Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2014, 12:39

autor: Łukasz Szliselman

Wieści ze świata (Microsoft VR, EA Sports UFC) 23/12/2014

Dziś piszemy m.in. o plotkach na temat zestawu do wirtualnej rzeczywistości od firmy Microsoft oraz darmowym DLC z Bruce’em Lee do gry EA Sports UFC. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Świąteczna wyprzedaż, dzień piąty, WWW

Microsoft VR

Czyżby Project Neo był czymś więcej, niż primaaprilisowym żartem? - Wieści ze świata (Microsoft VR, EA Sports UFC) 23/12/2014 - wiadomość - 2014-12-23
Czyżby Project Neo był czymś więcej, niż primaaprilisowym żartem?

W sieci pojawia się coraz więcej doniesień, jakoby firma Microsoft pracowała nad własnym zestawem do rzeczywistości wirtualnej dedykowanym konsoli Xbox One, podobnym do okularów Oculus Rift. Redaktorzy serwisów VRFocus i TechRadar twierdzą, że różne studia deweloperskie otrzymały już własne dev kity i obecnie pracują nad grami wykorzystującymi nowe urządzenie. Podobno headset VR od Microsoftu ma zostać zaprezentowany po raz pierwszy podczas targów E3 2015. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność wirtualnej rzeczywistości nikogo raczej nie zdziwiłoby, gdyby gigant z Redmond również pokusił się na swój kawałek tortu – tym bardziej, że konkurencyjna firma Sony swój ruch (tj. Project Morpheus) ujawniła już w marcu.

EA Sports UFC

Bruce Lee świątecznym prezentem od EA

Firma Electronic Arts udostępniła za darmo startowe DLC do EA Sports UFC z grywalną postacią Bruce’a Lee. Da się je pobrać bez żadnych kosztów do 5 stycznia 2015 roku. W ten sposób wszyscy posiadacze gry w wersji na PlayStation 4 lub Xboksa One mogą wcielić się w ojca łączonych sztuk walki w wirtualnych mistrzostwach MMA, nawet mimo tego, że Lee nigdy nie brał udziału w tego typu zawodach.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Evolve
 2. Landmark
 3. Tropico 5: Waterborne
 4. Everybody's Gone to the Rapture

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. The Tomorrow Children rozgrywka z komentarzem twórców
 2. The Repopulation rozgrywka z wersji alpha z komentarzem twórców
 3. Battlefield Hardline Karma (PL)
 4. World of Tanks aktualizacja 9.5 - teaser
 5. Dragon Ball: Xenoverse trailer
 6. Rise of Incarnates Brad Burrel vs Fenrir
 7. Sunset trailer