Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Might & Magic X: Legacy

Might & Magic X: Legacy doczeka się wkrótce pierwszego DLC

qjin, 14 marca 2014, 13:38

Firma Ubisoft ujawniła, że niebawem otrzymamy The Falcon & The Unicorn, pierwsze DLC do wydanego na początku tego roku klasycznego cRPG-a z kultowej serii Might & Magic. Mini rozszerzenie, które rozbuduje zawartość m.in. o kolejne fabularne zadanie czy nowe podziemia, wyjdzie jeszcze w tym miesiącu. Użytkownicy Might & Magic X: Legacy w edycji Deluxe dostaną je za darmo.

Siła marki - na przykładzie Might And Magic (część I)

htaler, 3 lutego 2014, 10:45

Skąd się wzięła popularność gier Might And Magic? Jak to się dzieje, że wciąż wydawane są nowe? Przyjrzyjmy się historii tej serii.

Simsowy szok i debiutancki tydzień Might & Magic X: Legacy. Top Empik - Tydzień 4

Przemysław Zamęcki, 28 stycznia 2014, 16:54

Pecety zostały dosłownie zalane tsunami Simsów, które rozlały się aż po widnokrąg. Tymczasem na konsolach względna cisza i spokojne fale. Zobacz jak kształtowała się w ubiegłym tygodniu sprzedaż pudełkowych gier w 196 salonach Empik w całej Polsce.

Might & Magic X: Legacy - najnowsza odsłona serii gier RPG debiutuje na rynku

Góral, 23 stycznia 2014, 13:53

Might & Magic X: Legacy, nowa odsłona kultowej serii gier RPG, zadebiutowała na rynku. Tytuł stworzony w studiu Limbic Entertainment, bazujący na klasycznych rozwiązaniach gatunku, dostępny jest u większości sprzedawców w polskiej wersji językowej (napisy) na komputerach osobistych.

Might & Magic X: Legacy zadebiutuje 23 stycznia

luckie, 19 grudnia 2013, 10:27

Pełna wersja Might & Magic X: Legacy ukaże się 23 stycznia 2014 roku. Na Starym Kontynencie gra zostanie wydana zarówno w edycji cyfrowej, jak i pudełkowej.

Might & Magic X: Legacy dostępne w przedsprzedaży. Poznaliśmy wymagania sprzętowe

Góral, 19 sierpnia 2013, 20:03

Firma Ubisoft rozpoczęła przedsprzedaż gry Might & Magic X: Legacy, oferując klientom różne bonusy. Przy okazji poznaliśmy jej minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe.

Might & Magic X: Legacy - kupując wersję Deluxe w pierwszy akt zagrasz od 19 sierpnia

Góral, 17 sierpnia 2013, 11:55

Pierwszy akt gry Might & Magic X: Legacy zostanie udostępniony w poniedziałek osobom, które postanowią zamówić jedną z edycji Deluxe przed premierą pełnej wersji - poinformowała firma Ubisoft. Przy okazji zaprezentowano nowy zwiastun produkcji.

Might & Magic X Legacy – kilkuminutowy gameplay z targów PAX East

Ender, 26 marca 2013, 17:40

W sieci pojawił się kilkuminutowy zapis z rozgrywki pochodzący z dziesiątej odsłony Might & Magic, którą oficjalnie zapowiedziano w ubiegłym tygodniu. Na filmie zobaczymy eksplorację powierzchni oraz walkę w podziemiach.

Might & Magic X Legacy – gra oficjalnie zapowiedziana przez Ubisoft

Ender, 21 marca 2013, 22:30

Ubisoft oficjalnie zapowiedziało grę Might & Magic X Legacy. To już dziesiąta odsłona cyklu RPG, którego ostatnia część ukazała się ponad 10 lat temu. Gra ma być klasycznym RPG-iem z perspektywy pierwszej osoby. Stworzymy w niej czteroosobową drużynę śmiałków, która walczyć będzie w trybie turowym z wieloma niebezpiecznymi stworami oraz eksplorować fantastyczne lochy, podziemia i labirynty.

Ubisoft szykuje się do ujawnienia Might & Magic X

Adrian Werner, 17 marca 2013, 21:33

Firma Ubisoft przygotowuje się do ujawnienia Might & Magic X. Najnowsza odsłona legendarnego cyklu cRPG prawdopodobnie zostanie oficjalnie zapowiedziana w przyszłym tygodniu.