Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Naked Sky Entertainment: wyprodukowane gry

Star Trek: D.A.C.

Star Trek: D.A.C.

Twister Mania

Twister Mania

MicroBot

MicroBot

RoboBlitz

RoboBlitz

Wydawcy gier Naked Sky Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Naked Sky Entertainment:


Paramount Digital Entertainment

Electronic Arts Inc.

Valve Corporation

Majesco Entertainment

Wydane gry

RoboBlitz2006

Wiadomości dotyczące Naked Sky Entertainment


Ruszyła druga edycja akcji The Indie Gala - zapłać dowolną kwotę za pakiet gier niezależnych

Kono, 6 lutego 2012, 11:35

Ruszyła druga edycja akcji The Indie Gala, pozwalająca za dowolną kwotę zaopatrzyć się w pakiet gier niezależnych na PC oraz kilka albumów muzycznych. Jest to doskonała okazja na uzupełnienie swojej kolekcji, a także wsparcie organizacji charytatywnych.

W MicroBot podejmiemy walkę w ludzkim ciele

Jiker, 19 października 2010, 10:05

Firma Electronic Arts przedstawiła pierwsze informacje na temat MicroBot – zręcznościowej strzelaniny, której akcję osadzono w ludzkim ciele. Produkcja zostanie wydana za pośrednictwem serwisów dystrybucji cyfrowej w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Battlefield: Bad Company 2, Bayonetta) 2/11/09

Jiker, 2 listopada 2009, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: japońska sprzedaż Bayonetty, fałszywe zapisy na betę Battlefield: Bad Company 2, Gran Turismo 5 z edytorem tras, Star Trek D.A.C. także na PC i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Aion, Ghostbusters) 10/09/09

Jiker, 10 września 2009, 15:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: modyfikacje do pecetowego Left 4 Dead 2 w formie DLC na Xboksie 360, opóźnienie premier Fallen Earth, data europejskiej premiery Ghostbusters: The Video Game w wersjach na Xboksa 360, PC, Wii i DS i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum, Hearts of Iron 3, Colin McRae: DiRT 2) 24/07/09

Hed, 24 lipca 2009, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiejsze wydanie pęka w szwach ze względu na imprezę Comic Con 09. Mówimy między innymi o nowej grze o duchach, spotkaniu Batmana ze Scarecrowem, jeszcze bardziej ekstremalnym DiRT 2 oraz uroczym zdjęciu, które rzekomo pochodzi z nowej gry LucasArts.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 maja 2009)

Jiker, 7 maja 2009, 12:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: ostateczne połączenie ATI i AMD, nowy patch do Empire: Total War, nowa data premiery Virtua Tennis 2009, zapowiedziano nową odsłonę Yakuzy, reputacja firm według Forbesa i inne. Zapraszamy do lektury.

Star Trek: D.A.C również na PC

Maciej Śliwiński, 24 kwietnia 2009, 08:35

Star Trek: D.A.C, kosmiczny shooter osadzony w świecie wykreowanym w kultowej serii filmów, a przygotowywany przez studio Naked Sky Entertainment, zostanie wydany również na PC. Gra swoją premierę będzie miała w maju, razem z filmem, który w tym samym czasie pojawi się na kinowych ekranach.

Star Trek: D.A.C. zapowiedziany na PlayStation 3 i Xboksa 360

Hed, 25 marca 2009, 09:40

Już niedługo pojawi się nowa gra nawiązująca do posiadającego wielu fanów uniwersum Star Trek, znanego z filmów, książek, komiksów oraz oczywiście gier. Star Trek: D.A.C. będzie kosmiczną strzelanką (z widokiem z góry) podobną do wielu przedstawicieli tego powracającego do łask gatunku. Za stworzenie projektu odpowiada firma Naked Sky Entertainment, odpowiedzialna chociażby za Roboblitz.

Nadchodzi darmowy dodatek do RoboBlitz

eLKaeR, 13 grudnia 2006, 09:44

Niepozorna gra akcji pt. RoboBlitz, dystrybuowana elektronicznie posiadaczom PeCetów i konsol Xbox 360, jest produktem o tyle interesującym, że oferuje oprawę graficzną nowej generacji, renderowaną przez silnik Unreal Engine 3.0. Pracownicy firmy Naked Sky Entertainment zapowiedzieli właśnie, iż szykują specjalne rozszerzenie swojego dzieła, traktującego o przygodach robota.

RoboBlitz dla konsoli Xbox 360 tylko w Xbox Live Arcade

Krystian Smoszna, 5 grudnia 2006, 07:26

Użytkownicy Xboksów 360 w końcu doczekają się na premierę gry RoboBlitz. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku PeCetowej edycji programu, także i wersja na konsolę dystrybuowana będzie wyłącznie przez Internet, a dokładnie dzięki usłudze Xbox Live Arcade.

RoboBlitz debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 7 listopada 2006, 09:52

Niezależne, amerykańskie studio Naked Sky Entertainment wystosowało wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym poinformowało o premierze gry RoboBlitz. Produkt ten jest pierwszym programem komputerowym opublikowanym na rynku, korzystającym z trzeciej generacji silnika Unreal Engine.

RoboBlitz ukaże się na rynku za pośrednictwem usługi Steam

Krystian Smoszna, 12 października 2006, 07:58

Już wkrótce lista gier oferowanych w systemie elektronicznej dystrybucji Steam zostanie powiększona o kolejny tytuł. Firma Valve Corporation zawarła porozumienie z niezależnym studiem Naked Sky Entertainment, rozpoczynając tym samym przygotowania do publikacji gry RoboBlitz.

70% redukcja tekstur - czyżby rewolucja graficzna?

Metatron, 5 października 2006, 10:40

Do tej pory tak było, że wraz z rozwojem kolejnych generacji gier zwiększała się ilość miejsca przez nie zajmowanego. Kiedyś do zabawy wystarczyło kilkadziesiąt kilobajtów programu, obecnie rozciągające się na parę gigabajtów produkcję nikogo już nie dziwią. Cóż więc powiecie na rozwiązanie pozwalające zmniejszyć wielkość plików graficznych o 70%? Niemożliwe, a jednak prawdziwe!

RoboBlitz – nadchodzi graficzna rewolucja?

BK, 21 lipca 2006, 12:43

Gra RoboBlitz zapowiada swego rodzaju rewolucję jeśli chodzi o gry przeznaczone dla konsoli Xbox 360, dostępne w ramach usługi Xbox Live Arcade. Do tej pory były tam zebrane pozycje w stylu retro, przyciągające graczy ze względu na dobrą zabawę, ale nie zawsze prezentujące najwyższy poziom jeśli chodzi o oprawę graficzną. Wraz z nadejściem omawianej pozycji, ta sytuacja się zmieni.

Unreal Engine 3 w pełnej wersji gry RoboBlitz już wkrótce na PC i konsoli Xbox 360

eLKaeR, 23 marca 2006, 10:10

Zespół programistów ze studia Naked Sky Entertainment zapowiada, że niewiele czasu dzieli nas już od debiutu trójwymiarowej gry akcji o nazwie RoboBlitz. Na nowej oficjalnej witrynie internetowej niniejszego tytułu znaleźliśmy dla Szanownych Czytelników szereg dość ciekawych informacji tekstowych, jak również pakiet świeżych screenshotów.