Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDSWii3DS
Okładka Wreck-It Ralph (NDS)
OkładkaWreck-It Ralph (NDS)

Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph jest dwuwymiarową grą platformową, bazującą na filmie animowanym o tym samym tytule, stworzonym przez Walt Disney Animation Studios. Gracze wcielają się w niej w Ralpha oraz Felixa i muszą stawić czoła niebezpiecznym najeźdźcom.

Zręcznościowe | platformówki | filmy animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wreck-It Ralph Premiera

30paź2012

Wii NDS 3DS

Wreck-It Ralph jest klasyczną dwuwymiarową platformówką, w której gracze kontrolują tytułowego Ralpha oraz Felixa – jego nemezis z gry Fix-It Felix. Historia przedstawiona w grze opowiada o wydarzeniach, które mają miejsce po zakończeniu filmu. Dwójka bohaterów musi stawić czoła inwazji Cy-Bugów. W czasie zabawy gracze korzystają z destrukcyjnych umiejętności Ralpha do pokonywania najeźdźców, a następnie przełączają się na Felixa, by naprawić wyrządzone szkody. W czasie przygody zwiedzamy takie miejsca jak Sugar Rush, Hero's Duty oraz Fix-It Felix, Jr.

Produkcja została stworzona z myślą o Wii, DS oraz 3DS. Wersja na stacjonarną konsolę Nintendo oferuje tryb kooperacji dla dwóch graczy.

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Klasyfikacja PEGI Wreck-It Ralph

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS
3DS