Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2014, 09:30

autor: Draug

EA Sports UFC pozwoli zagrać jako Bruce Lee. Premiera nastąpi 17 czerwca

Zespół EA Sports ujawnił, że osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na grę EA Sports UFC, będą miały okazję zagrać jako Bruce Lee. Co więcej, nieoficjalne źródła donoszą, że premiera tego tytułu nastąpi 17 czerwca (wyłącznie na konsole Xbox One i PlayStation 4).

Od jakiegoś czasu na oficjalnym twitterowym profilu gry EA Sports UFC pojawiają się subtelne wskazówki na temat tajemniczego zawodnika, mającego pojawić się we wspomnianym tytule. Dziś poznaliśmy rozwiązanie zagadki – bonusowa postać to Bruce Lee, który zostanie dodany do każdego zamówienia przedpremierowego omawianej produkcji. Informacja taka została podana na oficjalnym blogu EA Sports. Twórcy wyjaśnili, co legendarny mistrz sztuk walki ma wspólnego, ich zdaniem, z MMA, a także opisali trudności, jakich przysporzyła im jego implementacja w grze – udajcie się pod wskazany wyżej adres, jeśli jesteście tego ciekawi (niestety, tekst jest w języku angielskim). Co więcej, dowiedzieliśmy się, że premiera gry ma nastąpić 17 czerwca bieżącego roku. W tym przypadku rewelacje nie pochodzą z oficjalnego źródła (informację przedstawił serwis All Games Beta, który sfotografował stoisko z EA Sports UFC w jednym ze sklepów sprzedaży detalicznej), lecz wydają się one jak najbardziej prawdopodobne.

Bruce Lee w EA Sports UFC ma być jakoby dostępny w czterech różnych kategoriach wagowych. - EA Sports UFC pozwoli zagrać jako Bruce Lee. Premiera nastąpi 17 czerwca - wiadomość - 2014-04-07
Bruce Lee w EA Sports UFC ma być jakoby dostępny w czterech różnych kategoriach wagowych.
EA Sports UFC w skrócie:
  • Twórcy: EA Canada
  • Gatunek: gra sportowa (walki MMA)
  • Technologia: silnik Ignite
  • Platformy sprzętowe: XOne, PS4
  • Termin premiery: 17 czerwca 2014

Przypomnijmy, że o EA Sports UFC po raz pierwszy usłyszeliśmy prawie dwa lata temu, niedługo po tym, jak firma Electronic Arts wykupiła licencję amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki od koncernu THQ, który w tamtym czasie chylił się ku upadkowi. Na pierwsze szczegóły odnośnie tej gry przyszło nam czekać blisko rok, do prezentacji nowoczesnego silnika Ignite, mającego napędzać omawiany tytuł. Dzięki niemu możemy spodziewać się realistycznego odwzorowania walk MMA, wyrażającego się szczegółową oprawą graficzną, naturalnymi animacjami oraz zaawansowaną sztuczną inteligencją konsolowych przeciwników. Jak przystało na produkcję sygnowaną marką EA, nie zabraknie również aktualnych licencji, co pozwoli przede wszystkim odwzorować autentycznych zawodników owej dyscypliny.

Na koniec warto wspomnieć, że EA Sports UFC powstaje wyłącznie z myślą o konsolach nowej generacji, czyli Xboksie One i PlayStation 4.