Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 21 września 2017, 18:53

autor: godrikus

Sterowniki NVIDIA 385.69 WHQL dostępne - dodają wsparcie dla nowych gier

Nowa wersja sterowników dla kart graficznych firmy NVIDIA jest już dostępna do pobrania. Paczka dodaje wsparcie dla wielu gier, w tym FIFA 18, Project CARS 2, Total War: Warhammer II i Forza Motorsport 7, a także Call of Duty: WWII i Star Wars: Battlefront II (wersje beta).

Wersja beta nadchodzącego Call of Duty: WWII jest na liście gier wspieranych przez nowe sterowniki. - Sterowniki NVIDIA 385.69 WHQL dostępne - dodają wsparcie dla nowych gier - wiadomość - 2017-09-21
Wersja beta nadchodzącego Call of Duty: WWII jest na liście gier wspieranych przez nowe sterowniki.

Producent kart graficznych NVIDIA wydał właśnie najnowszą paczkę sterowników dla swoich kart graficznych. Tym razem lista gier, które mają skorzystać na uaktualnieniu jest dłuższa niż zazwyczaj. Znalazły się na niej także dwie produkcje na gogle wirtualnej rzeczywistości.

Pełna lista tytułów mających skorzystać na przejściu na tę wersję oprogramowania wygląda następująco:

Sterowniki oferują też wsparcie dla dwóch produkcji w VR:

  • EVE Valkyrie – Warzone
  • Otwarta beta From Other Suns

Dodane lub poprawione zostały profile SLI dla następujących gier:

Po aktualizacji, opcja 3D Vision ma działać „dobrze” w Call of Duty: WWII i Project CARS 2, natomiast jej stosowanie nie jest zalecane w Raiders of the Broken Planet i Total War: WARHAMMER II. Paczka zawiera też liczne mniejsze poprawki błędów, o których możecie przeczytać w informacjach do wydania (w języku angielskim).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.