Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2017, 14:39

autor: Góral

Battlefield 1 - w dodatku W imię cara pojawią się kobiety

W drugim dodatku do Battlefielda 1, zatytułowanym W imię cara (In The Name Of The Tsar), pojawią się przedstawicielki rosyjskich batalionów kobiecych.

We W imię cara (In The Name Of The Tsar), nadchodzącym dodatku do strzelanki Battlefield 1, po raz pierwszy w historii cyklu w multiplayerze pojawią się grywalne postacie kobiece. W czasach I wojny światowej faktycznie istniały rosyjskie bataliony kobiece, więc taki ruch ze strony DICE jest jak najbardziej na miejscu. Oprócz nich w drugim rozszerzeniu znajdziemy też cztery nowe mapy pozwalające walczyć w ofensywie Brusiłowa w Galicji, podczas Operacji Albion oraz w wąwozach Przełęczy Łupkowskiej. Nie zabraknie również dodatkowego uzbrojenia, gadżetów i behemota.

Battlefield 1 - w dodatku W imię cara pojawią się kobiety - ilustracja #1
W imię cara w skrócie:
  1. drugi płatny dodatek do Battlefielda 1;
  2. wprowadzi rosyjską armię wraz z przedstawicielkami batalionów kobiecych;
  3. ukaże się w tym roku, ale termin premiery nie jest jeszcze znany.

W imię cara będzie drugim z czterech planowanych płatnych dodatków do popularnego FPS-a. Pierwszy z nich – Nie Przejdą – zadebiutował 14 marca dla posiadaczy Przepustki Premium i dwa tygodnie później jako osobny produkt. Pojawiły się w nim cztery mapy (Wzgórza Verdun, Fort Vaux, Przełamanie oraz Soissons), tryb Linia frontu (miks Podboju i Szturmu), klasa elitarna Czyściciel okopów, behemot Char 2C, czołg St. Chamond oraz haubica oblężnicza. Ostatnie dwa dodatki, o których obecnie nie wiemy praktycznie nic, zatytułowane będą Niespokojne wody i Apokalipsa.

Sam Battlefield 1 cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem graczy. Niedawno firma Electronic Arts pochwaliła się, że w tytuł zagrało już ponad 19 milionów osób – o połowę więcej niż w tym samym czasie po premierze Battlefielda 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.