Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Might & Magic: Heroes VI

Might & Magic: Heroes VI pozwoli potrenować przed premierą Age of Wonders III. Top Empik - Tydzień 8

Przemysław Zamęcki, 25 lutego 2014, 14:51

Battlefield 4 powrócił na pozycję lidera sprzedaży Nie oznacza to jednak, że seria The Sims straciła na znaczeniu. Zobacz jak prezentuje się lista najchętniej kupowanych gier w 196 salonach Empik w całej Polsce.

Kulisy produkcji Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku – film z tłumaczeniem

Hed, 22 lutego 2013, 10:53

W Cieniach Mroku, dodatku do Might & Magic: Heroes VI, pojawi się nowa frakcja: Lochy. Twórcy gry opowiadają o niej w nowym filmie o kulisach produkcji. Przygotowaliśmy tłumaczenie do tego materiału.

Data premiery dodatku Shades of Darkness do Might & Magic: Heroes VI

Sarge, 8 grudnia 2012, 12:30

Od dwóch miesięcy wiemy, że posiadacze gry Might & Magic: Heroes VI doczekają się w przyszłym roku samodzielnego dodatku. Teraz firma Ubisoft ujawniła oficjalny tytuł rozszerzenia oraz jego dokładną datę premiery.

Ubisoft zapowiedziało samodzielny dodatek do Might & Magic: Heroes VI

Adrian Werner, 5 października 2012, 12:36

Mamy dobre wieści dla fanów Might & Magic: Heroes VI. Firma Ubisoft ujawniła, że pracuje nad samodzielnym dodatkiem, który pozwoli pokierować siłami mrocznych elfów. Premiera nastąpi w przyszłym roku.

Wygraj komputer na premierę Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack!

Maciej Jałowiec, 29 września 2012, 10:00

Wraz z wydawcą gier Ubisoft, zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym z okazji premiery dodatku Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack.

Premiera Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack

Hed, 27 września 2012, 13:18

Dzisiaj swoją premierę ma drugi dodatek do Might & Magic: Heroes VI, zatytułowany Danse Macabre Adventure Pack. Czy pakiet okaże się lepszy od średniego Pirates of the Savage Sea?

[UAKTUALNIENIE} Might & Magic: Heroes VI – złota edycja i drugi pakiet DLC w drodze

Olek, 23 sierpnia 2012, 21:37

Na oficjalnym forum gry Might & Magic: Heroes VI pojawiła się zapowiedź drugiego rozszerzenia typu DLC. Danse Macabre Adventure Pack ukaże się 27 września. W tym samym dniu do sprzedaży trafi również Might & Magic: Heroes VI Golden Edition, czyli zestaw zawierający bazową grę oraz dwa dodatki.

Might & Magic: Heroes VI - zapowiedziano dodatek Pirates of the Savage Sea i patch przywracający ekrany miast

Adrian Werner, 15 czerwca 2012, 11:26

Firma Ubisoft zapowiedziała nowy dodatek do gry Might & Magic: Heroes VI zatytułowane Pirates of the Savage Sea. Wraz z nim wypuszczona zostanie darmowa aktualizacja, która przywróci ekrany miast. Zarówno dodatek, jak i patch zadebiutują w przyszłym miesiącu.

Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych

Lans Tartare, 5 maja 2012, 09:52

Klasyczne dungeon crawlery z widokiem z pierwszej osoby skradły kawał życia niejednemu z nas. Łażenie po piwnicach, lochach, katakumbach, jaskiniach i innych miejscach pełnych skarbów oraz niebezpieczeństw tworzono jednak na tyle oryginalnie i na tyle różnorodnie, że wciągało na długie godziny. Zamierzchłe czasy Amigi, Atari, C64 i wczesnego PC nie są jednak wcale aż tak zamierzchłe – bo moda powraca, bo stare gry gatunku wciąż dają radę, bo można coraz łatwiej je dostać. Bo po prostu dobrze się w nie gra.

Konkurs na stworzenie mapy do gry Might & Magic: Heroes VI - rozwiązanie

Redakcja GRYOnline.pl, 18 listopada 2011, 08:50

Ogłoszony przez nas miesiąc temu konkurs na mapę do gry Might & Magic: Heroes VI okazał się zbyt trudny. Nadesłane mapy nie spełniały wymagań konkursu i prezentowały zbyt niski poziom.

Polska premiera Might & Magic: Heroes VI

Adrian Werner, 13 października 2011, 09:27

Nadszedł dzień wyczekiwany przez większość fanów turowych strategii fantasy. Pudełka z grą Might & Magic: Heroes VI wylądowały wreszcie na półkach polskich sklepów.

Zaprojektuj mapę i wygraj figurkę Archanioła z gry Might & Magic: Heroes VI

Redakcja GRYOnline.pl, 29 września 2011, 14:00

Już wkrótce start konkursu w którym do wygrania będzie limitowana figurka Archanioła z gry Might & Magic: Heroes VI.

Próbki głosów z polskiej wersji Might & Magic: Heroes VI

Soviet, 19 września 2011, 15:30

Firma Ubisoft opublikowało trzy filmy, na których prezentowana jest polska wersja dźwiękowa Might & Magic: Heroes VI.

Might & Magic Heroes VI - demo dostępne

Soviet, 17 sierpnia 2011, 23:18

Ubisoft zdecydował się wydać demo Might & Magic: Heroes VI. Jest ono dostępne do ściągnięcia już teraz.

Dzisiaj startuje druga faza beta testów gry Might & Magic: Heroes VI

Sarge, 16 sierpnia 2011, 13:50

Beta testy gry Might & Magic: Heroes VI wchodzą dzisiaj w kolejną fazę. Dzięki temu możemy wziąć udział w potyczkach sieciowych na nowych mapach i sprawdzić kolejny tryb rozgrywki.

Premiera Might & Magic: Heroes VI przesunięta na październik

Soviet, 5 sierpnia 2011, 14:30

Might & Magic: Heroes VI po raz kolejny opóźnione. Premierę przesunięto o miesiąc - na 13 października.

Beta Might & Magic: Heroes VI, część III - o bohaterach i walce

Ender, 8 lipca 2011, 16:57

Gry serii Heroes of Might and Magic były od zawsze wciągającym miksem strategii i gry RPG. Czy w szóstej części cyklu zachowano równowagę pomiędzy tymi dwoma elementami? Co uproszczono, a co rozwinięto i czy te ewentualne zmiany wyjdą grze na dobre?

Beta Might & Magic: Heroes VI, część II - o miastach i ekonomii

Ender, 6 lipca 2011, 18:01

Zarządzanie zasobami i miastami, było od zawsze integralną częścią doświadczenia, którym są Herosi. Podobnie jak zasiedlające świat gry stwory wpływające na charakter kolejnych odsłon serii. Jakie nowości w tych ważnych elementach rozgrywki wprowadziła szóstka?

Beta Might & Magic: Heroes VI, część I - Czy to nadal Herosi? Słowo wstępu oraz co nieco o fabule i grafice

Ender, 4 lipca 2011, 16:54

Czy nadchodząca wielkimi krokami szósta część serii Heroes of Might & Magic jest w stanie sprostać i dorównać dziedzictwu pozostawionemu przez poprzedników? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie, opisując swoje wrażenia z wersji beta tego tytułu.

Might & Magic: Heroes VI – dodatkowe 2000 kluczy do bety i konkurs

Redakcja GRYOnline.pl, 1 lipca 2011, 18:30

Jeżeli grasz w betę Might & Magic: Heroes VI to mamy dla Ciebie konkurs. Jeżeli jeszcze nie grasz to rozdajemy także 2000 kluczy!

Zagraj w betę Might & Magic: Heroes VI na 25. urodziny serii Might & Magic!

Hed, 29 czerwca 2011, 12:28

Dwadzieścia pięć lat temu rozpoczęła się jedna z ważniejszych serii komputerowych RPG - Might & Magic. Chyba nie ma lepszego sposobu na uczczenie tego jubileuszu niż zagranie w najnowszą odsłonę strategicznej wersji marki, czyli Might & Magic: Heroes VI. Nadal mamy klucze gwarantujące dostęp do trwającej właśnie bety gry.

Rozdajemy 5000 kluczy do zamkniętej bety Might & Magic: Heroes VI

Olek, 27 czerwca 2011, 14:17

Do wrześniowej premiery gry Might & Magic: Heroes VI pozostało jeszcze sporo czasu. Jeżeli jednak już teraz chcielibyście przekonać się o tym, co szykują deweloperzy ze studia Black Hole Games, macie niepowtarzalną okazję. W serwisie gry-online.pl rozdajemy 5 tysięcy kluczy uprawniających do udziału w zamkniętych beta-testach najnowszej odsłony legendarnej serii.

Might & Magic: Heroes VI - beta ruszy pod koniec czerwca

Adrian Werner, 2 czerwca 2011, 10:38

W naszym kraju Might & Magic: Heroes VI to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych produkcji pecetowych. Na premierę pełnej wersji musimy poczekać do września, ale firma Ubisoft właśnie ujawniła, że już za niecałe cztery tygodnie wystartuje beta.

Wyniki konkursu Heroes VI - pokaż talent i wygraj nagrody!

Redakcja GRYOnline.pl, 13 maja 2011, 12:00

Pod koniec marca wraz z firmą Ubisoft Polska ogłosiliśmy konkurs, polegający na stworzeniu dowolną metodą wybranej jednostki z serii Heroes of Might and Magic i udokumentowanie procesu jej powstawania na filmie.

WRC 2011 i A Game of Thrones: Genesis pod szyldem Ubisoft

Kono, 8 maja 2011, 11:28

Firma Ubisoft postanowiła podzielić się z nami swoimi planami wydawniczymi na zbliżające się miesiące. Dzięki temu dowiedzieliśmy się kiedy dane nam będzie zagrać w takie tytuły jak: A Game of Thrones: Genesis, WRC 2011, Pro Cycling Manager: Tour de France 2011 oraz Might & Magic: Heroes VI.