Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Might & Magic: Heroes VI

W styczniu 2024 roku Ubisoft wyłączy serwery 10 kolejnych gier, w tym Assassin’s Creed

Kamil Kleszyk, 31 października 2023, 09:15

Firma Ubisoft przedstawiła listę 10 gier, które wkrótce stracą dostęp do funkcji sieciowych. Jest wśród nich kilka odsłon serii Assassin's Creed.

Might & Magic: Heroes VI pozwoli potrenować przed premierą Age of Wonders III. Top Empik - Tydzień 8

Przemysław Zamęcki, 25 lutego 2014, 14:51

Battlefield 4 powrócił na pozycję lidera sprzedaży Nie oznacza to jednak, że seria The Sims straciła na znaczeniu. Zobacz jak prezentuje się lista najchętniej kupowanych gier w 196 salonach Empik w całej Polsce.

Kulisy produkcji Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku – film z tłumaczeniem

Szymon Liebert, 22 lutego 2013, 10:53

W Cieniach Mroku, dodatku do Might & Magic: Heroes VI, pojawi się nowa frakcja: Lochy. Twórcy gry opowiadają o niej w nowym filmie o kulisach produkcji. Przygotowaliśmy tłumaczenie do tego materiału.

Data premiery dodatku Shades of Darkness do Might & Magic: Heroes VI

Marcin Skierski, 8 grudnia 2012, 12:30

Od dwóch miesięcy wiemy, że posiadacze gry Might & Magic: Heroes VI doczekają się w przyszłym roku samodzielnego dodatku. Teraz firma Ubisoft ujawniła oficjalny tytuł rozszerzenia oraz jego dokładną datę premiery.

Ubisoft zapowiedziało samodzielny dodatek do Might & Magic: Heroes VI

Adrian Werner, 5 października 2012, 12:36

Mamy dobre wieści dla fanów Might & Magic: Heroes VI. Firma Ubisoft ujawniła, że pracuje nad samodzielnym dodatkiem, który pozwoli pokierować siłami mrocznych elfów. Premiera nastąpi w przyszłym roku.

Wygraj komputer na premierę Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack!

Maciej Jałowiec, 29 września 2012, 10:00

Wraz z wydawcą gier Ubisoft, zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym z okazji premiery dodatku Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack.

Premiera Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack

Szymon Liebert, 27 września 2012, 13:18

Dzisiaj swoją premierę ma drugi dodatek do Might & Magic: Heroes VI, zatytułowany Danse Macabre Adventure Pack. Czy pakiet okaże się lepszy od średniego Pirates of the Savage Sea?

[UAKTUALNIENIE} Might & Magic: Heroes VI – złota edycja i drugi pakiet DLC w drodze

Aleksander Kaczmarek, 23 sierpnia 2012, 21:37

Na oficjalnym forum gry Might & Magic: Heroes VI pojawiła się zapowiedź drugiego rozszerzenia typu DLC. Danse Macabre Adventure Pack ukaże się 27 września. W tym samym dniu do sprzedaży trafi również Might & Magic: Heroes VI Golden Edition, czyli zestaw zawierający bazową grę oraz dwa dodatki.

Might & Magic: Heroes VI - zapowiedziano dodatek Pirates of the Savage Sea i patch przywracający ekrany miast

Adrian Werner, 15 czerwca 2012, 11:26

Firma Ubisoft zapowiedziała nowy dodatek do gry Might & Magic: Heroes VI zatytułowane Pirates of the Savage Sea. Wraz z nim wypuszczona zostanie darmowa aktualizacja, która przywróci ekrany miast. Zarówno dodatek, jak i patch zadebiutują w przyszłym miesiącu.

Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych

Piotr Rusewicz, 5 maja 2012, 09:52

Klasyczne dungeon crawlery z widokiem z pierwszej osoby skradły kawał życia niejednemu z nas. Łażenie po piwnicach, lochach, katakumbach, jaskiniach i innych miejscach pełnych skarbów oraz niebezpieczeństw tworzono jednak na tyle oryginalnie i na tyle różnorodnie, że wciągało na długie godziny. Zamierzchłe czasy Amigi, Atari, C64 i wczesnego PC nie są jednak wcale aż tak zamierzchłe – bo moda powraca, bo stare gry gatunku wciąż dają radę, bo można coraz łatwiej je dostać. Bo po prostu dobrze się w nie gra.

Konkurs na stworzenie mapy do gry Might & Magic: Heroes VI - rozwiązanie

Redakcja GRYOnline.pl, 18 listopada 2011, 08:50

Ogłoszony przez nas miesiąc temu konkurs na mapę do gry Might & Magic: Heroes VI okazał się zbyt trudny. Nadesłane mapy nie spełniały wymagań konkursu i prezentowały zbyt niski poziom.

Polska premiera Might & Magic: Heroes VI

Adrian Werner, 13 października 2011, 09:27

Nadszedł dzień wyczekiwany przez większość fanów turowych strategii fantasy. Pudełka z grą Might & Magic: Heroes VI wylądowały wreszcie na półkach polskich sklepów.

Zaprojektuj mapę i wygraj figurkę Archanioła z gry Might & Magic: Heroes VI

Redakcja GRYOnline.pl, 29 września 2011, 14:00

Już wkrótce start konkursu w którym do wygrania będzie limitowana figurka Archanioła z gry Might & Magic: Heroes VI.

Próbki głosów z polskiej wersji Might & Magic: Heroes VI

Daniel Kłosiński, 19 września 2011, 15:30

Firma Ubisoft opublikowało trzy filmy, na których prezentowana jest polska wersja dźwiękowa Might & Magic: Heroes VI.

Might & Magic Heroes VI - demo dostępne

Daniel Kłosiński, 17 sierpnia 2011, 23:18

Ubisoft zdecydował się wydać demo Might & Magic: Heroes VI. Jest ono dostępne do ściągnięcia już teraz.

Dzisiaj startuje druga faza beta testów gry Might & Magic: Heroes VI

Marcin Skierski, 16 sierpnia 2011, 13:50

Beta testy gry Might & Magic: Heroes VI wchodzą dzisiaj w kolejną fazę. Dzięki temu możemy wziąć udział w potyczkach sieciowych na nowych mapach i sprawdzić kolejny tryb rozgrywki.

Premiera Might & Magic: Heroes VI przesunięta na październik

Daniel Kłosiński, 5 sierpnia 2011, 14:30

Might & Magic: Heroes VI po raz kolejny opóźnione. Premierę przesunięto o miesiąc - na 13 października.

Beta Might & Magic: Heroes VI, część III - o bohaterach i walce

Michał Kułakowski, 8 lipca 2011, 16:57

Gry serii Heroes of Might and Magic były od zawsze wciągającym miksem strategii i gry RPG. Czy w szóstej części cyklu zachowano równowagę pomiędzy tymi dwoma elementami? Co uproszczono, a co rozwinięto i czy te ewentualne zmiany wyjdą grze na dobre?

Beta Might & Magic: Heroes VI, część II - o miastach i ekonomii

Michał Kułakowski, 6 lipca 2011, 18:01

Zarządzanie zasobami i miastami, było od zawsze integralną częścią doświadczenia, którym są Herosi. Podobnie jak zasiedlające świat gry stwory wpływające na charakter kolejnych odsłon serii. Jakie nowości w tych ważnych elementach rozgrywki wprowadziła szóstka?

Beta Might & Magic: Heroes VI, część I - Czy to nadal Herosi? Słowo wstępu oraz co nieco o fabule i grafice

Michał Kułakowski, 4 lipca 2011, 16:54

Czy nadchodząca wielkimi krokami szósta część serii Heroes of Might & Magic jest w stanie sprostać i dorównać dziedzictwu pozostawionemu przez poprzedników? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie, opisując swoje wrażenia z wersji beta tego tytułu.

Might & Magic: Heroes VI – dodatkowe 2000 kluczy do bety i konkurs

Redakcja GRYOnline.pl, 1 lipca 2011, 18:30

Jeżeli grasz w betę Might & Magic: Heroes VI to mamy dla Ciebie konkurs. Jeżeli jeszcze nie grasz to rozdajemy także 2000 kluczy!

Zagraj w betę Might & Magic: Heroes VI na 25. urodziny serii Might & Magic!

Szymon Liebert, 29 czerwca 2011, 12:28

Dwadzieścia pięć lat temu rozpoczęła się jedna z ważniejszych serii komputerowych RPG - Might & Magic. Chyba nie ma lepszego sposobu na uczczenie tego jubileuszu niż zagranie w najnowszą odsłonę strategicznej wersji marki, czyli Might & Magic: Heroes VI. Nadal mamy klucze gwarantujące dostęp do trwającej właśnie bety gry.

Rozdajemy 5000 kluczy do zamkniętej bety Might & Magic: Heroes VI

Aleksander Kaczmarek, 27 czerwca 2011, 14:17

Do wrześniowej premiery gry Might & Magic: Heroes VI pozostało jeszcze sporo czasu. Jeżeli jednak już teraz chcielibyście przekonać się o tym, co szykują deweloperzy ze studia Black Hole Games, macie niepowtarzalną okazję. W serwisie gry-online.pl rozdajemy 5 tysięcy kluczy uprawniających do udziału w zamkniętych beta-testach najnowszej odsłony legendarnej serii.

Might & Magic: Heroes VI - beta ruszy pod koniec czerwca

Adrian Werner, 2 czerwca 2011, 10:38

W naszym kraju Might & Magic: Heroes VI to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych produkcji pecetowych. Na premierę pełnej wersji musimy poczekać do września, ale firma Ubisoft właśnie ujawniła, że już za niecałe cztery tygodnie wystartuje beta.

Wyniki konkursu Heroes VI - pokaż talent i wygraj nagrody!

Redakcja GRYOnline.pl, 13 maja 2011, 12:00

Pod koniec marca wraz z firmą Ubisoft Polska ogłosiliśmy konkurs, polegający na stworzeniu dowolną metodą wybranej jednostki z serii Heroes of Might and Magic i udokumentowanie procesu jej powstawania na filmie.

WRC 2011 i A Game of Thrones: Genesis pod szyldem Ubisoft

Mateusz Kądziołka, 8 maja 2011, 11:28

Firma Ubisoft postanowiła podzielić się z nami swoimi planami wydawniczymi na zbliżające się miesiące. Dzięki temu dowiedzieliśmy się kiedy dane nam będzie zagrać w takie tytuły jak: A Game of Thrones: Genesis, WRC 2011, Pro Cycling Manager: Tour de France 2011 oraz Might & Magic: Heroes VI.

Premiera Might & Magic: Heroes VI opóźniona

Mateusz Kądziołka, 21 kwietnia 2011, 10:38

Na oficjalnym forum firmy Ubisoft, jeden z jej pracowników poinformował, że premiera Might & Magic: Heroes VI została opóźniona. Według ostatnich informacji, gra zadebiutuje dopiero 8 września bieżącego roku. Z pewnością kolejne przesunięcie premiery tak dużej gry dobrze jej nie wróży. Przypomnijmy, że ostatnia aktualna data debiutu była ustalona na 24 czerwca.

Wieści ze świata (Might & Magic: Heroes VI, Nuclear Dawn, LucasArts) 4/04/11

Piotr Doroń, 4 kwietnia 2011, 13:13

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o starciu sądowym twórcy Madden NFL z EA, nieznanym projekcie LucasArts, nowym zwiastunie Nuclear Dawn, a także terminie rozpoczęcia bety Might & Magic: Heroes VI. Zapraszamy do lektury.

Zobacz pierwsze prace w konkursie „Heroes VI - pokaż talent i wygraj nagrody”

Redakcja GRYOnline.pl, 28 marca 2011, 12:00

W ubiegły poniedziałek ogłosiliśmy konkurs związany ze zbliżającą się premierą gry Might & Magic: Heroes VI. Waszym zadaniem jest wykonanie dowolną techniką wybranej przez siebie jednostki z serii Heroes.

Polska data premiery, cena i wymagania sprzętowe gry Might & Magic Heroes VI

Aleksander Kaczmarek, 18 marca 2011, 16:00

To mogą być wspaniałe wakacje dla fanów serii Heroes of Might & Magic. 24 czerwca, a więc dwa dni po nadejściu kalendarzowego lata i rozdaniu świadectw w większości szkół (w tym roku wyjątkowo w środę - 22 czerwca), na sklepowe półki w całej Europie, w tym i w naszym kraju, trafi najnowsza odsłona kultowego cyklu.

Might & Magic: Heroes VI - zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

Marcin Skierski, 10 marca 2011, 12:20

Firma Ubisoft ujawniła zawartość Edycji Kolekcjonerskiej gry Might & Magic: Heroes VI – szóstej części niezwykle popularnego cyklu strategii turowych osadzonych w świecie fantasy.

M&M: Heroes VI - system reputacji i jego wpływ na rozwój bohatera

Adrian Werner, 23 lutego 2011, 19:02

Seria Heroes of Might & Magic od wielu lat cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Dlatego premiera szóstej odsłony cyklu wypatrywana jest dużą niecierpliwością. Dowiedzieliśmy się, że gra ta zostanie wyposażona w inspirowany produkcjami roleplaying system reputacji.

Nowy film i komiks o Might & Magic: Heroes VI po polsku

Szymon Liebert, 13 stycznia 2011, 12:36

Promocja Might & Magic: Heroes VI ruszyła pełną parą. Tym razem mamy dla Was pierwszą część dzienników deweloperskich, która przybliża szczegóły jednej z frakcji – Orków. To nie koniec atrakcji dla miłośników serii, gdyż dzięki uprzejmości polskiego oddziału Ubisoft będziemy publikować przetłumaczone wersje oficjalnych komiksów promocyjnych.

Might & Magic: Heroes VI - odc. 1 - Jeden koń mocy

Redakcja GRYOnline.pl, 13 stycznia 2011, 11:35

Szczegóły na temat Stronghold - kolejnego miasta w Might & Magic: Heroes VI

Jakub Wencel, 17 grudnia 2010, 10:57

Poznaliśmy szczegóły dotyczące czwartej już ujawnionej frakcji z kolejnej odsłony kultowego cyklu strategii fantasy z elementami RPG - Might & Magic: Heroes VI. W przeciągu kilku ostatnich miesięcy dostaliśmy dokładniejszy wgląd w to, jak wyglądać będą i co graczom zaoferują kolejno Haven, Inferno i Necropolis – teraz przyszedł czas na miasto orków i reszty barbarzyńskich plemion, Stronghold.

Oficjalna zapowiedź Might & Magic: Heroes VI

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 18:00

Wczoraj, ku wielkiej radości fanów wyciekły pierwsze materiały graficzne z Might & Magic: Heroes VI. Dzisiaj natomiast firma Ubisoft przestała udawać, że o niczym nie wie i gra została wreszcie oficjalnie ujawniona. Mamy dla was solidną porcję konkretów na temat tej produkcji.

Heroes of Might & Magic VI - wyciekły pierwsze screeny i zwiastun [news zaktualizowany]

Piotr Doroń, 16 sierpnia 2010, 17:36

Na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego marki Heroes of Might & Magic, w temacie poświęconym plotkom i spekulacjom związanym z ewentualną kontynuacją serii, opublikowane zostały dwie grafiki prezentujące długo oczekiwaną „szóstkę”. Jedna z nich jest bezpośrednim zrzutem ekranu z rozgrywki.

Heroes of Might and Magic VI na tegorocznym Gamescom?

Adrian Werner, 21 lipca 2010, 13:28

Firma Ubisoft wyjawiła, jakie gry zaprezentuje na sierpniowym Gamescom. Wśród wymienionych tytułów znalazł się nienazwany projekt, który ma duże szanse stać się spełnieniem marzeń miłośników cyklu Heroes of Might and Magic.