Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2014, 09:12

Goat Simulator wziął na rogi całą konkurencję. Top 10 Steam (30 marca - 5 kwietnia)

Goat Simulator był w ubiegłym tygodniu najchętniej kupowaną grą na popularnej platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Jego wyższość musiało chwilowo uznać nawet DayZ, co jest już niebagatelnym sukcesem. Zapraszamy do przejrzenia całej pierwszej dziesiątki bestsellerów.

Kto by pomyślał, że tak szalony pomysł jak symulator kozy spowoduje wśród graczy aż takie zamieszanie. Kiedy początkowo ukazało się samo wideo pokazujące czym w ramach odstresowania zajmują się ludzie ze szwedzkiego Coffee Stain można było powiedzieć: “OK, było miło, niezłe jaja”. Jednak nacisk internautów spowodował, że Goat Simulator stał się nagle pomysłem na biznes i to chyba nawet całkiem niezły. Zobaczymy czym firma zaskoczy nas za rok, w kolejne Prima Aprilis. Bo że eksperyment zostanie powtórzony powinniśmy być bardziej niż pewni. Jesteśmy bowiem świadkami narodzin nowej, świeckiej tradycji.

Poza kozą w pierwszej dziesiątce bestsellerów Steama pojawiły się dwie nowości. Pierwszą z nich jest niezwykle udana trzecia część Age of Wonders, turowej strategii, która ma szansę szczególnie spodobać się miłośnikom serii Might & Magic: Heroes. Drugą z nowości jest Watch Dogs. Gra Ubisoftu dostępna jest w ramach zamównienia przedpremierowego. Tytuł ma ujrzeć światło dzienne 27 maja.

1.

Goat Simulator

2.

DayZ

3.

Age of Wonders III

4.

Rust

5.

Space Engineers

6.

South Park: The Stick of Truth

7.

Watch Dogs

8.

Dark Souls II

9.

Counter-Strike: Global Offensive

10.

Batman: Arkham Origins