Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2012, 09:27

autor: Muninn

Hotel Transylvania - zapowiedziano grę na podstawie filmu animowanego

Firma GameMill Entertainment zapowiedziała grę Hotel Transylvania. Produkcja będzie przygodową grą akcji opartą na filmie animowanym, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Firma GameMill Entertainment podała informację o znajdującej się w planach wydawniczych przygodowej grze akcji Hotel Transylvania. Produkcja, powstająca na konsole przenośne firmy Nintendo, opierać się będzie na animowanej komedii pod tym samym tytułem, która ukaże się w listopadzie tego roku

Hotel Transylvania  - zapowiedziano grę na podstawie filmu animowanego - ilustracja #1
Bohaterowie filmu Hotel Transylvania

Produkcją gry zajmuje się studio Way Forward Technologies, twórcy takich tytułów jak Shrek: Ogres and Dronkeys czy BloodRayne: Betrayal. Tytułowy Hotel Transylvania to luksusowy kurort dla potworów - miejsce, gdzie nie nękają ich ludzie. Fabuła produkcji rozpoczyna się w pewien weekend, kiedy właściciel resortu, Dracula, zaprosił swoich najlepszych przyjaciół (m.in. Frankensteina z żoną, Niewidzialnego Człowieka i rodzinę wilkołaków) na przyjęcie z okazji 118 urodzin jego córki, Mavis. Niestety, radosny nastrój świętowania zmienił się, gdy do drzwi hotelu zapukał pewien nieznajomy i zapoznał się z córką nadopiekuńczego wampira.

Informacje na temat rozgrywki są raczej skąpe. Wiadomo, że w trakcie zabawy zwiedzimy dużą liczbę różnorodnych lokacji, a na rozwiązanie będą czekać liczne zagadki. Wielbiciele akcji na pewno zainteresują się częstymi potyczkami z monstrualnymi bossami.

Gra Hotel Transylvania ukaże się we wrześniu na Nintendo DS oraz Nintendo 3DS.

  1. Oficjalna strona firmy GameMill Entertainment
  2. Oficjalna strona studia Way Forward Technologies
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hotel Transylvania

Hotel Transylvania