Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2017, 14:09

autor: Góral

Dragon's Dogma: Dark Arisen ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One

Wydana w 2013 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 gra RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen ukaże się jesienią bieżącego roku na Xboksie One i PlayStation 4.

Firma Capcom zapowiedziała grę Dragon's Dogma: Dark Arisen na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Oprócz przybliżonego terminu premiery (jesień bieżącego roku) nie zdradzono nic więcej, ale raczej nietrudno się domyślić, czego należy oczekiwać. W styczniu 2016 roku gra ukazała się na PC-tach i w porównaniu do oryginalnego wydania z Xboksa 360 oraz PlayStation 3 mogła się pochwalić nie tylko ładniejszą grafiką, ale też dodatkową wyspą Bitterblack, nowymi zadaniami i przeciwnikami. Śmiało można przypuszczać, że wersja na obecne konsole Sony i Microsoftu będzie pewnie bardzo podobna.

Dragon's Dogma: Dark Arisen na PC-tach. - Dragon's Dogma: Dark Arisen ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One - wiadomość - 2017-05-23
Dragon's Dogma: Dark Arisen na PC-tach.
Dragon's Dogma: Dark Arisen w skrócie:
  1. RPG akcji na konsole X360 i PS3 oraz PC-ty;
  2. jesienią bieżącego roku pojawi się także na PS4 i XOne;
  3. szczegóły dotyczące nowego wydania nie są jeszcze znane.

Dragon's Dogma: Dark Arisen to gra RPG akcji, która pierwotnie ukazała się na Xboksie 360 i PlayStation 3 w 2013 roku. W produkcji trafiamy do fantastycznego świata, gdzie poznajemy losy wybrańca. Przeżył on atak smoka i teraz stara się poznać prawdę o sobie. Tytuł zebrał sporo pochwał, m.in. dzięki widowiskowemu systemowi walki, niecodziennemu budowaniu drużyny czy sztucznej inteligencji postaci.

Produkcja swego czasu znalazła sporo nabywców na konsolach i okazała się najszybciej sprzedającą się grą pecetową Capcomu. Wyniki te są godne podziwu, gdyż tak naprawdę Dragon's Dogma: Dark Arisen jest rozszerzoną wersją wydanego w 2012 roku Dragon's Dogma, zawierającą „podstawkę” oraz dodatek Dark Arisen.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.