Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Współpracujący z Mediatonic producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Mediatonic


Flaming Fowl Studios

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Mediatonic


Streamer zagrał na żelkach w Fall Guys

Froozyy, 3 sierpnia 2020, 14:03

Streamer słynący z grania za pomocą dziwnych przedmiotów postanowił spróbować swoich sił w nowej produkcji sieciowej - Fall Guys - korzystając tylko z kontrolera stworzonego z żelek.

Koniec karcianki Fable Fortune i sukces Code Vein - wieści

AlexB, 5 lutego 2020, 13:54

Dziś piszemy o zaplanowanym na 4 marca wyłączeniu serwerów karcianki Fable Fortune oraz sprzedażowym sukcesie jRPG-a akcji Code Vein. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano Gears of War 5 oraz dwa spin-offy serii

Ender, 11 czerwca 2018, 00:22

Na konferencji Microsoftu zapowiedziano aż trzy nowe tytuły z serii Gears of War. Deweloperzy pokazali nie tylko filmowy zwiastun Gears of War 5, ale także fragmenty rozgrywki. Na graczy czekać będą także dwa spin-offy cyklu, które ukażą się na urządzeniach mobilnych oraz komputerach PC.

Fable Fortune ukaże się za kilka dni

Góral, 19 lutego 2018, 19:08

Za kilka dni odbędzie się oficjalna premiera karcianki Fable Fortune. Gra studia Flaming Fowl obecnie sprzedawana jest w ramach wczesnego dostępu na PC-tach i konsoli Xbox One.

Fable Fortune - karcianka pojawiła się we wczesnym dostępie

Góral, 26 lipca 2017, 08:54

Oparta na cyklu Fable karcianka Fable Fortune ukazała się w ramach wczesnego dostępu na komputerach osobistych i konsoli Xbox One. Za nieukończoną wersję należy zapłacić, ale w sklepie Microsoftu dostępna jest wersja demo.

Fable Fortune trafi do wczesnego dostępu w lipcu

Vergil, 6 czerwca 2017, 18:53

Fable Fortune, czyli karcianka osadzona w uniwersum wykreowanym przez złotoustego Petera Molyneux, trafi w ręce graczy w lipcu – tytuł zostanie wówczas udostępniony w ramach steamowego Wczesnego Dostępu oraz xboksowego Xbox Game Preview. Zagrają w niego zarówno pecetowi, jak i xboksowi gracze.

Fable Fortune - karcianka znalazła inwestora i porzuciła Kickstartera

Adrian Werner, 22 czerwca 2016, 08:59

Zespół Flaming Fowl wstrzymał kickstarterową zbiórkę na Fable Fortune, czyli karciankę osadzoną w uniwersum cyklu studia Lionhead. Jest to jednak dobra nowina, gdyż decyzję taką podjęto po tym, jak autorzy znaleźli inwestora chętnego do sfinansowania produkcji.

Byli pracownicy studia Lionhead pracują nad karcianką Fable Fortune

Góral, 30 maja 2016, 19:46

Jutro na Kickstarterze rozpocznie się zbiórka pieniędzy na karciankę Fable Fortune, tworzoną przez zespół Flaming Fowl Studios, który został założony przez byłych pracowników Lionhead. Dzięki serwisowi IGN poznaliśmy pierwsze szczegóły o grze.

W stronę PlayStation zmierzają kolejne gry niezależne, w tym Ronin, Firewatch, Death's Gambit

Góral, 16 czerwca 2015, 13:48

Miłośnicy gier niezależnych posiadający konsole PlayStation otrzymają w nadchodzących miesiącach rozmaite produkcje niezależne, w tym Ronin, Firewatch i Death's Gambit.

Najlepsze gry mobilne lutego (Alto’s Adventure, Dark Echo, AG Drive)

Adrian Werner, 3 marca 2015, 15:48

Omawiamy najlepsze gry mobilne drugiego miesiąca tego roku. Wśród polecanych lutowych pozycji znalazły się takie produkcje jak Alto’s Adventure, Dark Echo, AG Drive czy Heavenstrike Rivals.

Heavenstrike Rivals – premiera taktycznej strategii turowej

Adrian Werner, 26 lutego 2015, 13:27

W usługach App Store i Google Play zadebiutowała pełna wersja Heavenstrike Rivals, czyli turowej strategii fantasy, która powstała wspólnymi siłami znanego z Surgeon Simulator studia Mediatonic oraz firmy Square Enix.

Heavenstrike Rivals – mobilna strategia autorów Surgeon Simulator

Adrian Werner, 19 lutego 2015, 11:44

Znane z gry Surgeon Simulator studio Mediatonic oraz firma Square Enix wypuściły nowy filmik promujący turową strategię fantasy Heavenstrike Rivals. Produkcja zadebiutuje jeszcze w lutym.

Symulator randkowania z gołębiami doczeka się odświeżonej wersji

Jakub Mirowski, 7 czerwca 2014, 13:45

Hatoful Boyfriend, wydana w 2011 roku japońska gra łącząca wizualną powieść z symulatorem randek z gołębiami, doczeka się remake'u spod skrzydeł brytyjskiego studia Mediatonic, skierowanego na PC oraz Mac.

Kolejne Back to the Future od Telltale na Facebooku

Taven, 16 listopada 2010, 11:50

Już w grudniu zakupienie przez Telltale praw do marki Powrót do Przyszłości zaowocuje pierwszym odcinkiem przygodówki Back to the Future: The Game, a tymczasem studio wypuściło kolejny tytuł oparty na tej marce - facebookowe Back to the Future: Blitz Through Time.