Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka Rhythm Hunter: Harmo Knight (3DS)
OkładkaRhythm Hunter: Harmo Knight (3DS)

Rhythm Hunter: Harmo Knight 3DS

Rhythm Hunter: Harmo Knight to wyprodukowana przez studio Game Freak rytmiczno-zręcznościowa platformówka. Fabuła przedstawia perypetie tytułowego rycerza oraz jego przyjaciół, starających się przywrócić muzyczny ład w fantastycznym świecie Harmonii.

Zręcznościowe | platformówki | rytmiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rhythm Hunter: Harmo Knight Premiera 3DS

5września2012

producent: Game Freak wydawca: Nintendo

japońskajapońska

Gry podobne do Rhythm Hunter: Harmo Knight

BIT.TRIP CORE

Groove Heaven

Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call

Rhythm Hunter: Harmo Knight to propozycja ekipy deweloperskiej studia Game Freak skierowana do graczy posiadających zarówno dobry refleks jak i wyczucie rytmu. Produkcja stanowi bowiem połączenie platformówki, gry akcji i rytmicznej.

Akcję Rhythm Hunter: Harmo Knight osadzono na fantastycznej planecie Harmonii, której mieszkańcy żyją muzyką. Niestety, ich spokój zakłócają przybysze z kosmosu, którzy wprowadzają kakofonię. Na domiar złego, jeden z przyjaciół Harmo Knighta zostaje połknięty przez obcego. Dzielny rycerz wyrusza więc z misją ratunkową.

Rozgrywka bazuje na elementach klasycznych dla zręcznościowych platformówek. Zadaniem gracza, który kieruje poczynaniami głównego bohatera, jest pokonanie planszy w możliwie krótkim czasie, zbieranie nutek oraz unikanie przeszkód i kontaktu z przeciwnikami. Każdej akcji towarzyszą jednak określone dźwięki, które razem układają się w mniej lub bardziej melodyjny utwór. Urozmaiceniem są specjalne poziomy, na których należy wykonać określone zadania (np. trafić z łuku do wskazanych celów) albo stawić czoła bossom.

Rhythm Hunter: Harmo Knight odznacza się atrakcyjną warstwą audio-wizualną. Grafika stylizowana jest na kreskówkę z rodzaju anime, a poszczególne poziomy prezentowane są z widokiem 2 lub 3D. Zabawę uatrakcyjnia niezwykle żywy podkład muzyczny, którego brzmienie w dużej mierze zależy od poczynań gracza (bardziej doświadczeni gracze mogą wykorzystywać np. elementy otoczenia, by wzbogacić melodie o nowe dźwięki).

Wymagania wiekowe Rhythm Hunter: Harmo Knight: Odpowiednia dla każdego wieku.