Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS3DS
Okładka Hotel Transylvania (NDS)

Hotel Transylvania

Hotel Transylvania to przygodowa gra akcji, która powstała na bazie animowanej komedii pod tym samym tytułem, stworzonej przez Sony Pictures Animation. W trakcie zabawy przemierzamy liczne, różnorodne lokacje, rozwiązujemy zagadki oraz walczymy z potężnymi bossami.

Akcji | filmy animowane | elementy przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Hotel Transylvania (NDS)

data premiery gry:

25wrz2012

NDS 3DS

Hotel Transylvania to przygodowa gra akcji, która powstała na bazie animowanej komedii pod tym samym tytułem, stworzonej przez Sony Pictures Animation. Tworzeniem tytułu zajęło się studio Way Forward Technologies, specjalizujące się w grach przeznaczonych na przenośne konsole. Na swoim koncie ma takie produkcje jak Batman: The Brave and the Bold czy Shantae: Risky's Revenge.

Tytułowy Hotel Transylvania to luksusowy kurort dla potworów, gdzie mogą żyć bez konieczności spotykania nękających ich ludzi. Fabuła produkcji rozpoczyna się w pewien weekend, kiedy właściciel resortu, Dracula, zaprosił swoich najlepszych przyjaciół (m.in. Frankensteina z żoną, Niewidzialnego Człowieka i rodzinę wilkołaków) na przyjęcie z okazji 118 urodzin jego córki, Mavis. Radosny nastrój świętowania zmienił się, gdy do drzwi hotelu zapukał pewien nieznajomy wędrowiec i zapoznał się z córką nadopiekuńczego wampira.

Twórcy zadbali o dużą liczbę różnorodnych lokacji, a także o liczne zagadki, przy których trzeba wysilić szare komórki. Wielbiciele akcji na pewno zainteresują się częstymi potyczkami z monstrualnymi bossami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Hotel Transylvania

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.
Hotel Transylvania  - zapowiedziano grę na podstawie filmu animowanego
Hotel Transylvania - zapowiedziano grę na podstawie filmu animowanego

wiadomość25 lipca 2012

Firma GameMill Entertainment zapowiedziała grę Hotel Transylvania. Produkcja będzie przygodową grą akcji opartą na filmie animowanym, który ukaże się jeszcze w tym roku.

NDS
3DS