Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka Groove Heaven (3DS)
OkładkaGroove Heaven (3DS)

Groove Heaven 3DS

Platformówka 2D z elementami gry rytmicznej i przygodowej. Gracz kieruje poczynaniami demonicznej Rhymi, która próbuje dostarczyć aniołowi list miłośny napisany przez samego diabła. Wymaga to wspięcia się na szczyt wieży łączącej piekło i niebo.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | rytmiczne | elementy przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Groove Heaven Premiera 3DS

23maja2013

producent: Peakvox Labs wydawca: Teyon

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Groove Heaven to przeznaczona dla użytkowników konsoli Nintendo 3DS gra łącząca elementy platformówki 2D, przygodówki oraz gry rytmicznej. Tytuł stworzony został przez studio Peakvox Labs, znane z takich produkcji jak Abduct The Earthling, Escape The Virus i Abduction Simulator.

Główną bohaterką Groove Heaven jest sympatyczny żeński demon imieniem Rhymi. Otrzymała ona niecodzienne zadanie. Musi dostarczyć list miłosny napisany przez samego diabła. Szkopuł w tym, że adresatem jest piękny anioł. Jedyny sposób, by przedostać się z piekła do nieba to wspięcie się na górny poziom wieży łączącej oba światy.

W kampanii głównej zadaniem gracza jest przeprowadzić Rhymi przez 30 poziomów wieży, pełnych przeciwników (m.in. kruki, koty i żaby) i pułapek. Kluczem do sukcesu okazuje się wykonywanie ruchów zgodnie z rytmem muzyki. Przemierzając kolejne plansze bohaterka zbiera dodatkowo róże i nuty, które pozwalają uzyskać specjalne bonusy. Istnieje również opcja rozgrywki Timed Mode , w której liczy się jak najszybsze ukończenie kolejnych poziomów.

Groove Heaven odznacza się prostą, jednak estetycznie wykonaną oprawą wizualną. Twórcy zdecydowali się na dwuwymiarową grafikę z modelami postaci w stylistyce manga. Atutem gry jest wpadająca w ucho ścieżka dźwiękowa zawierająca muzykę z takich gatunków jak funk i disco.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Groove Heaven: Odpowiednia dla każdego wieku.