Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dragon's Dogma: Dark Arisen

Dragon's Dogma za 20 zł i mniej to gratka dla fanów RPG

hexx0, 20 czerwca 2022, 13:41

Zapowiedź gry Dragon’s Dogma 2 i duża promocja na część pierwszą na Steamie sprawiły, że przy Dark Arisen bawiło się jednocześnie najwięcej osób od sześciu lat.

Dragon's Dogma 2 w produkcji, popularny RPG po latach dostanie sequel

Adrian Werner, 17 czerwca 2022, 10:41

Zapowiedziano Dragon's Dogma 2, czyli sequel popularnego RPG-a akcji firmy Capcom.

Dragon's Dogma 2 powstaje na silniku Resident Evil Village (plotka)

hexx0, 24 maja 2021, 10:14

Znany insider poinformował, że Dragon's Dogma 2 powstaje na wykorzystanym m.in w Resident Evil Village silniku RE Engine. Capcom oficjalnie nie zapowiedział gry, choć jej premiera ma nastąpić najdalej za rok.

Zobacz zwiastun anime Dragon's Dogma

AlexB, 25 sierpnia 2020, 11:21

Platforma Netflix zaprezentowała pierwszy zwiastun Dragon's Dogma – anime na podstawie popularnej japońskiej serii RPG-ów akcji od firmy Capcom. Produkcja będzie miała swoją premierę 17 września.

Dragon’s Dogma otrzyma animowaną adaptację w serwisie Netflix

Adrian Werner, 12 marca 2019, 09:16

Serwis Netflix zapowiedział serial animowany stanowiący adaptację Dragon’s Dogma, czyli gry RPG akcji w realiach fantasy od firmy Capcom.

Xbox One X w zestawie z serią Metro, druga faza rozwoju Battlefielda 5 i inne wieści

AlexB, 9 stycznia 2019, 14:42

Dziś piszemy o zestawie zawierającym konsolę Xbox One X i wszystkie gry z serii Metro (łącznie z Exodus), wydaniu Dragon's Dogma: Dark Arisen na Nintendo Switch oraz debiucie drugiego rozdziału Teatrów Wojny w Battlefieldzie V. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen na PS4 i Xboksa One z datą premiery

Vergil, 10 sierpnia 2017, 17:56

Firma Capcom zamierza uczcić piąte urodziny marki Dragon's Dogma, wydając ten tytuł na PlayStation 4 i Xboksie One. Dzisiaj firma podzieliła się z graczami dokładną datą premiery tej pozycji.

Dragon's Dogma: Dark Arisen ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One

Góral, 23 maja 2017, 13:57

Wydana w 2013 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 gra RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen ukaże się jesienią bieżącego roku na Xboksie One i PlayStation 4.

Dragon's Dogma: Dark Arisen najszybciej sprzedającą się grą pecetową firmy Capcom

Adrian Werner, 11 lutego 2016, 11:39

Firma Capcom ma powody do zadowolenia. Wydawca właśnie pochwalił się, że konwersja Dragon's Dogma: Dark Arisen jest najszybciej sprzedającą się grą pecetową w jego dorobku.

Dragon's Dogma: Dark Arisen utrzymuje pierwsze miejsce. Top 10 Steam (17 - 23 stycznia)

Przemysław Zamęcki, 25 stycznia 2016, 07:35

Grze Dragon's Dogma: Dark Arisen udało się drugi tydzień z kolei utrzymać pierwszą pozycję, ale w odróżnieniu od poprzedniego notowania, tym razem do pierwszej dziesiątki zawitała tylko jedna nowość. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najchętniej kupowanych gier w popularnej usłudze cyfrowej dystrybucji Steam.

Dragon's Dogma: Dark Arisen nowym liderem listy bestsellerów. Top 10 Steam (10 - 16 stycznia)

Przemysław Zamęcki, 18 stycznia 2016, 07:00

Dragon's Dogma: Dark Arisen w końcu opuścił konsole i trafił także na komputery PC, pozwalając ich użytkownikom posmakować bardzo przyzwoitej rozrywki. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu na najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji, czyli na Steamie.

Premiera Dragon's Dogma: Dark Arisen na PC

Entelarmer, 15 stycznia 2016, 11:45

Dziś debiutuje pecetowa wersja gry Dragon's Dogma: Dark Arisen, ponadto w sieci pojawiły się jej pierwsze recenzje. Oprócz dodatkowych ustawień graficznych, wydanie na PC uwzględnia wszystkie dotychczasowe DLC.

Wieści ze świata (Gears of War 4, Dragon’s Dogma 2 / Dark Arisen) 11/1/2016

Draug, 11 stycznia 2016, 13:17

Dziś piszemy m.in. o przybliżonym terminie premiery Gears of War 4 i o wpływie odbioru gry Dragon’s Dogma: Dark Arisen w wersji PC na szansę powstania Dragon’s Dogmy 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dragon's Dogma: Dark Arisen na PC - ujawniono datę premiery, nowy zwiastun oraz wymagania sprzętowe

Entelarmer, 18 grudnia 2015, 12:30

Firma Capcom ujawniła datę premiery pecetowej edycji Dragon's Dogma: Dark Arisen, jak również wymagania sprzętowe tej produkcji. Tytuł zadebiutuje na PC 15 stycznia.

Pecetowe Dragon's Dogma: Dark Arisen z rozbudowanymi opcjami graficznymi

Pirlond, 3 grudnia 2015, 18:50

W Internecie pojawił się filmik prezentujący komputerową wersję gry Dragon’s Dogma: Dark Arisen, która ma ukazać się w styczniu przyszłego roku. Pokazano na nim między innymi opcje graficzne, jakie znajdą się w produkcji - wydają się one całkiem rozbudowane.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.)

Adrian Werner, 23 listopada 2015, 22:00

W minionym tygodniu na rynek trafiły dwie wyczekiwane produkcje autorstwa rodzimych deweloperów. Poznaliśmy również daty polskich premier kilku nadchodzących gier.

Wieści ze świata (Dragon’s Dogma: Dark Arisen, AMD, Xbox Live Indie Games) 10/9/2015

Draug, 10 września 2015, 14:05

Dziś piszemy m.in. o warstwie technicznej gry Dragon’s Dogma: Dark Arisen na PC, restrukturyzacji w firmie AMD, planach zamknięcia przez Microsoft programu Xbox Live Indie Games oraz dacie premiery Shovel Knight: Plague of Shadows. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dragon's Dogma: Dark Arisen pojawi się na PC w styczniu 2016

Ender, 8 września 2015, 18:42

Wyczekiwana przez wielu fanów pecetowa wersja gry Dragon's Dogma: Dark Arisen została oficjalnie zapowiedziana przez firmę Capcom. Tytuł, będący RPG-iem akcji z wyjątkowo dynamicznym i widowiskowym systemem walki oraz otwartym światem, trafi do sprzedaży w styczniu przyszłego roku.

Dobre wyniki Resident Evil: Revelations i Dragon's Dogma: Dark Arisen. Capcom odnotowuje spadek formy

luckie, 1 sierpnia 2013, 12:06

Firma Capcom jest zadowolona z wyników sprzedaży Resident Evil: Revelations i Dragon's Dogma: Dark Arisen w minionym kwartale. Mimo to, w okresie od kwietnia do czerwca 2013 roku firma Capcom poradziła sobie nieco słabiej niż przed rokiem.

Jesteśmy już po premierze najważniejszego RPGa roku…

Lans Tartare, 24 kwietnia 2013, 10:50

Dragon's Dogma Dark Arisen to poprawiona wersja jednej z najlepszych gier poprzedniego roku. Warto zainwestować? Warto!

Capcom o benchmarku Resident Evil 6, Revelations na PC i braku Dark Arisen jako DLC

Hed, 24 stycznia 2013, 13:27

Firma Capcom skomentowała kilka kwestii dotyczących swoich gier. Dowiedzieliśmy się, że Resident Evil 6 na PC otrzyma narzędzie benchmarkowe, a zapowiedziany niedawno port Resident Evil: Revelations najprawdopodobniej skorzysta z platformy Steam/Steamworks.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen to nowe wydanie gry. Premiera w kwietniu

Hed, 23 stycznia 2013, 20:15

Znamy szczegóły Dragon’s Dogma: Dark Arisen – nowego wydania świetnej gry firmy Capcom. Produkcja zawierająca podstawową przygodę rozbudowaną o nową zawartość pojawi się 26 kwietnia na konsolach.

Wieści ze świata (Rayman Legends, TimeSplitters, PlanetSide 2) 7/12/12

Sarge, 7 grudnia 2012, 15:10

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery platformówki Rayman Legends, pracach nad modem inspirowanym serią TimeSplitters, weekendzie z podwójnym doświadczeniem w strzelaninie PlanetSide 2, dodatku DLC do gry Dragon's Dogma, a także wynikach sprzedaży Trials Evolution. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dragon's Dogma - zapowiedziano rozszerzenie Dark Arisen i darmowe DLC

Sarge, 21 września 2012, 14:10

Fani Dragon's Dogma w najbliższym czasie będą mogli odkurzyć swoje egzemplarze gry. Zapowiedziano bowiem duże rozszerzenie Dark Arisen oraz dwa darmowe DLC wprowadzające nowy tryb rozgrywki, a także wyższy poziom trudności.