Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way (PC)
OkładkaNo One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way (PC)

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way PC

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way to kontynuacja bardzo udanej gry akcji w szpiegowskich klimatach - The Operative: No One Lives Forever. Główną bohaterką ponownie jest Cate Archer, funkcjonariuszka tajnej agencji, walczącej z przestępczą organizacją H.A.R.M.

Akcji | FPP | zimna wojna | FPS | szpiegowskie | humorystyczne | strzelanki | lata 60. i 70. XX wieku

Kolekcja gier
Obserwuj grę

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way Premiera PC

1października2002

pudełko PL

12grudnia2002

producent: Monolith Productions wydawca: Sierra wydawca PL: Play-It Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way

IGI 2: Covert Strike

Deathloop

Deus Ex

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way to jak sam numer w tytule wskazuje, sequel przygodowej gry akcji utrzymanej w tradycji filmów szpiegowskich z lat 60-tych – The Operative: No One Lives Forever. Podobnie jak w części pierwszej gracz ma tu możliwość wcielenia się w rolę agentki tajnej organizacji UNITY - Cate Archer i ponownie przeciwstawienie się organizacji przestępczej kryjącej się pod nazwą H.A.R.M.

Zastosowanie nowego, stworzonego przez firmę LithTech engine’u graficznego - Jupiter game engine, pozwoliło na bardzo szczegółowe przedstawienie środowiska, w którym rozgrywa się akcja gry. Podczas gry odwiedzimy wiele różnorodnych, porozrzucanych po całym Świecie lokacji: japońska wioska, pokryte wiecznym śniegiem tereny okołobiegunowe, ekskluzywna rezydencja, park w Ohio podczas szalejącego Tornado, kwatera główna UNITY, itd. Zastosowanie wspomnianego wyżej engine’u pozwoliło na użycie różnorodnych efektów wizualnych takich jak: realistyczne oświetlenie, realistycznie wyglądająca woda, możliwość stosowania wysokiej jakości tekstur, realistyczne efekty pogodowe (podczas wichury w powietrzu unoszą się przedmioty podnoszone z ziemi), szczegółowe animacje postaci, itp. Znacznie zwiększone zostały możliwości interakcji z otoczeniem - można przeszukiwać szafki w poszukiwaniu dokumentów lub przedmiotów, można rozbijać okna, przesuwać meble czy też niszczyć źródła światła i w ten sposób chować się przed przeciwnikami. Zastosowane rozwiązania przypominają te znane z Metal Gear Solid - jeżeli zostaniemy zauważeni zawsze możemy uciec lub podjąć walkę.

Podobnie jak w pierwowzorze, także i w NOLF 2 nie zabraknie specyficznego humoru, który przejawia się chociażby nowymi gadżetami jakie nasza agentka dostała do swojej dyspozycji np. banan który położony w odpowiednim miejscu na ziemi może być ekstremalnie niebezpieczny. Oczywiście dostępne są także prawdziwe, wyrafinowane bronie i gadżety, jak: gwiazdki używane przez japońskich wojowników ninja, kusza Vindicator Model 6, kompaktowy łamacz kodów HR-4 Ladies oraz miniaturowa kamera szpiegowska w pomadce do ust.

Możliwość zabawy kilku osób jednocześnie (a dokładnie czterech) dostępna jest jedynie w trybie cooperative (deathmatch i CTF nie zostały zaimplementowane z powodu małego zainteresowania nimi w pierwszej części gry).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 529 głosów czytelników.

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way cena w dniu premiery: 129,99 PLN

Klasyfikacja PEGI No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB RAM akcelerator 3D