Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2012, 09:27

autor: Muninn

Hotel Transylvania - zapowiedziano grę na podstawie filmu animowanego

Firma GameMill Entertainment zapowiedziała grę Hotel Transylvania. Produkcja będzie przygodową grą akcji opartą na filmie animowanym, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Firma GameMill Entertainment podała informację o znajdującej się w planach wydawniczych przygodowej grze akcji Hotel Transylvania. Produkcja, powstająca na konsole przenośne firmy Nintendo, opierać się będzie na animowanej komedii pod tym samym tytułem, która ukaże się w listopadzie tego roku

Hotel Transylvania  - zapowiedziano grę na podstawie filmu animowanego - ilustracja #1
Bohaterowie filmu Hotel Transylvania

Produkcją gry zajmuje się studio Way Forward Technologies, twórcy takich tytułów jak Shrek: Ogres and Dronkeys czy BloodRayne: Betrayal. Tytułowy Hotel Transylvania to luksusowy kurort dla potworów - miejsce, gdzie nie nękają ich ludzie. Fabuła produkcji rozpoczyna się w pewien weekend, kiedy właściciel resortu, Dracula, zaprosił swoich najlepszych przyjaciół (m.in. Frankensteina z żoną, Niewidzialnego Człowieka i rodzinę wilkołaków) na przyjęcie z okazji 118 urodzin jego córki, Mavis. Niestety, radosny nastrój świętowania zmienił się, gdy do drzwi hotelu zapukał pewien nieznajomy i zapoznał się z córką nadopiekuńczego wampira.

Informacje na temat rozgrywki są raczej skąpe. Wiadomo, że w trakcie zabawy zwiedzimy dużą liczbę różnorodnych lokacji, a na rozwiązanie będą czekać liczne zagadki. Wielbiciele akcji na pewno zainteresują się częstymi potyczkami z monstrualnymi bossami.

Gra Hotel Transylvania ukaże się we wrześniu na Nintendo DS oraz Nintendo 3DS.

  1. Oficjalna strona firmy GameMill Entertainment
  2. Oficjalna strona studia Way Forward Technologies