Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

20. Gry Nintendo 3DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 20. Najpopularniejsze gry na platformę 3DS.

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Twinbee
Twinbee

Zręcznościowe 10 sierpnia 2011

TwinBee to odświeżona wersja klasycznej, dwuwymiarowej strzelaniny wyprodukowanej w połowie lat 80. przez firmę Konami. Gracze sterują widzianym z lotu ptaka statkiem starając się zniszczyć wszystkich przeciwników na przesuwającej się z góry do dołu planszy. Starając się zachować zgodność z oryginałem, deweloperzy zdecydowali się dokonać zmian w oprawie audio-wizualnej gry, dostosowując ją do możliwości konsoli Nintendo 3DS, w tym jej trójwymiarowego wyświetlacza.

Wipeout 2
Wipeout 2

Towarzyskie 11 października 2011

Wipeout 2 to elektroniczna wersja popularnego telewizyjnego show, w którym drużyny zawodników rywalizują na pełnym niespodzianek torze przeszkód.

Puzzler Mind Gym 3D
Puzzler Mind Gym 3D

Logiczne 13 września 2011

Zestaw ćwiczeń i zagadek logicznych, mających podnieść aktywność naszego mózgu i poprawić pamięć. Gra powstała przy udziale profesora Iana Robertsona, neurologa i specjalisty od rehabilitacji kognitywnej. W czasie zabawy program przechowuje wszystkie osiągnięte przez nas wyniki, a ogólne postępy w treningu i ich ocenę możemy zobaczyć w indywidualnym profilu użytkownika.

Puppies World 3D
Puppies World 3D

Symulacje 10 listopada 2011

Gra, która powoli nam zaopiekować i bawić się z wirtualnymi szczeniakami. Puppies World 3D pozwala nam pokierować rozwojem pieska wybranego spośród 12 dostępnych ras. Tytuł oferuje tryb tzw. rzeczywistości rozszerzonej, dzięki której możemy niemalże przenieść pieska wprost do naszego pokoju.

The Whitakers Presents Milton & Friends 3D
The Whitakers Presents Milton & Friends 3D

Symulacje 17 lutego 2012

Kolejny tytuł, który pozwala zająć się hodowlą zwierzęcia na swojej przenośnej konsoli. Tym razem do dyspozycji gracza oddano kilka gatunków koni, które wymagają troskliwej opieki ze strony użytkowników przenośnej maszynki Nintendo.

Dillon’s Rolling Western
Dillon’s Rolling Western

Zręcznościowe 22 lutego 2012

Rozpowszechniana w ramach dystrybucji sieciowej produkcja, która łączy w sobie elementy zręcznościowe z typowym tower defense. Głównym bohaterem jest pancernik, który próbuje zaprowadzić porządek na Dzikim Zachodzie.

Pullblox
Pullblox

Logiczne 5 października 2011

Pomysłowa gra logiczna, w której zadaniem gracza jest dostać się na szczyt początkowo płaskiej konstrukcji, której poszczególne segmenty można „wysuwać”, tworząc w ten sposób platformy, po jakich można się wspinać. Produkcja w bardzo użyteczny sposób wykorzystuje efekt 3D w przenośnej konsoli firmy Nintendo.

Code of Princess
Code of Princess

Akcji 19 kwietnia 2012

Code of Princess jest dwuwymiarową grą akcji z rozbudowanym scenariuszem i elementami RPG. Gracze wcielają się w dzielna księżniczkę, która pragnie uratować swoje królestwo przed inwazją wroga.

NASCAR Unleashed
NASCAR Unleashed

Wyścigi 1 listopada 2011

Zręcznościowa gra wyścigowa, korzystająca z licencji rajdów NASCAR. Wcielając się w jednego ze słynnych kierowców biorących udział w tych zawodach ścigamy się na najważniejszych torach w Stanach Zjednoczonych.

NCIS
NCIS

Przygodowe 6 marca 2012

Gra przygodowa stworzona na podstawie serialu o agentach, którzy prowadzą dochodzenia dotyczące przestępstw powiązanych z Marynarką Wojenną lub Piechotą Morską. Gracz wciela się w poszczególne postacie znane ze srebrnego ekranu i przeprowadza kolejne etapy śledztwa. Scenariusze do czterech nowych spraw zostały napisane przy udziale twórców serialu.

SpongeBob SquigglePants
SpongeBob SquigglePants

Zręcznościowe 17 maja 2011

SpongeBob SquigglePants to zestaw zręcznościowych mini-gierek stworzony przez firmę Way Forward Technologies. Akcja gry osadzona została w podwodnym mieście Bikini Bottom, doskonale znanym fanom animowanego serialu z tytułowym bohaterem w roli głównej. Gracze muszą pomóc SpongeBobowi i jego przyjaciołom wykaraskać się z ponad 100 opresji.

Kung Fu Panda 2
Kung Fu Panda 2

Zręcznościowe prace wstrzymane

Oparta na popularnej licencji filmowej zręcznościówka, w której ponownie wcielamy się w znającą sztuki walki pandę. Mechanika zabawy polega na przemierzaniu rozległych poziomów i walce z tłumami wrogów. Przygodę urozmaicają pojawiające się co pewien czas proste zagadki logiczne.

Thor: God of Thunder
Thor: God of Thunder

Przygodowe 29 kwietnia 2011

Thor: God of Thunder jest stworzoną przez studio Liquid Entertainment przygodową grą akcji bazującą na filmie Kennetha Branagha oraz popularnej serii komiksowej wydawanej przez firmę Marvel. Gracze wcielają się w postać tytułowego nordyckiego boga i ruszają do walki z monstrami, które zagrażają krainie Asgaard. Rozgrywka bazuje na widowiskowych starciach z przeciwnikami i wyprowadzaniu zabójczych kombinacji ciosów.

Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet
Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet

Akcji 11 października 2011

Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet to przeznaczona dla młodszych graczy gra akcji bazująca na motywach popularnej kreskówki. Gracze mają okazję pokierować poczynaniami swoich ulubionych bohaterów ze świata komiksów wydawnictwa Marvel, uczestnicząc w walkach z Thanatosem, Doktorem Doomem i ich poplecznikami oraz rozwiązując rozmaite zagadki.

Jaws: Ultimate Predator
Jaws: Ultimate Predator

Akcji 1 listopada 2011

Gra akcji, oparta na filmowym klasyku sprzed ponad 30 lat, pozwalająca wcielić się w rolę rekina ludojada. Jako żarłacz biały przemierzamy wody kilku popularnych wakacyjnych kurortów, między innymi, na Hawajach. Naszym zadaniem są starcia ze zwierzętami wpływającymi na nasze terytorium, od małych ryb, aż po potężne orki lub inne rekiny. Nie brakuje też starć z ludźmi.

Marvel Pinball
Marvel Pinball

Zręcznościowe 28 czerwca 2012

Pinball stworzony przez firmę Zen Studios. Jedną z jego głównych atrakcji są komiksowi bohaterowie firmy Marvel. W grze pojawiają się w takie osobistości jak: Spider-Man, Iron Man, Blade i Wolverine. Ponadto, na każdym stole widnieją w pełni trójwymiarowe i interaktywne postacie drugoplanowe, np. Doctor Octopus i Green Goblin.

Centipede: Infestation
Centipede: Infestation

Zręcznościowe 25 października 2011

Przeróbka klasycznej gry zręcznościowej wydanej w latach 80. XX wieku. Wcielamy się w niej w Maxa, który trafia na planetę zamieszkałą przez ogromne robaki. Bohater musi pokonać insekty i uratować świat przed zagładą. Na kolejnych poziomach zajmujemy się więc eksterminacją przeciwników. Dodatkową atrakcją w grze jest tryb kooperacji.

BlazBlue: Continuum Shift II
BlazBlue: Continuum Shift II

Bijatyki 31 marca 2011

Rozszerzoną wersja BlazBlue: Continuum Shift, dwuwymiarowej bijatyki autorstwa studia Arc System Works. Produkcja wcześniej ukazała się na automatach arcade, święcąc triumfy w salonach gier.

Mad Dog McCree
Mad Dog McCree

Zręcznościowe 14 czerwca 2012

Gra z gatunku tzw. „rail shooterów”, popularnych w początkach lat 90-tych. Nieustraszony kowboj staje naprzeciw Mad Dog McCree, przywódcy bezwzględnej grupy rzezimieszków.

Madden NFL Football
Madden NFL Football

Sportowe 25 marca 2011

Madden NFL Football jest pierwszą odsłoną popularnej symulacji futbolu amerykańskiego stworzoną z myślą o możliwościach konsoli Nintendo 3DS. Deweloperzy z firmy EA Sports zadbali o kilka wariantów rozgrywki, w tym symulacyjny i zręcznościowy. Gracze mogą też tworzyć własne zagrania w oparciu o dołączony edytor.

Mutant Mudds
Mutant Mudds

Zręcznościowe 26 stycznia 2012

Platformówka 2D, w której pomagasz Maksymilianowi w walce z ohydnymi błotniakami i wspólnie z nim ratujesz świat. Jedynym orężem Maksymiliana w walce z nimi jest jego spryt i umiejętność kombinowania broni z byle czego. W ten sposób w jego ręce trafiają m.in. dwa pistolety na wodę, a w wyposażeniu dodatkowym specjalny plecak umożliwiający mu wykonywanie podwójnych skoków.

Real Heroes: Firefighter 3D
Real Heroes: Firefighter 3D

Akcji 4 kwietnia 2013

Real Heroes: Firefighter to gra akcji, w której wcielamy się w postać dzielnego strażaka, zatrudnionego w zatłoczonej miejskiej remizie. Zajmujemy się gaszeniem pożarów, a także ratowaniem ludności cywilnej.

Double Bloob
Double Bloob

Zręcznościowe 1 grudnia 2011

Gra arkadowa, w założeniu twórców - krakowskiego studia Nibris - nawiązująca do Panga, wielkiego hitu sprzed wielu lat. Produkcja tematycznie skierowana jest raczej do młodszych graczy, aczkolwiek również dorosłe osoby nie powinny się nudzić przy zestrzeliwaniu tytułowych blobów.

Battleship
Battleship

Akcji 20 kwietnia 2012

Gra Battleship to wspólny projekt firmy Activision i studia Double Helix, które w swoim dorobku ma takie tytuły jak Silent Hill: Homecoming oraz Front Mission Evolved. Produkcja korzysta z licencji filmowej i stanowi oryginalną mieszanką strzelanki oraz gry taktycznej.