Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2012, 09:10

autor: Sarge

Seria symulatorów X oraz cykl Left 4 Dead w promocji na Steam

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam trwa kolejna promocja Szaleństwo w Środku Tygodnia. W jej ramach 75% taniej można nabyć serie X oraz Left 4 Dead. Poszczególne produkcje wchodzące w skład obu pakietów zakupicie także osobno.

W promocji Szaleństwo w Środku Tygodnia na platformie Steam znalazły się serie X oraz Left 4 Dead. Produkcje wchodzące w skład tych cyklów można zakupić 75% taniej niż zwykle.

Seria symulatorów X oraz cykl Left 4 Dead w promocji na Steam - ilustracja #1

Cały pakiet symulatorów science-fiction nabędziecie za 9,99 euro, czyli ok. 42 zł, podczas gdy dwie odsłony strzelaniny studia Valve to wydatek rzędu 5,24 euro, czyli ok. 22 zł. Poszczególne tytuły wchodzące w skład zestawów można nabyć także osobno. Oferta zakończy się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00. Poniżej znajduje się lista pojedynczych gier wraz z aktualnymi cenami:

Produkcje wchodzące w skład serii X to kosmiczne symulatory autorstwa studia Egosoft, których akcja rozgrywa się w odległej przyszłości. Gracz zajmuje się w nich eksploracją międzygwiezdnej przestrzeni, wypełnianiem zadań, walką, czy handlem. Z kolei obie odsłony Left 4 Dead to pierwszoosobowe strzelaniny od firmy Valve, w których próbujemy przetrwać w trakcie inwazji zombie. Ogromnym atutem tego cyklu jest tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.