraba. Dodano także nowe nagrody VIP oraz kilka funkcji interfejsu.

Fishing Break

Godną uwagi aktualizację otrzymała także wyśmienita zręcznościówka wędkarska Fishing Break. Rozszerzyła ona kampanię o nowy świat w postaci Wielkiej Rafy Koralowej. Na jej wodach czeka masa miejsc do połowów i sporo nowych gatunków ryb.

King of Thieves

Warto także zainteresować się łatką do platformówki King of Thieves. Dodała ona do kampanii dla pojedynczego gracza nową lokację w postaci prastarego zamku, w ramach którego możemy sprawdzić swoje umiejętności na szesnastu mapach. Ponadto lista możliwych do wykorzystywania przez graczy pułapek powiększyła się o ziejącego ogniem smoka.

Ski Safari 2

Ostatnim patchem, o którym chcemy wspomnieć, jest ten, który ukazał się do Ski Safari 2. Dzięki niemu ta popularna zręcznościówka stała się jedną z pierwszych gier, które otrzymały w tym roku aktualizację tematycznie powiązaną z Wielkanocą. Wszystkie mapy zostały więc zapełnione pisankami i zajączkami. Towarzyszy im zestaw świeżych wyzwań.

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej

gramynawynos.pl gry na gameplay.pl Windows Mobile / Phone ANDiOS