Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2012, 09:10

autor: Sarge

Seria symulatorów X oraz cykl Left 4 Dead w promocji na Steam

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam trwa kolejna promocja Szaleństwo w Środku Tygodnia. W jej ramach 75% taniej można nabyć serie X oraz Left 4 Dead. Poszczególne produkcje wchodzące w skład obu pakietów zakupicie także osobno.

W promocji Szaleństwo w Środku Tygodnia na platformie Steam znalazły się serie X oraz Left 4 Dead. Produkcje wchodzące w skład tych cyklów można zakupić 75% taniej niż zwykle.

Seria symulatorów X oraz cykl Left 4 Dead w promocji na Steam - ilustracja #1

Cały pakiet symulatorów science-fiction nabędziecie za 9,99 euro, czyli ok. 42 zł, podczas gdy dwie odsłony strzelaniny studia Valve to wydatek rzędu 5,24 euro, czyli ok. 22 zł. Poszczególne tytuły wchodzące w skład zestawów można nabyć także osobno. Oferta zakończy się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00. Poniżej znajduje się lista pojedynczych gier wraz z aktualnymi cenami:

Produkcje wchodzące w skład serii X to kosmiczne symulatory autorstwa studia Egosoft, których akcja rozgrywa się w odległej przyszłości. Gracz zajmuje się w nich eksploracją międzygwiezdnej przestrzeni, wypełnianiem zadań, walką, czy handlem. Z kolei obie odsłony Left 4 Dead to pierwszoosobowe strzelaniny od firmy Valve, w których próbujemy przetrwać w trakcie inwazji zombie. Ogromnym atutem tego cyklu jest tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.