Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące X1 Software


Iron Front: Liberation 1944 - 14 minutowy zapis rozgrywki

Adrian Werner, 24 marca 2012, 06:58

W sieci pojawił się 14-minutowy zapis rozgrywki z taktycznej strzelanki Iron Front: Liberation 1944

Taktyczna strzelanka Iron Front: Liberation 1944 zadebiutuje w maju

Adrian Werner, 17 marca 2012, 09:02

Iron Front: Liberation 1944 to gra na którą czeka wielu fanów realistycznych FPS-ów. Jej twórcy właśnie ujawnili, że trafi ona do sprzedaży w maju tego roku.

Premiera gry Iron Front: Liberation 1944 dopiero w 2012 roku

Sarge, 30 września 2011, 11:03

Taktyczna strzelanina Iron Front: Liberation 1944 ukaże się później niż zapowiadano. Firma Deep Silver ogłosiła, że produkcja studia X1 Software zadebiutuje na rynku dopiero w 2012 roku.

Ogłoszono Iron Front - Liberation 1944, taktyczną strzelankę na silniku ArmA

Soviet, 6 maja 2011, 13:15

X1 Software nad Iron Front - Liberation 1944, taktyczną strzelanką, z akcją umieszczoną podczas Drugiej Wojny Światowej. Wydawcą tego tytuły jest Deep Silver. Za oprawę graficzną odpowiadać będzie silnik, którzy stworzyli Czesi z Bohemia Interactive na potrzeby ArmA II: Operation Arrowhead.

Najciekawsze modyfikacje (15/03/10)

Adrian Werner, 15 marca 2010, 09:49

„Najciekawsze modyfikacje” to publikowany co dwa tygodnie wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Ubisoft zapowiada Silent Hunter 5

Hed, 17 sierpnia 2009, 19:31

Firma Ubisoft ujawniła plany odnośnie wydania piątej odsłony serii, którą na pewno dobrze znają miłośnicy symulatorów morskich. Mowa oczywiście o Silent Hunterze. Następna część jest tworzona przez rumuńskie studio wydawcy i zostanie wypuszczona tylko na komputery osobiste. Po raz kolejny zanurzymy się pod wodę i zapolujemy na wrogie statki już na początku przyszłego roku.

Silent Hunter 5 w planach Ubisoft Romania

Jiker, 23 października 2008, 11:04

Miłośnikom marki Silent Hunter nie trzeba przedstawiać historii tego niezwykle udanego cyklu symulatorów morskich. Produkcja, w ostatnim czasie opracowywana przez rumuńskie studio koncernu UbiSoft, wraz z trzecią i czwartą odsłoną zaczęła przeżywać swoją drugą młodość (nasz ekspert od symulatorów, PIRX, ocenił tę ostatnią na 87%). Już teraz możemy być niemal pewni, że czwarty odcinek nie będzie ostatnim.

Symulatory okrętów podwodnych - Część IV

lhorror, 3 sierpnia 2007, 13:27

Tak oto dotarliśmy do kresu naszej wędrówki poprzez historię symulatorów okrętów podwodnych.

Rozpoczęto prace nad Silent Hunter 4

BK, 24 sierpnia 2006, 07:11

Firma UbiSoft ogłosiła, że trwają już prace nad kolejną częścią słynnej serii Silent Hunter. Dziś przedstawiamy Wam pierwsze informacje na jej temat oraz kilka screenshotów, potwierdzając zarazem plotki, które pojawiły się jeszcze pod koniec zeszłego roku.

Anglojęzyczna wersja Silent Hunter III: Seawolves – premiera już jutro

Krooliq, 2 marca 2006, 11:12

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników znanej i cenionej serii symulacji niemieckich łodzi podwodnych (U-bootów) z burzliwych czasów II Wojny Światowej, pt. Silent Hunter. Firma GMX Media poinformowała, że już jutro ukaże się anglojęzyczna wersja pierwszego, nieoficjalnego rozszerzenia do trzeciej odsłony omawianego cyklu.

Będzie kolejny Silent Hunter!

Elrond, 21 grudnia 2005, 11:08

W przypadku gier mocno wybiegających ponad średnią, a taką z pewnością jest cykl Silent Hunter, powstanie kolejnej części nie jest kwestią "czy" ale "kiedy". Firma Ubisoft, która kilka miesięcy temu wypuściła na rynek Silent Hunter III, nie kazała tym razem długo czekać fanom spędzania długiego czasu w podwodnym "cygarze". Panie i Panowie podwodniacy, w peryskopie pojawił się Silent Hunter IV.

Jak „Morskie wilki” (Seawolves) prezentują się w akcji?

ComCo, 25 lipca 2005, 12:03

Przed pięcioma dniami po raz pierwszy pisaliśmy o Seawolves, nieoficjalnym dodatku do trzeciej odsłony serii symulacji niemieckich łodzi podwodnych (U-bootów) z czasów II Wojny Światowej, pt. Silent Hunter. Za developing rozszerzenia odpowiadają pracownicy firmy X1 Software, a dzisiaj na fale Internetu „wypłynęły” obrazki przedstawiające grę. Oto one.

W sierpniu pojawi się dodatek do Silent Hunter III

Krystian Smoszna, 20 lipca 2005, 07:47

Nie dość, że w ogóle będzie, to jeszcze bardzo szybko. Pierwszy dodatek do gry Silent Hunter III o nazwie Seawolves (w oryginale SeeWölfe) trafi na rynek już w przyszłym miesiącu, o czym poinformowała wczoraj niemiecka firma X1 Software.