Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2011, 23:18

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

Might & Magic Heroes VI - demo dostępne

Ubisoft zdecydował się wydać demo Might & Magic: Heroes VI. Jest ono dostępne do ściągnięcia już teraz.

Ubisoft działa szybko. Jednego dnia wydawca zdążył ogłosić wersję demonstracyjną Might & Magic: Heroes VI i natychmiast udostępnić ją do ściągnięcia. GRY-OnLine.pl również nie próżnuje - rzeczone demo znajduje się także na naszych serwerach.

Francuski wydawca zdaje się mieć problemy ze swoją stroną internetową - użytkownicy spoza Stanów Zjednoczonych nie mogą pobrać wersji demonstracyjnej. Kolejny powód by skorzystać z usług GRY-OnLine.pl. W testowej wersji znajdziemy kompletny samouczek oraz mapy z prologu.

Pełna wersja Might & Magic: Heroes VI, ekskluzywnie w wersji na PC, pojawi się w sklepach 13 października. Miejmy nadzieję, że jest to już ostateczna data - wcześniej mówiło się już o 6 czerwca i 8 września. Warto wspomnieć, że podczas grania w finalną wersję prawdopodobnie nie będziemy musieli stale być podłączonym do Internetu.

Historia rozpoczyna się 400 lat przed wydarzeniami z piątej części. Rozgrywka tradycyjnie stanowi połączenie turowej strategii z elementami RPG. W czasie zabawy przyjdzie nam zwiedzać ogromne mapy, zbierać tony surowców i budować nadzwyczajne miasta. Grę można oczywiście zamawiać w Sklepie GRY-OnLine.pl, standardowa wersja kosztuje tam 119,90 zł, za kolekcjonerską zapłacimy 189,90 zł.