Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 22 października 2016, 15:38

autor: Movis

Nowe sterowniki GeForce 375.57 – wsparcie dla Battlefield 1, Civilization VI i Titanfalla 2

Firma Nvidia udostępniła nową wersje sterowników do kart grafiki GeForce. Mają one pomóc w obsłudze gier Battlefield 1, Civilization VI i Titanfall 2.

Po wczorajszej aktualizacji „czerwonych” sterowników nadeszła kolej na podobną łatkę oprogramowania ze strony Nvidii. W tym przypadku jest to wersja GeForce Game Ready Driver oznaczona numerem 375.57 WHQL. Ma on zoptymalizować działanie Battlefielda 1, Sid Meier’s Civilization VI oraz niedostępnego jeszcze Titanfalla 2. Choć dwie pierwsze gry, które zadebiutowały w ten piątek, nie wydają się mieć znacznych problemów z wyświetlaniem grafiki, jednak uaktualnienie sterowników zawsze może zapewnić parę dodatkowych klatek na sekundę i wyeliminować odrobinę bugów.

Premiera Titanfalla 2 dopiero przed nami, ale Nvidia już się na nią przygotowuje. - Nowe sterowniki GeForce 375.57 – wsparcie dla Battlefield 1, Cywilizacji VI i Titanfalla 2 - wiadomość - 2016-10-22
Premiera Titanfalla 2 dopiero przed nami, ale Nvidia już się na nią przygotowuje.

Drivery wsparły także dwa tytuły w wirtualnej rzeczywistości: Eagle Flight VR i Serious Sam VR: The Last Hope. Dodatkowo zapewniono profil SLI dla gry Lineage Eternal: Twilight Resistance i profile 3D Vision dla Titanfalla i Cywilizacji (obsługa obydwu tytułów ma być dobra). Parę problemów zostało naprawionych, w tym błędy wyświetlania graffiti w grze Overwatch, zawieszanie się systemu przy zmianie częstotliwości odświeżania w przypadku monitora BenQ ZOWIE, wyświetlanie kropek na postaciach w GTA V przy korzystaniu z karty GTX 650 i migotanie w grze Mirror’s Edge: Catalyst przy niektórych konfiguracjach.

Dalej nierozwiązanie pozostają wycieki pamięci w Forza Horizon 3, zacinanie się gry Gears of War 4 przy ładowaniu poziomów w konfiguracjach SLI oraz GTX 970M, problemy związane z graniem w okienku w Quantum Break i spadki wydajności w Street Fighter V w rozdzielczości 4K.

Do wspieranych opisywanym oprogramowaniem komponentów należą karty grafiki GeForce z serii 400,500, 600, 700, 900, 1000 oraz TITAN, także w wersjach mobilnych. Sterownik pobierzemy z tej strony bądź poprzez aplikację GeForce Experience, zaś listę wszystkich zmian można zobaczyć tutaj.