Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka Hello Kitty & Me! Block Crash Z (3DS)
OkładkaHello Kitty & Me! Block Crash Z (3DS)

Hello Kitty & Me! Block Crash Z 3DS

Klon klasycznego Arkanoida, który został umieszczony w uniwersum Hello Kitty. Celem graczy jest rozbić kolorowe klocki na każdej planszy przy pomocy piłeczki, którą trzeba odbijać za pomocą umieszczonej na dole ekranu paletki.

Zręcznościowe | Hello Kitty | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hello Kitty & Me! Block Crash Z Premiera 3DS

24października2012

producent: Dorasu wydawca: Dorasu Strona oficjalna

japońskajapońska

Gry podobne do Hello Kitty & Me! Block Crash Z

Star Wars Pinball (2013)

Marvel Pinball

Zen Pinball 3D

Opracowany przez studio Dorasu projekt Hello Kitty & Me! Block Crash ukazał się do tej pory na NDS-a oraz PS Vitę. Przygotowana przez twórców konwersja na 3DS-a zawiera dodatkowe plansze i nowe elementy do zdobycia dla fanów świata Hello Kitty.

Zgodnie z zasadami wyznaczonymi przed wieloma laty w grze Arkanoid, w Hello Kitty & Me! Block Crash Z gracze sterują umieszczoną na dole ekranu paletką, którą muszą poruszać na boki i odbijać nadlatującą piłeczkę. Celem jest zniszczenie wszystkich kolorowych klocków na każdym poziomie. W sumie twórcy przygotowali aż dwieście różnych plansz, na których wymagana jest zręczność, ale i niekiedy strategiczne planowanie ruchów.

Elementem, który odróżnia ten tytuł od setek podobnych jest umiejscowienie go w stylistyce Hello Kitty. Za pokonywanie kolejnych plansz posiadacze konsoli odblokowują różne bonusy, jak stroje i gadżety dla wirtualnych postaci lub grafiki do przeglądania w specjalnym module. W grze brakuje samej Hello Kitty i jej przyjaciół, ale jest kilkadziesiąt różnych elementów garderoby i gadżetów nawiązujących do tej sympatycznej postaci.

Żywotność tytułu, obok licznych bonusów do odkrycia, przedłuża też specjalny moduł, w którym wzrasta poziom trudności i szybkość zabawy.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 3.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Hello Kitty & Me! Block Crash Z: Odpowiednia dla każdego wieku.